Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kogo stać na wybory?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
28-03-2020 14:48Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Kogo stać na wybory?
Ocena 1 na 1
   Czy sytuacja finansowa państwa umożliwia jeszcze terminowe przeprowadzenie wyborów?
****** *******
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
> Czy sytuacja finansowa państwa umożliwia terminowe przeprowadzenie wyborów?
właśnie, jeden kandydat ma ok 50% poparcia, pozostali poniżej 10, zaufajmy sondażom, zaoszczędzimy pieniędzy, zarażenia i jazgotu

ale, może dzieki pracy kandydatów coś zyskamy? to przedłużajmy termin, co miesiąc o miesiąc. To jedyny czas kiedy pracują kreatywnie.


szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   W kasie państwa takie pustki, że nie mają pieniędzy na wybory i matury!
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
29-03-2020 10:02 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>    W kasie państwa takie pustki, że nie mają pieniędzy na wybory i matury!
Od Rydzyka nie pożyczą, u niego też pusto w kasie... bida z nędzą.

człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>   Czy sytuacja finansowa państwa umożliwia jeszcze terminowe przeprowadzenie wyborów?
Oczywiście, zawsze można obciąć wydatki na służbę zdrowia:
www.donald(*)atki-na-zdrowie-o-10-miliardow

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>   Czy sytuacja finansowa państwa umożliwia jeszcze terminowe przeprowadzenie wyborów?
>****** *******

Akurat teraz hajsu mają jak lodu.
Właśnie nadrukowali go tyle, że aż musieli dołożyć kości pamięci do serwerów, żeby się w ilości 0 po 1 nie pomylił.
Z tym, że ma być prezentem dla prywatnych właścicieli, bo niby wirus wyłączył kapitalizm ale tak w rzyczywustosci nie mogą się pogodzić ze zmianą wycen.

Nic tam robole w przyszłości zapłacą.
Teraz co prawda wystrzał inflacji i bezrobocia ale kiedy już globalne koncerny wrócą na ścieżkę wzrostów, wówczas podniesie się najbiednuejszym podatek VAT do 30%, żeby spłacili kapitalistom pożyczki jakie zaciągnęli na dopłaty dla prywatnych właścicieli. Trochę jeszce zostać na państwową propagandę, żeby w obowiązkowych, państwowych szkołach, wtłoczyć dzieciaczkom wiarę, że utajniona i nieopodatkowana własność prywatna to najlepsze co ludzkość z siebie wydała.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>   Czy sytuacja finansowa państwa umożliwia jeszcze terminowe przeprowadzenie wyborów?
>****** *******
Terlecki - Poczta Polska może dobrze zarobić na wyborach.
Panie Terlecki, jest interes do zrobienia, poczta, listy, papier, dżewo, las......
A pis?
A pis ci morde lizał.

człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365