Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zostać milionerem nie wychodząc z domu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
31-07-2019 17:06finerbijk (17282 punktów)Zostać milionerem nie wychodząc z domu?
Ocena 4 na 4
Fake? Szansa dla maluczkich czy kolejna piramida?
cancavus.c(*)Ga7QEvzmvgx4YvCNK608hZ5ANM8Yng
Może jednak są darmowe zupy, wbrew temu co głoszą od lat liberałowie? Sam żałuję, że jestem mało zorientowany w tym temacie i muszę tyrać na każdą złotówkę (z której PiS zabierze mi 85 groszy wg użytkownika o nicku małpo-naczelnym)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Jak jaja, to na twardo. Mogą być też sadzone.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Gorilla (1205 punktów)
>Fake? Szansa dla maluczkich czy kolejna piramida?

Masz jakieś złudzenia? Piramida jakich wiele. Na piramidach zarabiają ci, którzy piramidę założyli. Gdy jesteś mądry, a piramida ogromna (znasz produkt spekulacji i choć w przybliżeniu potencjalny wolumen ilościowy i czasowy potrzebny do "rozhuśtania" spekulacji - to możesz się na krótko "podczepić" pod organizatorów piramidy i szybko z niej uciec, gdy zaczynają o tym produkcie dyskutować kucharki i dozorcy. Ale to ryzykowne - nie jest bezpieczne zasiadanie do gry hazardowej, w której karty rozdaje oszust.

> muszę tyrać na każdą złotówkę (z której PiS zabierze mi 85 groszy wg
>użytkownika o nicku małpo-naczelnym)

Jak nie Populizm i Socjalizm, to zabierze ci jeszcze więcej ta cyniczna gnida, która obieca tłuszczy jeszcze większe soc - rozdawnictwo.
Sorry, taki mamy klimat, sorry, taką mamy tłuszczę.
Kulmin (4007 punktów)
>Fake? Szansa dla maluczkich czy kolejna piramida?
>cancavus.c(*)Ga7QEvzmvgx4YvCNK608hZ5ANM8Yng
>Może jednak są darmowe zupy, wbrew temu co głoszą od lat liberałowie? Sam żałuję, że jestem mało
>zorientowany w tym temacie i muszę tyrać na każdą złotówkę (z której PiS zabierze mi 85 groszy wg
>użytkownika o nicku małpo-naczelnym)

Fejk na stówe. Przecież o to chodzi w piramidach żeby wieść o "milionach" rozchodziła się w tempie geometrycznym, a taki Lewandowski na wizji u KW to doskonała reklama piramidy.
Jest oczywiste, przynajmniej dla mnie, że nikt z dobrego serca nie podzieli się informacją jak zarobić miliony za nic.
To z resztą jedna z wielu piramid które są często opatrywane takimi tekścikami, że "korzystaj póki banki nie zakazały", "To nie będzie trwało wiecznie. Banki już się szykują do zablokowania programu. Załóż konto już dziś" itp
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Proponuję wprowadzić 11 punkt z programu NSDAP.
finerbijk (17282 punktów)
>Proponuję wprowadzić 11 punkt z programu NSDAP.
A ktoś go czytał?
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
>>Proponuję wprowadzić 11 punkt z programu NSDAP.
>A ktoś go czytał?
Ja i jeszcze kilka osób. Mam nadzieję, że będzie nas więcej

www.vaterland.pl/program_nsdap.html

Nie taki diabeł straszny, jak go malują
finerbijk (17282 punktów)
>Ja i jeszcze kilka osób. Mam nadzieję, że będzie nas więcej
Za bardzo enigmatyczne, wymaga doprecyzowania co pracą jest a co nie jest.
02-08-2019 18:31 
 Ocena 1 na 1
Gorilla (1205 punktów)
>>>Proponuję wprowadzić 11 punkt z programu NSDAP.
>>A ktoś go czytał?
>Ja i jeszcze kilka osób. Mam nadzieję, że będzie nas więcej
>www.vaterland.pl/program_nsdap.html

Po przeczytaniu całego tego programu hitlersynów tylko kłamca będzie nadal twierdził, że narodowi socjaliści nie byli socjalistami. Lewusy, tylko brunatne
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
PiS to takie lajtowe NSDAP

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365