>Spieszmy się kochać ludzi... te dziewczyny mają dzisiaj 65 lat. ludzie żyją krótko pytanie, po co mają żyć więcej. co się z nimi dzieje? skoro jeszcze nie wrócili to znaczy że tam jest lepiej. albo nie ma stamtąd powortu, ah! ta nadzieja!
>( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. polemizowałbym z tym. miłość kojarzy się nie pejoratywnie. niestety jej wyraz nie zawsze jest pozytywny. prawda czasami też jest nie przyjemna. wiec przestań sloganiozwać poglądami, duchu.
|