> wszystkie fora są zamknięte przez policje przez powiazanievz jedna. ja tego nie wiem ale to pewnie> sweet brokacik.> dlaczego ibskad i jak? Nie wiem. Być może jesteś tak podejrzliwy, że maskujesz się sałatką słowną? Naprawdę, nie za wszystko od razu zamykają. Żeby tak się stało, to trzeba być kimś, a w dodatku zapłacić komuś, żeby zwrócił na to uwagę. Tak to działa.  Pisz normalnie. Nic ci nie grozi.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|