Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dogmaty prawactwa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
20-07-2019 19:54szarley (54913 punktów)Dogmaty prawactwa
Ocena 7 na 7
1 kobieta powinna mieć zakaz zawodowej pracy, bo jest tylko dodatkiem do macicy
2 mężczyzna ma prawo bić żonę i dzieci
3 zwierzę jest rzeczą do bicia zabawy znęcania się
4 mężczyzna zawsze powinien zarabiać więcej od kobiety
5 analfabetyzm jest dobry i powinien być dziedziczny
6 bieda jest dobra i powinna być dziedziczna
7 Pinochet zapewnił każdemu Chilijczykowi mercedesa
8 Hitler był lewakiem
9 Stalin jako lewak brzydził się karą śmierci
10 Szwedzcy socjaldemokraci zamordowali więcej ludzi niż Franco


Uprzedzam, wszelkie próby dyskusji będą zgodnie z prawacką logiką kasowane , bo i tak wiadomo kto ma rację
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
11 Schroniska dla zwierząt powinny być zlikwidowane
12 właściciele kotów są religiantami
13 żywienie więźniów jest niedozwolone
14 kara śmierci powinna być publiczna i okrutna
15 niewolnictwo jest dobre i powinno być dziedziczne
16 ślepiec z parkinsonem powinien mieć prawo do posiadania broni
17 tylko zabicie murzyna czyni prawdziwym mężczyzną
18 wyborcze prawa powinni mieć tylko biali mężczyźni o prawicowych poglądach
19 Korvin - Mikke powinien być kanonizowany
20 8-godzinny dzień pracy powinien być zakazany


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
20-07-2019 21:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>12 właściciele kotów są religiantami

Odbierdolta się od kotów lewaki
szarley (54913 punktów)
21 seks analny powinien być zakazany
22 homoseksualizm powinno się leczyć (przymusowo)
23 rasa jest ponad wszystko
24 chorych eutanować głodem
25 policja powinna być prywatna
26 do szkół przyjmować tylko bogatych
27 do rzek wolno wypuszczać wszystko
28 nazwanie kogoś k***ysynem nie jest obelgą, jeśli nawie się tak lewaka
29 Korvin - Mikke zna angielski
30 kto nie wierzy w te dogmaty jest parszywym lewakiem

I pewne spostrzeżenie: prawak może zarzucić kłamstwo, złodziejstwo, zniewolenie
Dowód?
A po co??
Słowa prawaka są dowodem

chcesz 8-godzinnego dnia pracy? - jesteś złodziejem
chcesz prawa do urlopu? - jesteś złodziejem
chcesz równych praw? - jesteś złodziejem

WOLNOŚĆ!!!! ponad wszystko
Wolność do opuszczeni wsi - pobicie do nieprzytomności jest dobre
Wolność do śpiewania piosenki - obcięcie palców gitarzyście jest dobre
wolność od gwałtu przez pluton żołnierzy - utopienie w oceanie jest dobre

Beatyfikować Pinocheta za tysiące ofiar, bo Olof Palme ...



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Gorilla (1205 punktów)
Dobre! Mogę trochę dodać? Też lubię humor pure nonsens

1. Prawaka stworzył Latający Potwór Spagetti, lewak pochodzi od małpy

2. Pol Pot, Stalin, Hitler, Lenin, Mao Dzedong, Kim Ir Sen byli prawakami. Jak któryś z tych prawaków używał nazwy socjalizm, to tylko po to by dokuczyć szlachetnym lewicowcom i przypisać im prawackie zbrodnie.

3. Prawak by przejść inicjację musi zabić lewaka siekierą, poćwiartować, upiec i zjeść

4. Prawak bzykający prawaka jest zdegenerowaną, parszywą zboczoną klechą. Lewak bzykający lewaka jest wspaniałym, godnym podziwu i naśladowania gejem

5. Prawaki tak bardzo się boją feministek, że nocami się do nich zakradają, usypiają i dokonują lobotomii. Ale nic to nie daje, bo i tak feministka bez prawej półkuli jest mądrzejsza od pawiana (chciałem napisać prawaka, ale mój smartfon aż takie brednie poprawia)

6. Prawak chce zwiększenia prokreacji bo jest kanibalem. Najbardziej lubi podtuczone dzieci wypuszczać do lasu i na nie polować zadając wiele cierpienia, bo jest nie tylko kanibalem, ale też sadystą.

