Racjonalista - Strona głównaDo treści
Programowanie to układanie materii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-06-2020 21:17Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Programowanie to układanie materii
Ocena -2 na 4
Jestem w drodze, prowadzę samochód i naszła mnie myśl, że programowanie

pl.m.wikip(*)/Programowanie_komputerów

to układanie / ustawianie materii ażeby ta ułożona na określony sposób wykazywała określone działania w określonych kierunkach.

Dochodzę do wniosku, że rozpięcie parasolu i ustawienie go nad głową, jest oprogramowaniem go.
Skręt kierownicy w samochodzie podczas jazdy jest oprogramowaniem samochodu.
Ustawienie zaworu prysznicu jest oprogramowaniem go.

Tego samego ułożenia materii dokonują informatycy w komputerach, tyle że na trochę niższym poziomie molekularnym niż parasol czy samochód.

Co Wy na taką definicję czynności programowania?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
Koniec litości dla debila

>Jestem w drodze, prowadzę samochód
Tajny i nieopodatkowany.

>Dochodzę do wniosku, że ..
..że jesteś debilem, który twierdzi, że wszystkie kule są równoległe, masa zamienia się w ruch, a samochód hamując traci masę

Koniec litości dla debila !!!

Masz samochód a zalegasz z alimentoma 6% dochodu?

Tfuuuuuu rzygowina, oszust i złodziej

za ile sprzedajesz numerek ze swoją nieletnią córką, alfonsie bez moralnych zasad?
Człowieczku o honorze p.ch. gotów sprzedać nerkę matki za działkę?

Człowieczku o moralności syna k***y i przypadkowego klienta?

Koniec litości dla debila

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Koniec litości dla debila
>Koniec litości dla debila !!!

Ales mnie teraz dotknął.

>Masz samochód a zalegasz z alimentoma 6% dochodu?

Zawsze tak trafnie osądzisz sytuację jak sędzia sądu najwyższego. Nie dziwi mnie, bo Wam katolikom Bóg wszystko wyjawia w nawiedzeniach i wszystko wiecie na gotów, bez żadnego pomyślunku. Gdybym ja miał takie boskie nawiedzenia też byłbym cwaniak ale mnie niestety wasz Bóg nie wybrał.

>Tfuuuuuu rzygowina

Oj tam, oj tam.
Tu, że niby niedobrze ale owoce cudzej pracy - mniam, mniam.

>za ile sprzedajesz numerek ze swoją nieletnią córką, alfonsie bez moralnych zasad?

To pytanie w kwestii programowania?
Ile razy mnie zganiliacie za wycieczki od tematu? Ile razy namawialiście moderatora do banu? Widać, że czujesz się całkowicie bezkarniy i to jest świetny przykład co powoduje nadmiar władzy.
Nadmiar władzy nie jest dobry.

>Człowieczku o honorze p.ch. gotów sprzedać nerkę matki za działkę?
>Człowieczku o moralności syna k***y i przypadkowego klienta?

To wszystko wymysliles na podstawie mojej analizy zdarzenia skrętu kierownicą?
Bo Cię unioslo zdenerwowanie, że nie wynajmuje samochodu od Ciebie i nie mam Ci czynszu do zapłacenia za to, że żyję?

>Koniec litości dla debila
No ale co Ty możesz mi zrobić?
Twoje bluzgi już mnie nie obrażają.
Nie sądzę, żeby inni postrzegali je za coś ważnego.
Co Ty mi możesz?
Nic?
Znaczy jesteś bezsilny tak jak ja?

Bo jeśli, to te twoje szumne zapowiedzi końca są bez znaczenia.

To nie jest koniec twojej litości dla mnie tylko koniec twojego autorytetu.

Stajesz się groteskowym patriarcha, który powoli traci swoje wpływy.

Czekam czasow aż z Pana we wsi staniesz się nikim.
Leonardoo (1099 punktów)
Właśnie doświadczyłem typowego klimatu interpersonalnego w zespołach programistycznych, heh )
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Właśnie doświadczyłem typowego klimatu interpersonalnego w zespołach programistycznych, heh )

Na pewno czytales o relacjach agresywno - uległych

pl.m.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_społeczna

i wiesz, że kto drze mordę najgłośniej ten nazera się najobficiej, reszta głoduje.

To działa we wszytkich strukturach.

Jeden wpada w szał - moje, dla mnie, tylko moje, tylko dla mnie, ja, mi, o mnie a reszta temu ulega uznając jego panowanie.
szarley (54913 punktów)
>Tu, że niby niedobrze ale owoce cudzej pracy - mniam, mniam.

Wiesz co mówisz, na ciebie biedota płaci VAT od każdej kromki chleba

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Tu, że niby niedobrze ale owoce cudzej pracy - mniam, mniam.
>Wiesz co mówisz, na ciebie biedota płaci VAT od każdej kromki chleba

Na mnie?

To ja place VAT i to obok tysiąca innych podatków i żadnych dochodów z VATu nie mam.
szarley (54913 punktów)
>>>Tu, że niby niedobrze ale owoce cudzej pracy - mniam, mniam.
>>Wiesz co mówisz, na ciebie biedota płaci VAT od każdej kromki chleba
>Na mnie?
>To ja place VAT
Ja też

>i żadnych dochodów z VATu nie mam.
Kindergeld


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-06-2020 09:15 
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>i żadnych dochodów z VATu nie mam.
>Kindergeld

Jak sama nazwa wskazuje kasa nie jest dla mnie, chyba że ku chwale Panów właścicieli od dziś stanowię ze swoimi dziećmi jedność.

Wolałbyś, żeby miast na tornister kasa poszła na dopłaty do twoich posiadłości?
Żebyś miał z czego okupić od biedoty resztę ziem?

