>Zastanawia mnie jaki wpływ miała teoria Adama Smitha i Friedricha Lista na politykę i reformy >Leszka Balcerowicza i Mieczysława Wilczka? towarzyszu, Szith umarł 230 lat temu, nauka i technika poszla do przodu a tu znowu Smith, rzygać sie chce. Wymyśl nową doktrynę, bądź nam "Kopernikiem" on to wymyslał np o pieniądzu. Tylko uważaj, bo jeden co wymyślał został zbanowany Czemu masz taki fajny nick? i imię.
szukanie raju, moim celem
|