Witam. Jak to jest, że ludzie, którzy byli wcześniej, już o wszystkim zapomnieli, że to jednak spoko było, że ja chodziłem tak czy inaczej ubrany, zmieszałem się niestety całkiem przypadkiem z bagnem, a do tego nie mogę na tym, ani kszty talentu zarobić, bo chyba jakiś głupi jestem jedynie, a może to się od początku nie opłacało z powodów, mniej lub bardziej znanych? Ale kogo by to w sumie obchodziło, że to było dobre np. 20 lat temu, a teraz nie stać mnie nawet na wynajem, bo widocznie przepatrzyłem ten czas w sufit, zamiast coś robić dalej w temacie dla siebie i swoich bliskich? Czy to nadal ma sens, żeby tworzyć i jak na tym zarabiać, skoro nikt tego nie chce być może nawet i widzieć? Link: szczegóły. |