. Ludomir Tulko, od lat już tu nie pisujący, najwięcej chyba razy 'sprzedał' na forum swoją złotą myśl "gdyby mnie nie było, też wydawałoby mi się, że jestem".
Nie ma Go od soboty, 25 kwietnia. Ma 68 lat. .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Ludomir Tulko, od lat już tu nie pisujący, najwięcej chyba razy 'sprzedał' na forum swoją złotą myśl >"gdyby mnie nie było, też wydawałoby mi się, że jestem".
czemu Ciebie nie ma na fR? szukanie raju, moim celem