Jeśli wyznawcom Allacha, są po śmierci obiecane 72 dziewice, to czemu kościół nie wymyśli sobie, że po śmierci zasłużeni księża, biskupi, tudzież inni wyżsi dostojnicy kościelni nie mieli by dostać w swoim życiu po za grobowym hmm, 72 ministrantów... Przecież dla kościoła, to żaden problem... |