Ale w waszych szkołach uczą dzieci przecież, że co cesarskie oddaj cesarzowi! Chciałbyś, żeby z braku tornistra dzieci się tego nie nauczyły? I kim wtedy zostaniesz?
szarley (54913 punktów)
>>>i żadnych dochodów z VATu nie mam.
>>Kindergeld
>Jak sama nazwa wskazuje kasa nie jest dla mnie,
Zdejmuje z ciebie część finansowej odpowiedzialności za utrzymanie dzieci

I skończ pieprzyć, że dostaję owoce pracy innych.
Pracuję na swoje utrzymanie, a jeśli jem chleb upieczony przez piekarza, to też sam sobie chleba nie pieczesz i krów nie doisz

>Wolałbyś, żeby miast na tornister kasa poszła na dopłaty do twoich posiadłości?
Ktoś dopłaca do moich "posiadłości" najarany kretynie?

Znów po ziołach gówno się w mózgu zalęgło?

>Ale w waszych szkołach uczą dzieci przecież, że co cesarskie oddaj cesarzowi!

W naszych szkołach uczą o teorii grawitacji, czekam aż temu nauczaniu zaprzeczysz skacząc z dachu
Póki co pipcys jak tępy kretyn rzeczy sprzeczne z nauczaniem w szkołach o tym, że kule są równoległe, masa przemianie się w ruch, a samochód hamując traci na masie. Jesteś tępym, odpornym na wiedzę kretynem

>Chciałbyś, żeby z braku tornistra dzieci się tego nie nauczyły? I kim wtedy zostaniesz?
W twoim najaranym mózgu zawsze będę właścicielem tysięcy hektarów pól, setek fabryk i miliona mieszkań, bo ty jesteś debilem nie rozumiejącym otaczającego cię świata.
Swoim dzieciom sam tornistry kupiłem, nikt nie musiał na to płacić VATu "od każdej kromki chleba"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-06-2020 16:34 
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>W twoim najaranym mózgu zawsze będę właścicielem tysięcy hektarów pól, setek fabryk i miliona mieszkań

W moim umyśle jako słuszny, dobry i sprawiedliwy jawi się podatek od własności płacony przez posiadaczy na rzecz tych, którzy nie mają niczego prócz zapieprzu od świtu do nocy.

Podatki od chleba i pracy płacone przez tych, którzy niczego nie mają prócz zapieprzu i minimalnego wynagrodzenia za ciężką pracę w celu dotacji własności posiadaczy, w moim umyśle jawią mi się jako diabelstwo.

Czy jesteś diabłem skoro bronisz tej patologii społecznej?

Czy tajemnicy mienia, podatków od pracy i chleba chce twój Bóg?
szarley (54913 punktów)
>Czy jesteś diabłem skoro bronisz tej patologii społecznej?
Ile brała mamusia za numerek w bramie?

Masz honor psiego chuja skoro w miejsce argumentów poradzisz tylko wymyślać poglądy rozmówcy

Wiele rzeczy we współczesnym świecie mi się nie podoba, także społeczne rozwarstwienie

I WŁAŚNIE DLATEGO BEZHONORNY KRETYNIE NEGATYWNIE OCENIAM TWOJE POMYSŁY, KTÓRE PATOLOGIE JESZCZE POGŁĘBIĄ

Walnij się kilofem w swój kretyński łeb i pomyśl
dlaczego żaden "robol bez mienia" nie chce cię poprzeć?

Bo jesteś debilem i głosisz debilne mantry bez próby udowodnienia

Bo na każdy kontrargument masz standardowy zestaw reakcji
- ucieczka
- chochoł
- kłamstwo
- płacz że się zesrałeś

teraz też uciekłeś

Napisałeś że samochód traci masę podczas hamowania

CYMBALE PO HILFSCHULE
Podaj matematyczny wzór!

Zmiana masy zależy od prędkości?
Od przyspieszenia?
Od pędu?

KRETYNIE pokaż jak zaprzeczasz naszym podręcznikom fizyki i skocz z dachu
a teraz się rozpłacz, że szarley dostaje dotacje z pieniędzy które płacisz od każdego centa Kindergeldu

Tfuuuu dziadostwo

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Leonardoo (1099 punktów)
Programowanie nie jest "układaniem materii", ale "układaniem struktur logicznych", które ew. po wdrożeniu oprogramowania na jakimś urządzeniu mogą kształtować świat materialny.
Dobry program jest jak dzieło sztuki, może istnieć bez odbiorcy, ale wywiera wpływ dopiero gdy oddziałuje na odbiorcę.
Czasem niektóre programy oddziaływają na świat, zanim jeszcze zostaną ukończone zob. Windows. Coś w ten deseń: www.youtube.com/watch?v=UZq4sZz56qM
Niezłe jest też to: www.youtube.com/watch?v=LIy_Y-4V2w0
--
Co do rozkładania parasola - parasol został już zaprogramowany wcześniej przez inżyniera. Ty tylko "odpaliłeś" ten program naciskając konkretny przycisk.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Programowanie nie jest "układaniem materii", ale "układaniem struktur logicznych",

czy jest układaniem struktur materialnych
en.m.wikipedia.org/wiki/Mechanical_calculator

Przejrzyj sobie opis nośników pamięci
pl.m.wikip(*)i/Pamięć_komputerowa

W każdym przypadku chodzi o układ materii. Nośnik pamięci z zapisanym programem to nic innego jak ułożona specyficznie materia.

>które ew. po wdrożeniu oprogramowania na jakimś urządzeniu mogą kształtować świat materialny.

Ułożona materia będzie wykazywać określoną czynność z otoczeniem.
Spróbuj różnych układów młotka przy uderzeniu w ścianę. Każdy różny układ wywoła inne zdarzenie. Podobne układy młotka wywołają podobne zdarzenia.
Oprogramowanie twardego dysku czy pamięci flash to to samo co ułożenie młotka tyle, ze w innym zakresie molekularnym.

>Dobry program jest jak dzieło sztuki,

Podobnie jak wbijanie wielu gwoździ po jednym uderzeniu młotkiem w każdy.
Położenie tynku na ścianie to sztuka, do wykonania której, potrzeba specjalnych układów kielni.

>może istnieć bez odbiorcy, ale wywiera wpływ dopiero gdy oddziałuje na odbiorcę.

Na zegar gdy nikt nie spojrzy też nikt się nie dowie, że został ustawiony,znaczy oprogramowany.

>Czasem niektóre programy oddziaływają na świat, zanim jeszcze zostaną ukończone zob. Windows. Coś w ten deseń:

Kiedy zolnierz ładuje z automatu we wroga, żeby zabić, też przecina kulami liście, zmieniając świat, zanim jeszcze wtrafi kulka w ludzkie ciało, w którym rozerwie narządy i zaburzy ich funkcje organiczne.
Leonardoo (1099 punktów)
Dogmatycznie materialistyczne interpretowanie rzeczywistości prowadzi do sytuacji tragi-komicznych.
www.youtube.com/watch?v=Epq7h15wiTs
22-06-2020 13:33 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Dogmatycznie materialistyczne interpretowanie rzeczywistości prowadzi do sytuacji tragi-komicznych.
>www.youtube.com/watch?v=Epq7h15wiTs

Pytałem kiedyś ludzi:

Skoro w informatyce chodzi o przetwarzanie niematerialnej informacji, to dlaczego potrzeba przy tym poruszać przyciskami klawiatury?

Czy Ty znasz odpowiedź?

Odpowiedz mi nie poruszywszy nawet jednego atomu.
22-06-2020 17:55 
 Ocena 1 na 1
Gruby Rycho (532 punktów)
>Programowanie nie jest "układaniem materii", ale "układaniem struktur logicznych", które ew. po wdrożeniu oprogramowania na jakimś urządzeniu mogą kształtować świat materialny.

Ty możesz mu to tłumaczyć. On wie lepiej. A jak? Widzisz co wypisuje za bełkot!
Po prostu na tym forum tyle uwag negatywnych od innych forumowiczów przyjął, że jak nikt mu znów jego głupoty nie wytknie to czuje się nieswojo i prowokacyjnie i napastliwie zaczyna gorączkowo wypisywać kompletne purnonsensy, po to tylko by ktoś znów nie wytrzymujący, się tylko odezwał. Patologia! To jest jakiś dziwny przypadek kabotyństwa, zakompleksienia i jego frustracji. Bo przecież to widać iż nie ma pojęcia o tym co wypisuje.

>Dobry program jest jak dzieło sztuki, może istnieć bez odbiorcy, ale wywiera wpływ dopiero gdy oddziałuje na odbiorcę.
>Czasem niektóre programy oddziaływają na świat, zanim jeszcze zostaną ukończone zob. Windows. Coś w ten deseń: www.youtube.com/watch?v=UZq4sZz56qM
>Niezłe jest też to: www.youtube.com/watch?v=LIy_Y-4V2w0
>--
>Co do rozkładania parasola - parasol został już zaprogramowany wcześniej przez inżyniera. Ty tylko "odpaliłeś" ten program naciskając konkretny przycisk.

Otwieranie parasola niej jest programem. Widzisz więc jaką wyobraźnią się może pochwalić. Ależ najprostsze sprawy oczywiste i jasne zagmatwa i kojarzy zupełnie niezrozumiale dowolnie z czymś co go w tej chwili napadnie. Nawet z molekułami miesza, "ruszaniem" atomów, czy kierunkowe porządkowaniem materii, w zasadzie nie wiedząc o czym pisze.
22-06-2020 20:04 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Co do rozkładania parasola - parasol został już zaprogramowany wcześniej przez inżyniera.

Ooooo
Widzę, że ktoś zaczyna dostrzegać rzędy czynności programowania.

Gdybysmy chcieli to tak rozpatrywać, to zbudowanie przez inżyniera w materii parasola należałby określić mianem programowania niskiego rzędu, natomiast sterowanie parasolem mianem programowania wyższego rzędu.

>Ty tylko "odpaliłeś" ten program naciskając konkretny przycisk.
Tak jak Windowsa na PC, co jest wstępem do programowania wyższego rzędu.

>Otwieranie parasola niej jest programem.
Jest, jest, podobnie jak jego odpowiednie ustawianie.

>Widzisz więc jaką wyobraźnią się może pochwalić. Ależ najprostsze sprawy oczywiste i jasne zagmatwa i kojarzy zupełnie niezrozumiale dowolnie z czymś co go w tej chwili napadnie. Nawet z molekułami miesza, "ruszaniem" atomów, czy kierunkowe porządkowaniem materii, w zasadzie nie wiedząc o czym pisze.

Poprawnie miesza.
Ustawienie młotka jest programowaniem a uderzenie ustawionym młotkiem wykonaniem programu

To wygląda analogicznie przy użyciu młotka i przy użyciu procesora.
22-06-2020 20:20 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ustawienie młotka jest programowaniem a uderzenie ustawionym młotkiem wykonaniem
>programu

Według DEBILA młotek uderzając w gwóźdź traci masę

Tylko, ten DEBIL nie poradzi podać matematycznego wzoru na utratę masy
Dlaczego?
Bo jest DEBILEM

Zrób w końcu ten eksperyment i zaprzecz "naszej" fizyce. Skocz z dachu

Skończyła się litość dla ciebie DEBILU

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Ustawienie młotka jest programowaniem a uderzenie ustawionym młotkiem wykonaniem
>>programu
>Według DEBILA młotek uderzając w gwóźdź traci masę
>Tylko, ten DEBIL nie poradzi podać matematycznego wzoru na utratę masy
>Dlaczego?
>Bo jest DEBILEM
>Zrób w końcu ten eksperyment i zaprzecz "naszej" fizyce. Skocz z dachu
>Skończyła się litość dla ciebie DEBILU

Uderz 100 milionów razy młotkiem w gwoździe a ten zniknie, przestanie istnieć.

