 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-07-2019 19:54 | szarley (54913 punktów) | Dogmaty prawactwa
7 na 7 | 1 kobieta powinna mieć zakaz zawodowej pracy, bo jest tylko dodatkiem do macicy 2 mężczyzna ma prawo bić żonę i dzieci 3 zwierzę jest rzeczą do bicia zabawy znęcania się 4 mężczyzna zawsze powinien zarabiać więcej od kobiety 5 analfabetyzm jest dobry i powinien być dziedziczny 6 bieda jest dobra i powinna być dziedziczna 7 Pinochet zapewnił każdemu Chilijczykowi mercedesa 8 Hitler był lewakiem 9 Stalin jako lewak brzydził się karą śmierci 10 Szwedzcy socjaldemokraci zamordowali więcej ludzi niż Franco
Uprzedzam, wszelkie próby dyskusji będą zgodnie z prawacką logiką kasowane , bo i tak wiadomo kto ma rację | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | szarley (54913 punktów) | 11 Schroniska dla zwierząt powinny być zlikwidowane 12 właściciele kotów są religiantami 13 żywienie więźniów jest niedozwolone 14 kara śmierci powinna być publiczna i okrutna 15 niewolnictwo jest dobre i powinno być dziedziczne 16 ślepiec z parkinsonem powinien mieć prawo do posiadania broni 17 tylko zabicie murzyna czyni prawdziwym mężczyzną 18 wyborcze prawa powinni mieć tylko biali mężczyźni o prawicowych poglądach 19 Korvin - Mikke powinien być kanonizowany 20 8-godzinny dzień pracy powinien być zakazany
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
> 12 właściciele kotów są religiantamiOdbierdolta się od kotów lewaki
|
|
4 na 4 | szarley (54913 punktów) | 21 seks analny powinien być zakazany 22 homoseksualizm powinno się leczyć (przymusowo) 23 rasa jest ponad wszystko 24 chorych eutanować głodem 25 policja powinna być prywatna 26 do szkół przyjmować tylko bogatych 27 do rzek wolno wypuszczać wszystko 28 nazwanie kogoś k***ysynem nie jest obelgą, jeśli nawie się tak lewaka 29 Korvin - Mikke zna angielski 30 kto nie wierzy w te dogmaty jest parszywym lewakiem
I pewne spostrzeżenie: prawak może zarzucić kłamstwo, złodziejstwo, zniewolenie Dowód? A po co?? Słowa prawaka są dowodem
chcesz 8-godzinnego dnia pracy? - jesteś złodziejem chcesz prawa do urlopu? - jesteś złodziejem chcesz równych praw? - jesteś złodziejem
WOLNOŚĆ!!!! ponad wszystko Wolność do opuszczeni wsi - pobicie do nieprzytomności jest dobre Wolność do śpiewania piosenki - obcięcie palców gitarzyście jest dobre wolność od gwałtu przez pluton żołnierzy - utopienie w oceanie jest dobre
Beatyfikować Pinocheta za tysiące ofiar, bo Olof Palme ...
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| Gorilla (1205 punktów) | Dobre! Mogę trochę dodać? Też lubię humor pure nonsens
1. Prawaka stworzył Latający Potwór Spagetti, lewak pochodzi od małpy
2. Pol Pot, Stalin, Hitler, Lenin, Mao Dzedong, Kim Ir Sen byli prawakami. Jak któryś z tych prawaków używał nazwy socjalizm, to tylko po to by dokuczyć szlachetnym lewicowcom i przypisać im prawackie zbrodnie.
3. Prawak by przejść inicjację musi zabić lewaka siekierą, poćwiartować, upiec i zjeść
4. Prawak bzykający prawaka jest zdegenerowaną, parszywą zboczoną klechą. Lewak bzykający lewaka jest wspaniałym, godnym podziwu i naśladowania gejem
5. Prawaki tak bardzo się boją feministek, że nocami się do nich zakradają, usypiają i dokonują lobotomii. Ale nic to nie daje, bo i tak feministka bez prawej półkuli jest mądrzejsza od pawiana (chciałem napisać prawaka, ale mój smartfon aż takie brednie poprawia)
6. Prawak chce zwiększenia prokreacji bo jest kanibalem. Najbardziej lubi podtuczone dzieci wypuszczać do lasu i na nie polować zadając wiele cierpienia, bo jest nie tylko kanibalem, ale też sadystą.
7. Prawak chce mniej płacić pensji babci klozetowej niż inżynierowi, bo jest mizoginem i cieszy go krzywda proletariatu.
8. A na tej półce muzeum jest butelka, z której prawak rozpijał lewaków.
9. Kopernik też była lewakiem!
|
|
 | 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | >Dobre! Mogę trochę dodać? Też lubię humor pure nonsens >1. Prawaka stworzył Latający Potwór Spagetti, lewak pochodzi od małpy >2. Pol Pot, Stalin, Hitler, Lenin, Mao Dzedong, Kim Ir Sen byli prawakami. Jak któryś z tych prawaków używał nazwy socjalizm, to tylko po to by dokuczyć szlachetnym lewicowcom i przypisać im prawackie zbrodnie. >3. Prawak by przejść inicjację musi zabić lewaka siekierą, poćwiartować, upiec i zjeść >4. Prawak bzykający prawaka jest zdegenerowaną, parszywą zboczoną klechą. Lewak bzykający lewaka jest wspaniałym, godnym podziwu i naśladowania gejem >5. Prawaki tak bardzo się boją feministek, że nocami się do nich zakradają, usypiają i dokonują lobotomii. Ale nic to nie daje, bo i tak feministka bez prawej półkuli jest mądrzejsza od pawiana (chciałem napisać prawaka, ale mój smartfon aż takie brednie poprawia) >6. Prawak chce zwiększenia prokreacji bo jest kanibalem. Najbardziej lubi podtuczone dzieci wypuszczać do lasu i na nie polować zadając wiele cierpienia, bo jest nie tylko kanibalem, ale też sadystą. >7. Prawak chce mniej płacić pensji babci klozetowej niż inżynierowi, bo jest mizoginem i cieszy go krzywda proletariatu. >8. A na tej półce muzeum jest butelka, z której prawak rozpijał lewaków. >9. Kopernik też była lewakiem!
