Chyba nikt nie ma wątpilowści co się dzieje w polsce... Dotacje na jedzenie dla dzieci czy kasa z mopsu dla starszych. jesteśmy tak biedni że nawet wstydzimi się teogo tak ze wypieramy to ze świadomości.
po co nam kasa na nowe podręczniki? jak chce się pomagać to do szkół powinno być wprowadzone khan academy.
jest źle.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.