Drugi z tej samej produkcji, którym nie uderzysz ni razu będzie wciąż istniał.

Jaką masę będzie miał nieistniejący młotek?

Tu masz zobrazowane 2 pierwotnie identycznych obiektow. Jeden z nich został zmęczony pracą.

uzurpator.com.pl/new_blog/images/01122018_1.jpg

Czy sądzisz, że zachowują te samą masę?
Ja nie sądzę, bo masa to energia wszytkich wiązań.
szarley (54913 punktów)
>>>Ustawienie młotka jest programowaniem a uderzenie ustawionym młotkiem wykonaniem
>>>programu
>>Według DEBILA młotek uderzając w gwóźdź traci masę
>Uderz 100 milionów razy młotkiem w gwoździe a ten zniknie, przestanie istnieć.

Bredzisz debilu. i przeczysz sobie
Napisałeś, że hamujący młotek (samochód) ZYSKUJE masę

Młotek traci masę, bo część tej masy zostaje na gwoździach, ale to zatrudne dla kretyna, woli pipcyć, że masa zamieniła się w ruch

Kretyn.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>>Ustawienie młotka jest programowaniem a uderzenie ustawionym młotkiem wykonaniem
>>>>programu
>>>Według DEBILA młotek uderzając w gwóźdź traci masę
>>Uderz 100 milionów razy młotkiem w gwoździe a ten zniknie, przestanie istnieć.
>Bredzisz debilu. i przeczysz sobie
>Napisałeś, że hamujący młotek (samochód) ZYSKUJE masę
>Młotek traci masę, bo część tej masy zostaje na gwoździach, ale to zatrudne dla kretyna, woli pipcyć, że masa zamieniła się w ruch
>Kretyn.

To nie jest takie proste.

Niektóre zdarzenia / zmiany prowadzą do rozpadu młotka, utraty masy, inne prowadzą do kreacji młotka, zysku masy.

To zależy od kierunków wiązań molekularnych i kierunków działań falowych oraz ich wzajemnej transformacji.

Nie wiem jeszcze jak wygląda model geometryczny kreacji materii z utraty ruchu i kreacji ruchu z utraty materii ale wciąż to rozważam.

Mam nadzieję, że choć zdarzenia kreacji młotka i jego rozpadu dostrzegasz i rozróżniasz?

Sądzę, że model geometryczny kreacji i zaniku materii, kreacji i zaniku ruchu należy rozważać na poziomie najbardziej elementarnych wiązań i czynności, czyli np. w zderzeniach kul.

Należy znaleźć taki model, w którym w zderzeniach wielu kul wykształci się coś takiego jak nadcialo, zagęszczenie, z którego pojedyncze molekuly nie mogą się wydostać, pozostają w nim związane a następnie taki model, który prowadzi do rozpadu tego nadciała, zaniku zagęszczenia.

Wyobraz sobie sferyczny pojemnik, w którym swobodnie poruszają się kuliste cząsteczki.
Chodzi o taki kierunek ruchu cząsteczek, który wywoła kreację zagęszczenia w pojemniku, które będzie się utrzymywać kosztem rozrzedzenia pozostałej objętości. To będzie model geometryczny kreacji materii.

To będzie miało swoje źródło w skróceniu i wydłużeniu fal oraz w skróceniu i wydłużeniu molekul.

Domyślam się, że ta transformacja ma swoje podstawy w pierwotnej asymetrii. W asymetrii należy poszukiwać transformacji ruchu i materii. Domyślam się zatem, że model geometryczny opisujący tę transformację będzie asymetryczny.

Wciaz nie wiem jeszcze jak sobie to wyobrażać. Pracuje nad tym.
szarley (54913 punktów)
>Niektóre zdarzenia / zmiany prowadzą do rozpadu młotka, utraty masy, inne prowadzą do kreacji młotka, zysku masy.

DEBIL

>To zależy od kierunków wiązań molekularnych i kierunków działań falowych oraz ich wzajemnej transformacji.

DEBIL

>Nie wiem jeszcze jak wygląda model geometryczny kreacji materii z utraty ruchu
>i kreacji ruchu z utraty materii ale wciąż to rozważam.

bo nie ma takiej kreacji DEBILU
Nie wiesz jak wygląda ale już pipcys o tym na forum i obrażasz się kiedy ktoś wymaga żebyś to uzasadnił. Nie uzasadnisz DEBILU

>Mam nadzieję, że choć zdarzenia kreacji młotka i jego rozpadu dostrzegasz i rozróżniasz?
DEBIL

>Sądzę, że model geometryczny kreacji i zaniku materii, kreacji i zaniku ruchu należy rozważać na poziomie najbardziej elementarnych wiązań i czynności, czyli np. w zderzeniach kul.

DEBIL

>Należy znaleźć taki model, w którym w zderzeniach wielu kul wykształci się coś takiego jak nadcialo,

MEGADEBIL

>Wyobraz sobie sferyczny pojemnik, w którym swobodnie poruszają się kuliste cząsteczki.
>Chodzi o taki kierunek ruchu cząsteczek, który wywoła kreację zagęszczenia w pojemniku, które będzie się utrzymywać kosztem rozrzedzenia pozostałej objętości. To będzie model geometryczny kreacji materii.

DEBIL

>To będzie miało swoje źródło w skróceniu i wydłużeniu fal oraz w skróceniu i wydłużeniu molekul.

DEBIL

>Wciaz nie wiem jeszcze jak sobie to wyobrażać. Pracuje nad tym.
A musisz pracować na publicznym forum?
DEBIL


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
23-06-2020 08:12 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Kretyn.

Gdybym pisał do Ciebie, człowieku niskiej kultury, traciłbym czas ale ja prowadzę sobie w ten sposób własne rozmyślania.

