>wchodzicie w kokpit logowania i następnie w pasku adresowane schodzicie do >racjonalista.pl >i normalnie się logujecie. >
Tak, ale nie można oceniać ani publikować. "Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
>>wchodzicie w kokpit logowania i następnie w pasku adresowane schodzicie do >>racjonalista.pl >>i normalnie się logujecie. >> >Tak, ale nie można oceniać ani publikować. >"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska <chomik>
>>wchodzicie w kokpit logowania i następnie w pasku adresowane schodzicie do >>racjonalista.pl >>i normalnie się logujecie. >> >Tak, ale nie można oceniać ani publikować. <chomik>
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
>><chomik> ><sarenka> >"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska