Racjonalista - Strona głównaDo treści
piłka nożna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
23-12-2019 12:32d3nv3r (2 punktów)piłka nożna
Ocena 1 na 1
Czy to już kultura?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>Czy to już kultura?
Już nie. Biznes, przerzuć do działu Gospodarka i ekonomia.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
24-12-2019 10:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czy to już kultura?
>Już nie. Biznes, przerzuć do działu Gospodarka i ekonomia.
amatorska pilka kojarz się z polowaniem w raju, piłka zającem, zapominamy o bożym swiecie tylko gonimy, emocje z raju, wysilek z raju, szczęście z raju (popatrz na dzieci jak graja Doznają przy uniesienia, uskrzydlenie, stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się graniu. Stan umysłu, całkowitego skupienia podczas polowania, która wykonywana jest dla czystej przyjemności z samej tej aktywności charakteryzuje się brakiem samoświadomości, utratą poczucia czasu, wolnością od strachu i lęku. Raj jest lepszy od seksu

szukanie raju, moim celem
26-12-2019 10:26 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Czy to już kultura?
>>Już nie. Biznes, przerzuć do działu Gospodarka i ekonomia.
>amatorska pilka kojarz się z polowaniem w raju, piłka zającem, zapominamy o bożym swiecie tylko gonimy, emocje z raju, wysilek z raju, szczęście z raju ... Raj jest lepszy od seksu
wszystko kojarzysz w jeden deseń, takie zboczenie zawodowe - szukasz raju po czesku, sukat...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
26-12-2019 10:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>amatorska pilka kojarz się z polowaniem w raju, piłka zającem, zapominamy o bożym swiecie tylko gonimy, emocje z raju, wysilek z raju, szczęście z raju ... Raj jest lepszy od seksu
>wszystko kojarzysz w jeden deseń, takie zboczenie zawodowe - szukasz raju po czesku, sukat...
nie będę piłki kopanej kojarzył z królującym dziś liberalizmem tj indywidualizmem i wolnością, bo jest zaprzeczeniem tych cech

szukanie raju, moim celem
klawik (759 punktów)
>Czy to już kultura?
Jak pisał Kapuściński w "Wojnie futbolowej", piłka nożna to najważniejsza rzecz wśród rzeczy nieważnych.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365