Doastaje w tym układzie sygnały zewnętrzne, które naprowadzają mnie na nowe kierunki myślenia.

Uważam Ciebie za prymitywnego drania, który uznał się za centrum wszechświata i "rządzi". Takich ludzi wokół jest pełno i trzeba, chcąc nie chcąc, funkcjonować wśród Was.

Uczę się przy Tobie opanowania własnej złości, w reakcji na prymitywne stworzenie, które w dążeniu do własnych celów wyrządza mi krzywdę.

Ta cała twoja "wysoka" kultura, która okazywałeś się wcześniej, to pic na wodę, pozory. Teraz wreszcie pokazałeś swoją prawdziwą naturę. Taka samą nature jak twoja ma dziadostwo rządzące ludzkim światem.
23-06-2020 09:56 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Kretyn.
>Gdybym pisał do Ciebie, człowieku niskiej kultury, traciłbym czas ale ja prowadzę sobie w ten sposób własne rozmyślania.
Nie prowadzisz żadnych rozmyślań tylko publicznie pieprzysz głupoty i obrażasz się kiedy ktoś nazywa je głupotami

Twierdzisz że kule są wobec siebie równoległe
DEBIL

Twierdzisz, że młotek tracąc prędkość na gwoździu zyskuje masę
DEBIL

Twierdzisz że masa przechodzi w ruch a ruch w masę
DEBIL

>Doastaje w tym układzie sygnały zewnętrzne, które naprowadzają mnie na nowe kierunki myślenia.
Żadnej wiedzy z zewnątrz nie przyswajasz bo jesteś debilem

>Uważam Ciebie za prymitywnego drania,
twoje prawo hipokryto

>który uznał się za centrum wszechświata i "rządzi".
A twoja mamusia była prostytutką

>Uczę się przy Tobie opanowania własnej złości, w reakcji na prymitywne stworzenie, które w dążeniu do własnych celów wyrządza mi krzywdę.
Wielka krzywda! wypomnieć debilowi, że nie przeczytał w życiu podręcznika fizyki a wymyśla nową fizykę

>Ta cała twoja "wysoka" kultura, która okazywałeś się wcześniej, to pic na wodę,
Kulturą jest ucieczka od każdego pytania i argumentu?
Tfuuuu dziadostwo

>pozory. Teraz wreszcie pokazałeś swoją prawdziwą naturę. Taka samą nature jak twoja ma dziadostwo rządzące ludzkim światem.
Rozpłacz się debilu

Nie zasługujesz na okazywanie ci uważania, nie zasługujesz tępy chamie na pozory kultury. Publicznie pieprzysz głupoty bo jesteś debilem i zasługujesz, żeby cię nazywać po imieniu


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Leonardoo (1099 punktów)
Sorry, nie zwróciłem uwagi, z jakiego działu ten wątek.
Jak widać, język polski jest jednak zbyt łatwy...
Gruby Rycho (532 punktów)
>Jestem w drodze, prowadzę samochód i naszła mnie myśl, że programowanie
>pl.m.wikip(*)/Programowanie_komputerów
>to układanie / ustawianie materii ażeby ta ułożona na określony sposób wykazywała określone
>działania w określonych kierunkach.
>Dochodzę do wniosku, że rozpięcie parasolu i ustawienie go nad głową, jest oprogramowaniem go.
>Skręt kierownicy w samochodzie podczas jazdy jest oprogramowaniem samochodu.
>Ustawienie zaworu prysznicu jest oprogramowaniem go.
>Tego samego ułożenia materii dokonują informatycy w komputerach, tyle że na trochę niższym poziomie
>molekularnym niż parasol czy samochód.
>Co Wy na taką definicję czynności programowania?

Jeśli się prowadzi samochód, to się nie używa środków psychotropowych bo to bardzo niebezpieczne. Oczami wyobraźnie zobaczysz parasol, a to był znak "Stop". Kolizja pewna i nie będziesz wiedział zaskoczony jak zaprogramować kierownicę by skutki kolizji były jak najmniejsze i gdzie zaprogramować pedał hamulca na poziomie molekularnym. Poza tym nie pisze się na smartfonie/androidzie, gdy prowadzi się samochód i nie wywołuje się głupich dyskusji. Nasza policja szybko Ciebie by załatwiła, gdyby Ciebie zauważono co wyrabiasz prowadząc samochód. Z Tobą jest coraz gorzej. Ty wyraźnie głupiejesz zbliżając się nieuchronnie do starości.
Zobacz jaką przygodę miał mój sąsiad wracając z pracy pod wpływem pewnych środków.
www.blasty.pl/16/piles-nie-jedz
Poza tym kiedy skończysz to pieprzenie bez sensu?
i.pinimg.c(*)8bc6127a11c3433d03bd66426c.jpg
22-06-2020 19:14 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>nie pisze się na smartfonie/androidzie, gdy prowadzi się samochód

Zatrzymuje samochód kiedy przekazuje swoje fale do smartfonu. Teoretycznie mógłbym wykonywać 2 różne i złożone czynności jednocześnie ale ludzki mózg popełnia wtedy błędy, które mogą słono kosztować.

Smartfon nie musi stać na androidzie.

itsfoss.com/open-source-alternatives-android/

To może być inna fala.
23-06-2020 11:49 
 Ocena 1 na 1
Gruby Rycho (532 punktów)
>>nie pisze się na smartfonie/androidzie, gdy prowadzi się samochód
>Zatrzymuje samochód kiedy przekazuje swoje fale do smartfonu. Teoretycznie mógłbym wykonywać 2 różne i złożone czynności jednocześnie ale ludzki mózg popełnia wtedy błędy, które mogą słono kosztować.
>Smartfon nie musi stać na androidzie.
>itsfoss.com/open-source-alternatives-android/
>To może być inna fala.