7. Prawak chce mniej płacić pensji babci klozetowej niż inżynierowi, bo jest mizoginem i cieszy go krzywda proletariatu.

8. A na tej półce muzeum jest butelka, z której prawak rozpijał lewaków.

9. Kopernik też była lewakiem!
21-07-2019 04:18 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>Dobre! Mogę trochę dodać? Też lubię humor pure nonsens
>1. Prawaka stworzył Latający Potwór Spagetti, lewak pochodzi od małpy
>2. Pol Pot, Stalin, Hitler, Lenin, Mao Dzedong, Kim Ir Sen byli prawakami. Jak któryś z tych prawaków używał nazwy socjalizm, to tylko po to by dokuczyć szlachetnym lewicowcom i przypisać im prawackie zbrodnie.
>3. Prawak by przejść inicjację musi zabić lewaka siekierą, poćwiartować, upiec i zjeść
>4. Prawak bzykający prawaka jest zdegenerowaną, parszywą zboczoną klechą. Lewak bzykający lewaka jest wspaniałym, godnym podziwu i naśladowania gejem
>5. Prawaki tak bardzo się boją feministek, że nocami się do nich zakradają, usypiają i dokonują lobotomii. Ale nic to nie daje, bo i tak feministka bez prawej półkuli jest mądrzejsza od pawiana (chciałem napisać prawaka, ale mój smartfon aż takie brednie poprawia)
>6. Prawak chce zwiększenia prokreacji bo jest kanibalem. Najbardziej lubi podtuczone dzieci wypuszczać do lasu i na nie polować zadając wiele cierpienia, bo jest nie tylko kanibalem, ale też sadystą.
>7. Prawak chce mniej płacić pensji babci klozetowej niż inżynierowi, bo jest mizoginem i cieszy go krzywda proletariatu.
>8. A na tej półce muzeum jest butelka, z której prawak rozpijał lewaków.
>9. Kopernik też była lewakiem!

A ja z ufnością że odpowiesz, oczekuję wyjaśnienia od Ciebie co rozumiesz przez określenie "lewak". Rzeczywiście jesteś socjopatą. W zamian możesz oczekiwać tego samego traktowania.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Gorilla (1205 punktów)

>A ja z ufnością że odpowiesz, oczekuję wyjaśnienia od Ciebie co rozumiesz przez określenie "lewak".

Nie wiesz kim jesteś?

> Rzeczywiście jesteś socjopatą.

Zła diagnoza. Nie należymy obaj do tego samego patologicznego socjopatycznego kościoła wyznania lewackiego. Tylko ty.
finerbijk (17282 punktów)
Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?
Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie
21-07-2019 04:22 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?
>Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie
No to jest w końcu jakieś pośrednie wyjście z tego impasu? Co wobec tego jest po środku?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
21-07-2019 09:43 
 Ocena 4 na 4
finerbijk (17282 punktów)
> No to jest w końcu jakieś pośrednie wyjście z tego impasu? Co wobec tego jest po środku?
Nie chodzi żeby być pośrodku, nie zawsze środek to najlepsze miejsce. Chodzi żeby nie kierować się sztywno ideologią, sympatiami i antypatiami, ale dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych. Nie dać się wciągnąć w proste schematy 'oni-my', że już innej drogi nie ma.
szarley (54913 punktów)
>Nie chodzi żeby być pośrodku, nie zawsze środek to najlepsze miejsce. Chodzi żeby nie kierować się sztywno ideologią, sympatiami i antypatiami, ale dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych.

