Racjonalista - Strona głównaDo treści
Profesor Simon z Wrocławia o Episkopacie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
17-04-2020 13:26MaxGolonko3 (3459 punktów)Profesor Simon z Wrocławia o Episkopacie
Ocena 1 na 1
"Posyłanie starszych ludzi do kościoła to skazywanie ich na pewną śmierć"

Brak słów na tę chciwość polskiego kleru i Episkopatu. Po trupach do pieniędzy z tacy.
Pedalskie kanalie na służbie Watykanu oraz ich heteroseksualni koledzy (mający CZĘSTO kochanki na boku) z tej mafii
chcą wysłać starszych ludzi w Polsce na wysoce prawdopodobną śmierć!

wiadomosci(*)8rAUfQ_2ZqG4lelNqApcPrIwCeSLjo



HAŃBA! HAŃBA! HAŃBA!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)skandal
>"Posyłanie starszych ludzi do kościoła to skazywanie ich na pewną śmierć"
>Brak słów na tę chciwość polskiego kleru i Episkopatu. Po trupach do pieniędzy z tacy.
>Pedalskie kanalie na służbie Watykanu oraz ich heteroseksualni koledzy (mający CZĘSTO kochanki na
>boku) z tej mafii
>chcą wysłać starszych ludzi w Polsce na wysoce prawdopodobną śmierć!
>wiadomosci(*)8rAUfQ_2ZqG4lelNqApcPrIwCeSLjo
>HAŃBA! HAŃBA! HAŃBA!

Trochę pan hamletyzuje na zbyt wysokim "c". Ale faktem jest, iż zachęcanie ludzi ( starszych) szczególnie do chodzenia na msze - to skandal.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365