Jaka znów fala? Symetryczna czy asymetryczna? Wyjaśnij to w końcu do cholery!
Poza tym kiedy skończysz to pieprzenie bez sensu?
i.pinimg.c(*)8bc6127a11c3433d03bd66426c.jpg
23-06-2020 14:33 
 Ocena-3 na 3
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Sądzę, że geometria fali jaka jest linux, jest bardzo złożona, trudna do pojęcia.

Ale Ty Wenancjuszu zdaje się masz wątpliwość czy Linux w ogóle jest falą?

Wg mnie Linux jest fala wzbudzona w układzie molekularnym nazywanym komputerem.

Linux to ruch.

A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?
23-06-2020 16:13 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)
>Wg mnie Linux jest fala wzbudzona w układzie molekularnym nazywanym komputerem.
Mylisz się. Linux to maślanka. Ma wszystkie cechy maślanki. m. in. jest różowy i ma włoski
>Linux to ruch.
Linux to roślina.
>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?
Aaa na poziomie przekształceń energetycznych! Trzeba było tak od razu. Na tym poziomie, Linux to hydroliza gęślików. W odróżnieniu od Mac OS który jest hasaniem po rumianku.
P.S. Myślisz, że moja odpowiedź jest szydercza? Absolutnie nie. Jest w gruncie rzeczy cholernie serio. Skup się hamerliku i...
...SPRÓBUJ ZAPRZECZYĆ, ŻE MAC OS TO HASANIE PO RUMIANKU!
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>...SPRÓBUJ ZAPRZECZYĆ, ŻE MAC OS TO HASANIE PO RUMIANKU!

Zaprzeczam, iż MAC OS jest materią.
Nie jest.

Sprobuj zatem go ubrać w co innego niż ruch.

Tylko mi nie tłumacz tak jak tłumaczycie dzieciom w szkołach, że MAC OS jest niemataralny, bo to sam potwierdzam.

Powiedz mi czym MAC OS jest i gdzie występuje.

Wg mnie MAC OS jest ruchem i występuje w czasie.
23-06-2020 19:06 
 Ocena 4 na 4
uxbridge (5980 punktów)
>Wg mnie MAC OS jest ruchem i występuje w czasie.
A wg mnie jest hasaniem po rumianku. Hasanie po rumianku nie jest materią. Wytłumacz mi, dlaczego twoja definicja jest lepsza niż moja i jakakolwiek inna która mnie czy komuś przyjdzie do głowy?
Mają za to jedną część wspólną - z obydwu nie wynika NIC co przełożyłoby się na jakiekolwiek praktyczne zastosowanie czy korzyść. Możesz OS komputera nazwać ruchem falowym, zielonym groszkiem, bzdziąganiem po frymulkach z dokładnie takim samym efektem. NIC Z TEGO NIE WYNIKA, oprócz twego chorego wrażenia że rozumiesz cokolwiek. Tym bardziej, że pojęcia ruchu falowego też nie rozumiesz. Więc wymyślasz własne.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>NIC Z TEGO NIE WYNIKA, oprócz twego chorego wrażenia że rozumiesz cokolwiek. Tym bardziej, że pojęcia ruchu falowego też nie rozumiesz. Więc wymyślasz własne.

Kategoryzowanie pomaga rozumieć rzeczywistość.

Podzielilem rzeczywistość na obiekty ruchowe objawiające się w czasie - software i obiekty materialne objawiające się w przestrzeni - hardware.

To jest już jakiś wstęp do lepszego zrozumienia rzeczywistości.

Wyróżniłem też różne kierunki czasoprzestrzeni. Kierunki wiązań jako osie przestrzeni i kierunki działań jako osie czasu.

Pomagam Wam dostrzec ruch, który całkowicie pomijacie obserwując samą materię.

Skwantyfikowalem czasoprzestrzen. Zdefiniowałem kwant przestrzeni jako molekule i kwant czasu jako falę.

Domyślam się transformacji ruchu i materii, to spory postęp w wyjaśnieniu świata i twoje drwiny tego postępu nie zatrzymają.
szarley (54913 punktów)
>>NIC Z TEGO NIE WYNIKA, oprócz twego chorego wrażenia że rozumiesz cokolwiek. Tym bardziej, że pojęcia ruchu falowego też nie rozumiesz. Więc wymyślasz własne.
>Kategoryzowanie pomaga rozumieć rzeczywistość.
Kategoryzowanie przez DEBILA?

>Podzielilem rzeczywistość
I pokazałeś swój debilizm

>To jest już jakiś wstęp do lepszego zrozumienia rzeczywistości.
Nie rozumiesz rzeczywistości najarany debilu

>Wyróżniłem też różne kierunki czasoprzestrzeni. Kierunki wiązań jako osie przestrzeni i kierunki działań jako osie czasu.
Debil

>Pomagam Wam dostrzec ruch, który całkowicie pomijacie obserwując samą materię.
Kretyn

>Skwantyfikowalem czasoprzestrzen. Zdefiniowałem kwant przestrzeni jako molekule i kwant czasu jako falę.
Idiota

>Domyślam się transformacji ruchu i materii,
Bo jesteś tępym odpornym na wiedzę imbecylem

Koniec litości dla ciula

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Debil
>Kretyn
>Idiota
>jesteś tępym odpornym na wiedzę imbecylem
>Koniec litości dla ciula

I tyle uwagi mi poświęcasz?

Nie sądzę abyś uznawał mnie za idiote, podejrzewam, że zwalczasz mnie z innych powodów. Nie podobają Ci się moje przekonania.
24-06-2020 06:04 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Debil
>>Kretyn
>>Idiota
>>jesteś tępym odpornym na wiedzę imbecylem
>>Koniec litości dla ciula
>I tyle uwagi mi poświęcasz?
>Nie sądzę abyś uznawał mnie za idiote, podejrzewam, że zwalczasz mnie z innych powodów. Nie podobają Ci się moje przekonania.