Ten wątek ma podobne cele.
1 Pokazać absurdalność szufladkowania
Niestety prymitywne jednostki mają skłonność do naklejania etykiet zamiast posłuchania argumentów. Przed chwilą dowiedziałem się, że jako lewicowiec oddałem babcię do przytułku....
www.racjonalista.pl/forum.php/s,792512#w793370

2 Omylność o której piszesz jest niezależna od poglądów. Kiedyś niejaki Olson wdał się ze mną w dyskusję o gospodarczej historii Chile i mając zerową wiedzę pouczał, aż się zbłaźnił, dziś prawicowy Gorilla poucza mając wiedzę ujemną, a lewicowy Max Golonko pipcy jak Inuit po samogonie. Nie ma nieomylnych. Przeczytaj moje wpisy i niejeden błąd znajdziesz. W Twoich też.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Gorilla (1205 punktów)

>Niestety prymitywne jednostki mają skłonność do naklejania etykiet zamiast posłuchania argumentów. Przed chwilą dowiedziałem się, że jako lewicowiec oddałem babcię do przytułku....

Biedactwo nawet nie zajarzylo, że jajca się z jego zacietrzewiena robi 🤪🤪🤪

>dziś prawicowy Gorilla poucza mając wiedzę ujemną

Taka opinia że strony osobnika twierdzącego że Pinochet stosował rozwiązania Allende jest dla mnie zaszczytem.
Zaczął bym się niepokoić gdybyś zaczął mnie chwalić😎
Gorilla (1205 punktów)
> dopuścić myśl, że o zgrozo ci z którymi się zwykle nie zgadzamy w jednych sprawach, też mogą mieć czasem rację w innych. Nie dać się wciągnąć w proste schematy 'oni-my', że już innej drogi nie ma.

Tak się nie da. Człowiek jest istotą mało rozumną i nie chodzi mu o prawdę, tylko o pokonanie przeciwnika z innego plemienia

Szczerze mówiąc wlazlem na to forum z czystej ciekawości, czy może tu spotkam ludzi rozumujących racjonalnie. No dobra, przyznam się, trochę prowokuję na granicy trollowania...

Ale niestety, tu też spotkałem prawie wyłącznie ludzi trzymających się kurczowo swojego ideolo, impregnowanych na fakty nie pasujące do wytresowanej wizji, jak wszędzie indziej. To forum ma racjonalizm tylko w nazwie.
21-07-2019 22:03 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
> Szczerze mówiąc wlazlem na to forum
trzymając się kurczowo swojego ideolo


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
21-07-2019 05:45 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?
>Cokolwiek można powiedzieć o prawactwie i lewactwie, to jedno i drugie zabija myślenie

Tak, albowiem szarley też czasem lubi zakpić sobie z prostaków, pokazując im prostotę w krzywym zwierciadle

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ej, czy to wszystko nawypisywał szarley, ten który tyle razy twierdził, że 'świat jest prosty tylko dla prostaków'?
Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak.

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
22-07-2019 11:52 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
>Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak.
Nie dość, że są lewaki i prawaki, to jeszcze okazuje się, że są też prostaki i krzywaki.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Tak o szarleyu może myśleć tylko prostak.
>Nie dość, że są lewaki i prawaki, to jeszcze okazuje się, że są też prostaki i krzywaki.
A my chyba utknęliśmy w jakiejś Szuflandii.


Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
szarley (54913 punktów)
31 urlopy powinny być zakazane
32 Powstania w 1919-21 robiła szlachta
33 Potomek czeskich chłopów nigdy nie dostał nobla
34 mężczyzna który jest przy kobiecie w trudnych chwilach nie jest mężczyzną
35 w Polsce płaci się 125% podatków
36 ale kiedy nie można tego udowodnić, trzeba użyć pięści
37 Polski zagrodowy szlachcic mył się codziennie
38 Górnik jest "rylem", ale nazwanie skorumpowanego lekarza konowałem jest obelgą
39 Hanek jest Czechem
40 Josef Frantiąek był potomkiem polskiej zagrodowej szlachty


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365