> chwileslon(*)3Yhl2DVz4XMI2rJbB3APOpTWmUHUwoOczywiście promuje to, co jako naukowiec i doktor nauk (nie hab. jak posłanka jałowa Krysia nasza ulubienica Pawłowicz z domu) teologii, rektor swojej prywatnej "uczelni" sprawdził i doświadczył. Podstawy zaś miał pewnie w seminarium jako element/przedmiot nauczania łącznie z zajęciami praktycznymi w "laboratoriach". Nie wyobrażam sobie zajęć w tym przedmiocie. Kobiet brak, to dyżurni klerycy młodszych roczników w obiegu .....? Jeśli ktoś temu szaławile wierzy, to jego sprawa. Ten człowiek nie ma żadnych upoważnień, by rozmawiać o najbardziej intymnej sferze życia każdego. Jeśli popularność chce utrzymać wygłupami, to jego sprawa. Wiek jednak ogranicza inwencję. W pewnym wieku, tak jak mój, trzy razy "p" jest mocno ograniczone. 1P - popić, 2P - popalić przy tym, 3P - pogaworzyć. Nie przypadkiem praktykować. Przytoczę fraszkę Sztaudyngera: "Raz dwaj starcy ujrzeli Zuzannę w kąpieli I chcieli ją przestraszyć Lecz czym nie mieli." Rydzyk jest mimo wszystko żałosny. Praw NATURY nie zmieni. Krew nie woda tak mówią. U starego to tylko wapno w żyłach zaczyna się mocniej lasować. Przestańmy straszyć seksem!
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|