Przekonania to i może masz. Ale jakie wartości odkrywcze mają i jak korespondują do rzeczywistości? Jesteś krytykowany i wyśmiewany wręcz. Bo zwyczajnie bredzisz. Jesteś wzorcowym bezsensem intelektualnym. Wypinasz się na tym forum jak tylko możesz i dostajesz "dupniaka". Bo się prosisz o to. Najgorsze jest to, że nie rozumiesz dlaczego. Na niemieckim portalu wywalono Ciebie po pierwszej Twojej wypowiedzi. Widać Niemcy od razu rozpoznają osobnika niedokończonego. Poskarżyłeś się na portalu Racjonalista, bo myślałeś że pieprzenie bez sensu jest nieszkodliwe. Tobie daje upust, a innym zajęcie by Tobie wytłumaczyć żeś w błędzie, co i tak mas gdzieś, bo ważniejsze jest wzbudzenie zainteresowania. Wtedy i można się popisać przewrotną retoryką, jaką teraz zademonstrowałeś.
Więc podaj powody dla których Szarley ma wstręt do Twoich przekonań? Ja widzę, że tylko reaguje na oczywiste absurdy jakie bezczelnie głosisz, co tylko jak może Tobie to wypomina. Myślę, że Twoje przekonania w tym wydaniu jakie prezentujesz nie obchodzą go absolutnie. Jest po prostu wrogiem zwyczajnej głupoty ludzkiej jaką Ty prezentujesz.
Twoje stwierdzenie: "Nie podobają Ci się moje przekonania", nie powinny Ciebie satysfakcjonować bo faktycznie Szarley niczego od Ciebie nie żąda więcej jak racjonalnego myślenia. A skoro uważasz się za racjonalistę to nie pieprz bez sensu. Jesteś tylko kiepskim prowokatorem i masz to co masz w podzięce. Twoja retoryka jest tak żałosna, że godna jest stałego lekceważenia i wyśmiewania. Więc i tego też nie widzisz. Co gorsze nie widzą też już moderatorzy. To forum jest jednak za poważne dla Ciebie. Nie dorosłeś do rozmów na poziomie pięćdziesięciolatków.
24-06-2020 06:23 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Nie sądzę abyś uznawał mnie za idiote, podejrzewam, że zwalczasz mnie z innych powodów. Nie podobają Ci się moje przekonania.

Pochlebiasz sobie.

Ty nie masz żadnych przekonań, masz ujemną wiedzę w każdym temacie w którym się wypowiadasz

Pieprzysz na okrągło mantry, które chcesz, żeby inni przyjmowali na wiarę
Nie rozumiesz własnych słów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-06-2020 06:35 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>NIC Z TEGO NIE WYNIKA, oprócz twego chorego wrażenia że rozumiesz cokolwiek. Tym bardziej, że pojęcia ruchu falowego też nie rozumiesz. Więc wymyślasz własne.
>Kategoryzowanie pomaga rozumieć rzeczywistość.
>Podzielilem rzeczywistość na obiekty ruchowe objawiające się w czasie - software i obiekty materialne objawiające się w przestrzeni - hardware.
>To jest już jakiś wstęp do lepszego zrozumienia rzeczywistości.
>Wyróżniłem też różne kierunki czasoprzestrzeni. Kierunki wiązań jako osie przestrzeni i kierunki działań jako osie czasu.
>Pomagam Wam dostrzec ruch, który całkowicie pomijacie obserwując samą materię.
>Skwantyfikowalem czasoprzestrzen. Zdefiniowałem kwant przestrzeni jako molekule i kwant czasu jako falę.
>Domyślam się transformacji ruchu i materii, to spory postęp w wyjaśnieniu świata i twoje drwiny tego postępu nie zatrzymają.

To nie są drwiny. To co przedstawiłeś jest drwiną z samego siebie. To jest rzeczywistość określająca faktyczny stan Twojej żałosnej umysłowości. Przecież Ty nie masz żadnego pojęcia w tematach, które z taką lubością poruszasz.
Co zdanie to bzdura. Nie można nawet odpowiedzieć sensownie na takie piramidalne głupoty. Bo to nie mieści się w ramach zdroworozsądkowej wymiany poglądów. Nie wierzysz? To jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Piszesz jak narajcowany jakimiś psychotropami. Wszystko nie ma sensu.
24-06-2020 06:49 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Piszesz jak narajcowany jakimiś psychotropami. Wszystko nie ma sensu.

Nie ma sensu to, że wiązanie ma kierunek, elektryku ciągnący kabel, żeby związać nim 2 punkty przestrzeni?

Nie ma sensu to, że działanie ma kierunek, elektryku przystawiający napięcie?
24-06-2020 07:19 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Piszesz jak narajcowany jakimiś psychotropami. Wszystko nie ma sensu.
>Nie ma sensu to, że wiązanie ma kierunek, elektryku ciągnący kabel, żeby związać nim 2 punkty przestrzeni?

To co teraz piszesz to bełkot nie trzymający się ani dupy ani kupy. W związku z czym ta Twoja wypowiedź?

>Nie ma sensu to, że działanie ma kierunek, elektryku przystawiający napięcie?

Piszesz do jakiegoś elektryka? Masz jakieś nawiedzenia, zwidy? Nie przedawkowałeś czasem swoimi psychotropami? Ja nie jestem elektrykiem. Mam zawód technika obserwatora.
24-06-2020 08:09 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)
>Kategoryzowanie pomaga rozumieć rzeczywistość.
Twoje kategoryzowanie to przypadkowy bełkot.
>To jest już jakiś wstęp do lepszego zrozumienia rzeczywistości.
Nawet gdyby to nie był bełkot, to wstęp, żeby miał sens wymaga szeregu dalszych kroków. Ty poprzestajesz na wstępie i do ŻADNEGO rozumienia się nie zbliżasz. Bo i z bełkotu do niczego dojść się nie da.

