Racjonalista - Strona głównaDo treści
W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCHĘ PSEUDONAUKOWA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
27-12-2019 20:39arko (93 punktów)W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCHĘ PSEUDONAUKOWA
Ocena 2 na 2
Może teraz się uda
Pisałem już u Was ale z braku czasu sam sobie konto zablokowałem. Napisałem książeczkę. Miała być dla wnusi ale .... dziecko tego nie zrozumie. To w 100 % zabawa. Wydam w ilości 15 sztuk, w cyfrze. Miło wspominam czas tu spędzony.

Pozdrawiam arko

www.fantastyka.pl/opowiadania/pokaz/23554

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

A kto to ilustrował?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
28-12-2019 09:49 
 Ocena 2 na 2
arko (93 punktów)
>A kto to ilustrował?

Znajomy ale nic o nim nie powiem bo jest tak dobry, że ma za dużo pracy więc nie mogę doczekać się kolejnych pięciu rysunków. Jeśli wyrazi zgodę, to umieszczę jego dane.

W książeczce, Morfeusz rozwikłał jedną z tajemnic antymaterii. No i wyjaśnił dlaczego wzór na równoważność masy i energii nie jest poprawny. Dla sceptyków napiszę, że...jest to bajka s-f

Moja niechęć do religii wzięła się po przeczytaniu jednej książki - System Przyrody - 41 lat temu. Nie wolno jej było czytać nawet hierarchom kościoła.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A kto to ilustrował?
>Znajomy ale nic o nim nie powiem bo jest tak dobry, że ma za dużo pracy więc nie mogę doczekać się kolejnych pięciu rysunków. Jeśli wyrazi zgodę, to umieszczę jego dane.
Pewnie mimo nawału zleceń chciałby tego.

>Moja niechęć do religii wzięła się po przeczytaniu jednej książki - System Przyrody - 41 lat temu.
A moja przez długie lata cała wiedza na tematy biblijne wzięła się ze zbioru Jeana Effela "Stworzenie Świata".

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
31-12-2019 19:18 
 Ocena 2 na 2
arko (93 punktów)
>>>A kto to ilustrował?
>>Znajomy ale nic o nim nie powiem bo jest tak dobry, że ma za dużo pracy więc nie mogę doczekać się kolejnych pięciu rysunków. Jeśli wyrazi zgodę, to umieszczę jego dane.
>Pewnie mimo nawału zleceń chciałby tego.

Noo, chciał. Rysownikiem jest Krzysztof Kałucki kalucki.eu/pl-pl/

Rysował na podstawie moich informacji czyli tego co chcę. Np. okładka



Szczęśliwego Nowego Roku
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Rysownikiem jest Krzysztof Kałucki kalucki.eu/pl-pl/
>Rysował na podstawie moich informacji czyli tego co chcę. Np. okładka
No właśnie widziałam, że te ilustracje to są w 200% profesjonalne.

>Szczęśliwego Nowego Roku
Dziękuję i również życzę w nowym roku wszystkiego najlepszego.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
arko (93 punktów)
wiadomosci(*)po-dloniach-tak-na-prawde.html

[...]Duchowny zachęca do całowania księży w dłonie. "Tak naprawdę to są dłonie chrystusowe".....- Ucałowanie dłoni jest oddaniem czci samemu Panu Bogu - podkreśla.[...]

mam nadzieję ,że się małe opowiadanie spodoba

>www.fantastyka.pl/opowiadania/pokaz/23554



Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365