>>Ja napisze regulamin. >>- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej >>- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet. >Wszystko za darmo, a z czego mają żyć twórcy i skąd mają wziąć budżet? Oni sami niedźwiedź jak powstaje muzyka, gry, filmy.
|