 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-02-2020 17:31 | okragly (21676 punktów) | piłka kopana
4 na 4 | Amatorska piłka kopana jest zaprzeczeniem panującej nam ideologi liberalnej (indywidualizm i wolność), jest stadna Kojarz się z polowaniem w raju, piłka -zającem, Podczas polowania zapominamy o bożym swiecie, tylko gonimy, emocje, wysilek z raju (popatrz na chłopców jak graja, doznają przy tym uniesienia, uskrzydlenie, stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się grze- "polowamiu"). Stan umysłu, całkowitego skupienia podczas polowania, która wykonywana jest dla czystej przyjemności z samej tej aktywności charakteryzuje się brakiem samoświadomości, utratą poczucia czasu, wolnością od strachu i lęku. Raj jest lepszy od seksu   kobiety nie lubia grac w piłke (polowań) ale w podobny stan zapadaja uprawiając zbieractwo np galerii handlowej czy grzybów, jagód, w opiece nad dzieckiem, plotkowaniu, robieniu na drutach (lubią mieć zajęte rece . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | profilowanie | >kobiety nie lubia grac w piłke (polowań) ale w podobny stan zapadaja uprawiając >zbieractwo np galerii handlowej czy grzybów, jagód, w opiece nad dzieckiem, >plotkowaniu, robieniu na drutach (lubią mieć zajęte rece...
Ależ pan je profiluje według "maczystowkich" kryteriów. Feministki wypędzą pana..z raju. Co do piłki nożnej - ma też trochę wad, eufemistycznie rzecz ujmując. Jak każda stadna rozrywka, generująca agresję i niskie instynkta.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | Odp: profilowanie |
>Ależ pan je profiluje według "maczystowkich" kryteriów. Feministki wypędzą pana..z raju. to byłoby niepojęte, raj jest dla nich
> piłki - ma też trochę wad Jak każda stadna rozrywka, nie rozumię jak można samornie biegać wokół boiska, bloku, sadomasochizm
>generująca agresję w raju nigdy nie była kierowana przeciwko ludziom, byla potrzebna celem zdobycia białka, tłuszczu
>i niskie instynkta. one zostaly/ są przez elity wykotzystane (jesteśmy ich psami, szczują nas na siebie, żeby zdobyc władzę) ale z fundamentów sa wzniosłe mp braterstwo
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Co do piłki nożnej - ma też trochę wad, eufemistycznie rzecz ujmując. Jak każda stadna rozrywka, generująca agresję i niskie instynkta. To rywalizacja generuje agresję, kiedy mecz jest o pietruszkę nikomu się nie chce nawet nogi przeciwnikowi podstawić.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
|
|
2 na 2 | oportunista (1711 punktów) | Odp: piłka kopana | Załączyłeś piękny obrazek, tak bawiły się jeszcze moje dzieci, wnuki już niekoniecznie, choć czasami próbuje im to zafundować ku ich uciesze, ale babcia z mamą przeszkadzają. Bardziej chodzi chyba o estetykę, jak o agresję. To jest bardzo edukacyjna i wychowawcza gra, szczególnie gdy dzieci same określają zasady. Nie generuje lecz uczy panować nad agresją i niskimi instynktami. Kto zaznał tej przyjemności wie o czym piszę.
|
|
 | 3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) | > Załączyłeś piękny obrazek, tak bawiły się jeszcze moje dzieci, wnuki już niekoniecznie, choć czasami próbuje im to zafundować ku ich uciesze, ale babcia z mamą przeszkadzają. Bardziej chodzi chyba o estetykę, jak o agresję. To jest bardzo edukacyjna i wychowawcza gra, szczególnie gdy dzieci same określają zasady. Nie generuje lecz uczy panować nad agresją i niskimi instynktami. Kto zaznał tej przyjemności wie o czym piszę.Szczególnie kibole są tu dowodem powyższej tezy...  Moje gratulacje bystrego obserwatora życia  Dopóki jest to zabawa, to świetnie. Też popieram. Ale jak to się staje sposobem na życie - to jest bezsens.
