Sylwester dla tych, którzy nie lubią pić, nie lubią tańczyć, nie lubią hałasu i nie wierzą, że w nowym roku coś się zmieni, czas przecież nie istnieje. Czy może ma ktoś pomysł jak spędzić ten głupi dzień?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.