wszędzie katolicy przedstawia ni procentowo do 90% w PL statystycznie. w szkole Religia wina się nazywac katecheza. jestem niewierzacy ale sie modle i jak widze ten odruch pawlowa co nidziela to nie wiem kiedy koniec swiata
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.