> Fake? Szansa dla maluczkich czy kolejna piramida?Masz jakieś złudzenia? Piramida jakich wiele. Na piramidach zarabiają ci, którzy piramidę założyli. Gdy jesteś mądry, a piramida ogromna (znasz produkt spekulacji i choć w przybliżeniu potencjalny wolumen ilościowy i czasowy potrzebny do "rozhuśtania" spekulacji - to możesz się na krótko "podczepić" pod organizatorów piramidy i szybko z niej uciec, gdy zaczynają o tym produkcie dyskutować kucharki i dozorcy. Ale to ryzykowne - nie jest bezpieczne zasiadanie do gry hazardowej, w której karty rozdaje oszust. > muszę tyrać na każdą złotówkę (z której PiS zabierze mi 85 groszy wg> użytkownika o nicku małpo-naczelnym)  Jak nie Populizm i Socjalizm, to zabierze ci jeszcze więcej ta cyniczna gnida, która obieca tłuszczy jeszcze większe soc - rozdawnictwo. Sorry, taki mamy klimat, sorry, taką mamy tłuszczę.
|