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > > tak bawiły się jeszcze moje dzieci, wnuki już niekoniecznie To jest bardzo edukacyjna i wychowawcza gra, Nie generuje lecz uczy panować nad agresją i niskimi instynktami.> Szczególnie kibole są tu dowodem powyższej tezy... Dopóki jest to zabawa, to świetnie. Też popieram. Ale jak to się staje sposobem na życie - to jest bezsens.wtedy, przy bezrobociu 20%, stawce 3zł/h i to na umowie smieciowej, powinni w szyku bojowym podejsc do elit i wytłumaczyć im, że tak nie można, że "Kulczyk" w godzine zarabia tyle co oni nie zarobia przez cale życie. Dobrze że wyjechali do Londynu, elity odetchnely, dalej mogly spokojnie sie paść (uwlaszczac sie) i zapobiegawczo głosic "indywidualizm i wolność" aby dalej przez nikogo niezakluconym spokoju mogli sie paść (uwlaszczac sie)
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > tak bawiły się jeszcze moje dzieci, wnuki już niekoniecznie To jest bardzo edukacyjna i wychowawcza gra, szczególnie gdy dzieci same określają zasady. Nie generuje lecz uczy panować nad agresją i niskimi instynktami.Pierwotna naturalna zabawa z raju jest darem natury, łączy żywe istoty np siłowanie, tarzanie się na trawie u młodych wilków czy łażenie po drzewach, rzucanie do kaczek lub puszczać "kaczki" Bez tego nie osiągnie sukcesu w matematyce, fizyce i miłości  malpy bawia sie z dziećmi tak jak my, podrzucają je, robią "helikoptery", tarzają się, siłują
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Ale bydło! Nie można by jakoś wykończyć tych szkodników? ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Ale bydło! Nie można by jakoś wykończyć tych szkodników? Współczesne wychowanie jest udomowianiem konia do pracy dla elit. A jak konie sie zbuntują (tzw kibole) elity są zdumione, jak oni (konie niewolne) śmieli
szukanie raju, moim celem
|
|
| | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Elity czasami ulegają mitowi rządu dusz. Najsilniejszym schizofrenikom (mitomanom) tego rodzaju pozwalają, aby sami się wykończyli. Słabszych - czynią premierami, prezydentami, kanclerzami, parlamentarzystami itp., żeby ich szaleństwo było na widoku. Elity nie są zdumione - one są otępiałe i samolubne. Dlatego w przypadku rewolucji można ich się szybko pozbyć. Są na to liczne przykłady w dziejach świata. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Elity czasami ulegają mitowi rządu dusz. to co nabyliśmy poprzez nas tresowanie pod wpływem kar i nagród, to nie jest mit a fakt. Jeśli dostane powolanie do wojska, a jutro mnie zawiozą na front, z pieśnia na ustach, pobiegnę na Moskala. Niczym nie różnimy sie od Niemców którzy milionami oddawali życie za Hitlera. Manipulowanie ludźmi weszło na znacznie wyższy poziom niż 100 lat temu
>Słabszych - czynią premierami, prezydentami, parlamentarzystami itp., żeby ich szaleństwo było na widoku. Elity ... w przypadku rewolucji można ich się szybko pozbyć. Są na to liczne przykłady w dziejach świata. niewiadomym nam kto elitą, widzimy ich marionetki do rewolucji nie dojdzie, nauczyli sie nami manipulować. Manipulacją jest narzucony nam liberalizm i jego główne hasło INDYWIDUALIZM i WOLNOŚĆ. Żeby nie dać sie wykorzystac, trzeba postepować odwrotnie do hasel liberalnych (wśród elit nie ma wolności i indywidualizmu, są zorganizowani, wspólnotowi jak mafia, dlatego są elitą) Elity to mafia, rak. Kilku zorganizowanych, wcale nie superinteligentnych, potrafi rządzić całym osiedlem, Zasada dzialania elit od tysiecy lat jest analogiczna. Taki Mieszko to bandyta, siłą podporzadkował sobie okolicznych, wielu sprzedał Arabom, jako niewolników