A ja z ufnością że odpowiesz, oczekuję wyjaśnienia od Ciebie co rozumiesz przez określenie "lewak". Rzeczywiście jesteś socjopatą. W zamian możesz oczekiwać tego samego traktowania.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | | Gorilla (1205 punktów) |
>A ja z ufnością że odpowiesz, oczekuję wyjaśnienia od Ciebie co rozumiesz przez określenie "lewak".
Nie wiesz kim jesteś?
> Rzeczywiście jesteś socjopatą.
Zła diagnoza. Nie należymy obaj do tego samego patologicznego socjopatycznego kościoła wyznania lewackiego. Tylko ty.
|
|
2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'? Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie
|
|
 | 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?> Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie  No to jest w końcu jakieś pośrednie wyjście z tego impasu? Co wobec tego jest po środku?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 4 na 4 | finerbijk (17282 punktów) | > No to jest w końcu jakieś pośrednie wyjście z tego impasu? Co wobec tego jest po środku? Nie chodzi żeby być pośrodku, nie zawsze środek to najlepsze miejsce. Chodzi żeby nie kierować się sztywno ideologią, sympatiami i antypatiami, ale dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych. Nie dać się wciągnąć w proste schematy 'oni-my', że już innej drogi nie ma.
|
|
| |  | | szarley (54913 punktów) | > Nie chodzi żeby być pośrodku, nie zawsze środek to najlepsze miejsce. Chodzi żeby nie kierować się sztywno ideologią, sympatiami i antypatiami, ale dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych.Ten wątek ma podobne cele. 1 Pokazać absurdalność szufladkowania Niestety prymitywne jednostki mają skłonność do naklejania etykiet zamiast posłuchania argumentów. Przed chwilą dowiedziałem się, że jako lewicowiec oddałem babcię do przytułku.... www.racjonalista.pl/forum.php/s,792512#w7933702 Omylność o której piszesz jest niezależna od poglądów. Kiedyś niejaki Olson wdał się ze mną w dyskusję o gospodarczej historii Chile i mając zerową wiedzę pouczał, aż się zbłaźnił, dziś prawicowy Gorilla poucza mając wiedzę ujemną, a lewicowy Max Golonko pipcy jak Inuit po samogonie. Nie ma nieomylnych. Przeczytaj moje wpisy i niejeden błąd znajdziesz. W Twoich też. 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | | Gorilla (1205 punktów) |
>Niestety prymitywne jednostki mają skłonność do naklejania etykiet zamiast posłuchania argumentów. Przed chwilą dowiedziałem się, że jako lewicowiec oddałem babcię do przytułku....
Biedactwo nawet nie zajarzylo, że jajca się z jego zacietrzewiena robi 🤪🤪🤪
>dziś prawicowy Gorilla poucza mając wiedzę ujemną
Taka opinia że strony osobnika twierdzącego że Pinochet stosował rozwiązania Allende jest dla mnie zaszczytem. Zaczął bym się niepokoić gdybyś zaczął mnie chwalić😎
|
|
| |  | | Gorilla (1205 punktów) | > dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych. Nie dać się wciągnąć w proste schematy 'oni-my', że już innej drogi nie ma.
Tak się nie da. Człowiek jest istotą mało rozumną i nie chodzi mu o prawdę, tylko o pokonanie przeciwnika z innego plemienia
Szczerze mówiąc wlazlem na to forum z czystej ciekawości, czy może tu spotkam ludzi rozumujących racjonalnie. No dobra, przyznam się, trochę prowokuję na granicy trollowania...
Ale niestety, tu też spotkałem prawie wyłącznie ludzi trzymających się kurczowo swojego ideolo, impregnowanych na fakty nie pasujące do wytresowanej wizji, jak wszędzie indziej. To forum ma racjonalizm tylko w nazwie.
|
|
| | |  | 3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Szczerze mówiąc wlazlem na to forum trzymając się kurczowo swojego ideolo
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
 | 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | > Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?> Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie  Tak, albowiem szarley też czasem lubi zakpić sobie z prostaków, pokazując im prostotę w krzywym zwierciadle
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak. 
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
|
|
|  | 2 na 2 | finerbijk (17282 punktów) | > Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak.  Nie dość, że są lewaki i prawaki, to jeszcze okazuje się, że są też prostaki i krzywaki.
|
|
| |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak.  > Nie dość, że są lewaki i prawaki, to jeszcze okazuje się, że są też prostaki i krzywaki.A my chyba utknęliśmy w jakiejś Szuflandii.
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
|
|
1 na 1 | szarley (54913 punktów) | 31 urlopy powinny być zakazane 32 Powstania w 1919-21 robiła szlachta 33 Potomek czeskich chłopów nigdy nie dostał nobla 34 mężczyzna który jest przy kobiecie w trudnych chwilach nie jest mężczyzną 35 w Polsce płaci się 125% podatków 36 ale kiedy nie można tego udowodnić, trzeba użyć pięści 37 Polski zagrodowy szlachcic mył się codziennie 38 Górnik jest "rylem", ale nazwanie skorumpowanego lekarza konowałem jest obelgą 39 Hanek jest Czechem 40 Josef Frantiąek był potomkiem polskiej zagrodowej szlachty
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|