Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szanowny Panie Mariuszu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
16-07-2019 18:17Monika Adamczyk Modecien (25 punktów)Szanowny Panie Mariuszu
Ocena 1 na 1
Wyslalam do Pana ostatnio dwa interesujące teksty:Klasztor dla Oblakanych i o tym jak to robiłam w kościele na drutach.
Czy to możliwe ze zrezygnował Pan z tych tekstów?
Pozdrawiam! Monika
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>Wyslalam do Pana ostatnio dwa interesujące teksty:Klasztor dla Oblakanych i o tym jak to robiłam w
>kościele na drutach.
>Czy to możliwe ze zrezygnował Pan z tych tekstów?
>Pozdrawiam! Monika

Dziwne! Pisałaś do p. Mariusza imiennie (nie wiem na jaki adres)? To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
>Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.
Co nie wyklucza, że mogła mieć więcej.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
18-07-2019 10:08 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
>Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.

Rozumiem. Myślałem tylko, że można się podpiąć pod wypowiedzi na forum do otwartego już działu religie. No tak, ale nie byłoby to znów na temat otwieranych wątków.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
>>Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.
>Rozumiem. Myślałem tylko, że można się podpiąć pod wypowiedzi na forum
Interesanci (mam nadzieję, że Autorki wątku to nie obraża) zwykle zagajają do Naczelnego w dziale "Sprawy portalu", ale może duże "R" w "Racjonaliście" z tytułu tego działu po 19 latach okazało się mylące.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
18-07-2019 17:17 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
>>>Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.
>>Rozumiem. Myślałem tylko, że można się podpiąć pod wypowiedzi na forum
>Interesanci (mam nadzieję, że Autorki wątku to nie obraża) zwykle zagajają do Naczelnego w dziale "Sprawy portalu", ale może duże "R" w "Racjonaliście" z tytułu tego działu po 19 latach okazało się mylące.

Wszystko jest dziś dopuszczalne w naszej kochanej ojczyźnie, która jakoś dotarła bez wojen do czasów "dobrych zmian" i lepszych innowacji, kładących na łopatki obronność kraju, oświatę powszechną i edukację, nie mówiąc o publicznej służbie zdrowia jak i eksperymentach z pogranicza eutanazji na emerytach (czy przeżyją) z powodu braku lekarstw, nawet tych nie refundowanych. Pominąłem niechcący przemysł rodzimy i rodzime technologie (grafen). No dobra, koniec. Żółć zaczyna ze mnie wyłazić. A może to i skutek "refleksu" szachisty p. Mariusza? A może już dostała bana nie ujawniając się swoją wypowiedzią na forum? Domysły, domysły, domysły........
Polska to jednak kraj "dobrych zmian" i zaskakujących sytuacji (zwłaszcza po nocnych obradach Sejmu, znów ta żółć). Tylko jakoś nie widzę tej siły gospodarki, o której lubi publicznie mówić Morawiecki (energetyka też leży jak i gospodarka własnych zasobów wodnych i leśnych). Widać taka nowomoda na "dobrą zmianę" Więc i p. Mariusz też eksperymentuje. Takie czasy.
A mawiają, że mądrzy ludzie pierw eksperymentują na szczurach. U nas (w Polsce) nie ma czasu na eksperymenty, bo "dobra zmiana" musi być widoczna jeszcze przed wyborami. U nas stosuje się od razu na ludziach.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
20-07-2019 13:35 
 Ocena 1 na 1
Decien_Khandro (25 punktów)
>> To nie pisałaś na forum w dziale tematycznym?
>Autorka wątku ma na koncie tylko jedną wypowiedź.
>
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.


Admini zasugerowali mi ze podszywam sie pod nicka Moniki Adamczyk Modecien i zalecili zmianę nicknama Sprawy mają sie tak, ze to ja jestem Monika Adamczyk Modecien, autorka DZIKUSA W NAS.

WHAT EVER... ZMIENILAM GRANDNAME'A NA MOJE IMIE BUDDYJSKIE: DECIEN KHANDRO.
wszyscy wiec beda szczęśliwi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> Sprawy mają sie tak, ze to ja jestem Monika Adamczyk Modecien, autorka DZIKUSA W NAS.
Znalazłam listę wszystkich publikacji, dziękuję.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
Decien_Khandro (25 punktów)
>> Sprawy mają sie tak, ze to ja jestem Monika Adamczyk Modecien, autorka DZIKUSA W NAS.
>Znalazłam listę wszystkich publikacji, dziękuję.
>
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.


To ja dziekuje Chetna Racjonalistko!
Wenancjusz (16441 punktów)
>Wyslalam do Pana ostatnio dwa interesujące teksty:Klasztor dla Oblakanych i o tym jak to robiłam w
>kościele na drutach.
>Czy to możliwe ze zrezygnował Pan z tych tekstów?
>Pozdrawiam! Monika

No i co? Zareagował? Odpisał choć?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
20-07-2019 13:27 
 Ocena 1 na 1
Decien_Khandro (25 punktów)
>>Wyslalam do Pana ostatnio dwa interesujące teksty:Klasztor dla Oblakanych i o tym jak to robiłam w
>>kościele na drutach.
>>Czy to możliwe ze zrezygnował Pan z tych tekstów?
>>Pozdrawiam! Monika
>No i co? Zareagował? Odpisał choć?
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

>
Nie zareagował. A szkoda...

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365