szukanie raju, moim celem
|
|
1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Normalne dzieci nie bawią się w błocie, bo w nim są bakterie i pasożyty. Czasami promuje się odmienne postawy zdrowotne, ale to naśmiewanie się z ciemnoty i patologii. Pij nieprzegotowaną wodę z kranu, jedz surowe warzywa i owoce, chłepcz kałuże z przywrami, taplaj się w błocie i karm pijawki z sadzawki. Dzieci z dobrych domów mają inne nawyki. Nawet nie zaglądają na pływalnię, a w piłkę nie grają, bo to sport dla przebiegłych przemocowców. Arystokracja ceni swoje perłowe szkliwo nazębne, szlachetne kości i ścięgna. Ciemnota kupuje wszystko, nawet jackassów. Później poucza rząd, że chce zaraz skocznie i trampoliny do łamania sobie karków. Link: pl.wikipedia.org/wiki/Jackass****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Normalne dzieci nie bawią się w błocie, bo w nim są bakterie i pasożyty. Z natury jesteśmy biofilami Utrata kontaktu z przyrodą, ma konsekwencje dla rozwoju dzieci. Przyroda ma wpływ na zdrowie na poziomie komórkowym. Mamy potrzebę wspólnoty z innymi organizmami, wszyscy jesteśmy jednym Dzieci żyjąc w betonach nie będą tryskali polotem, szczęściem i zdrowiem. Zatracą samozachowawcze instynktowne działanie, które wspiera przyroda
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
>Z natury jesteśmy biofilami...
Nie jesteśmy. To mit biofiliczny.
>Utrata kontaktu z przyrodą, ma konsekwencje dla rozwoju dzieci.
Wiadomo. Są zdrowe i grzeczne.
>Przyroda ma wpływ na zdrowie na poziomie komórkowym.
Ma. Negatywny. Dlatego mamy odżywki i antybiotyki.
>Mamy potrzebę wspólnoty z innymi organizmami...
Nie mamy. To mit kontaktu naturą. Wielu organizmów wolelibyśmy się pozbyć - pasożytów, drapieżników.
>wszyscy jesteśmy jednym...
Nie jesteśmy. To mit wspólnotowy.
>Dzieci żyjąc w betonach nie będą tryskali polotem, szczęściem i zdrowiem.
Dzieci z sąsiedniego blokowiska są bardzo przebiegłe i zadowolone z siebie. To, o czym piszesz, to mit bezwzględnej szkodliwości cywilizacji dla zdrowia.
>Zatracą samozachowawcze instynktowne działanie, które wspiera przyroda
Przeciwnie. Doskonalą się w tym. Jednego musiałem kiedyś przetrącić, bo chodził za mną z kolegami i próbował mnie w coś wrobić. Jestem już po zatarciu skazania. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Z natury jesteśmy biofilami... > Nie jesteśmy. To mit biofiliczny. jak widzisz raj? bez ogrodu?
>>Utrata kontaktu z przyrodą, ma konsekwencje dla rozwoju dzieci. > Wiadomo. Są zdrowe i grzeczne. tak, na trawie lubią brykac, godzinami oglądac mrówki
>>Przyroda ma wpływ na zdrowie na poziomie komórkowym. > Ma. Negatywny. Dlatego mamy odżywki i antybiotyki. podobno ściany w klasach maja byc zielone, kolor raju, tak manipuluja dziecmi, celem zniewolenia
>>Mamy potrzebę wspólnoty z innymi organizmami... > Nie mamy. To mit kontaktu naturą. Wielu organizmów wolelibyśmy się pozbyć - pasożytów, drapieżników. podobno z bananem mamy 33% wspólnych genów, w twoim organizmie więcej komórek obcych, niz własnych, jakbys sie ich pozbył to katastrofa dla fR ...
>>wszyscy jesteśmy jednym... > Nie jesteśmy. To mit wspólnotowy. Polak Polakowi wilkiem
>>Dzieci żyjąc w betonach nie będą tryskali polotem, szczęściem i zdrowiem. > Dzieci z sąsiedniego blokowiska są bardzo przebiegłe i zadowolone z siebie. To, o czym piszesz, to mit bezwzględnej szkodliwości cywilizacji dla zdrowia. z blokowisk slabiej sie rozmnażaja, wymrą, nie potrzebna eksterminacja
szukanie raju, moim celem
|
|
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
To zdjęcie miejscami wygląda jak fotomontaż. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|