>Domyślam się transformacji ruchu i materii, to spory postęp w wyjaśnieniu świata i twoje drwiny tego postępu nie zatrzymają.
Nie poczyniłęś żadnego postępu. Np. nie zbliżyłęś się ani milimetr do wyjaśnienia czym (fundamentalnie) różni się Android od Mac OS albo nawet czym różni się jakikolwiek OS od dajmy na to, konsolidatora.
Czy możesz chociaż pobieżnie wytłumaczyć 10-latkowi co to jest OS bazując na twoim "rozumieniu"? Nie. Nawet dziecko nabierze podejrzeń, że bełkoczesz i nic z tego nie pojmie. Bo i ty nie rozumiesz.
Czy możesz bazując na twym "rozumieniu" opisać budowę i działanie jakiegokolwiek OS? Nie. Twe "kategorie" nie dały ci żadnego o tym pojęcia. Są złudą a nie wiedzą.
Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny? Nie. Bo twe "rozumienie" jest fałszem, żałosnym samooszukiwaniem się.
Jesteś chory umysłowo i dopóki nie zaczniesz czegoś z tym robić, nikt cię żałował ani szanował nie będzie.
24-06-2020 13:36 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny?

Oczywiście.
Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.

To będzie prosty system operacyjny.
24-06-2020 17:13 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)
>>Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny?
>Oczywiście.
>Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.
Ty nie byłbyś w stanie zaprojektować koryta o jego wykonaniu nie wspominając.
>To będzie prosty system operacyjny.
Nie będzie. Krowa nie stanie się wierzchowcem od mówienia do niej "proszę konia". Idź do psychiatry. Mam dla ciebie dobrą wiadomość. On cię wysłucha i nie będzie ci zaprzeczał. Czy to nie wspaniałe?. Skorzystaj, nikt inny ci nie został.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny?
>>Oczywiście.
>>Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.
>Ty nie byłbyś w stanie zaprojektować koryta o jego wykonaniu nie wspominając.
>>To będzie prosty system operacyjny.
>Nie będzie. Krowa nie stanie się wierzchowcem od mówienia do niej "proszę konia". Idź do psychiatry. Mam dla ciebie dobrą wiadomość. On cię wysłucha i nie będzie ci zaprzeczał. Czy to nie wspaniałe?. Skorzystaj, nikt inny ci nie został.

Zamiast wybierać się do psychiatry, nie mam też po co, moja psyche, znaczy fala mózgowa, przebiega bez zakłóceń,zaproponuje Ci inny prosty system operacyjny.

Pokrecanie latarką o skupionym strumieniu promieniowania odbijanego na ścianie.

Ten system ruchu sprawi, że ujrzysz świetlny krąg na ścianie.
24-06-2020 19:30 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
>Zamiast wybierać się do psychiatry, nie mam też po co, moja psyche, znaczy fala mózgowa, przebiega bez zakłóceń,zaproponuje Ci inny prosty system operacyjny.
>Pokrecanie latarką o skupionym strumieniu promieniowania odbijanego na ścianie.
>Ten system ruchu sprawi, że ujrzysz świetlny krąg na ścianie.
Znowu kłamiesz. Spróbowałem i zamast kręgu światła pojawiła się kula cienia. Jesteś oszustem.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Znowu kłamiesz. Spróbowałem i zamast kręgu światła pojawiła się kula cienia. Jesteś oszustem.

Zależy na co tam zwracasz akurat uwagę.
Niemniej czynności daje się podzielić na czynności podstawowe i sterujące, które zostają związane bramką logiczną koniunkcji, np czynność zaworu i czynność strumienia wody. Czynności sterujące nazywamy programowaniem. Zakręcanie i odkręcanie kranu to programowanie, natomiast przepływ strumienia to wykonanie programu.
Wiązanie sznurówek to programowanie, chodzenie w butach to wykonanie programu.

W przyrodzie, żeby kontrolować "wielkie" lub "małe" czynności zawsze poszukujemy związanych z nimi czynności sterujących. Wtedy zaczynamy programować.
szarley (54913 punktów)
>Wiązanie sznurówek to programowanie

Szczyt intelektualnych zdolności programisty po Hilfschule

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Wiązanie sznurówek to programowanie
>Szczyt intelektualnych zdolności programisty po Hilfschule

Nie wiąże sznurówek lecz kategoryzuje te czynność jako sterującą i zaliczam do programowania.

Sądzę, że Wacław Sonelski mógłby poczuć się przez Ciebie urazony ale kogo Ty człowieku niskiej kultury nie obrażasz? Tych, którzy robią co chcesz, przyznają Ci rację i uznają za Pana dobrodzieja?

Sądzę, że jest taki poziom złożoności węzłów, że czynność ich zawiązania i rozwiązania przekroczyłaby zdolności twojego pojęcia.
szarley (54913 punktów)
>Tych, którzy robią co chcesz,

Skoro sobie pozwalasz na wymyślanie szarleya, mnie wolno spisać listę tych którzy rżnęli twoją mamusię za dwa piwa

Wolno tobie, wolno mi w odpowiedzi



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-06-2020 21:10 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)
>Wiązanie sznurówek to programowanie, chodzenie w butach to wykonanie programu.
Dlaczego znowu łżesz? Wiązanie sznurówek, podobnie jak kozłowanie mysikrólikiem to muzykowanie zastępcze. A z chodzeniem w butach to już przesadziłeś. Podobnie jak obieranie cebuli, zaliczamy je do koniunkcji grup.
>W przyrodzie, żeby kontrolować "wielkie" lub "małe" czynności zawsze poszukujemy związanych z nimi czynności sterujących. Wtedy zaczynamy programować.
Znowu fałsz. Nie ma czynności wielkich i małych. Można natomiast wychodzić za dużą lub małą potrzebą. Tą pierwszą programujemy funkcyjnie, tą drugą strukturalnie. Dlatego, jak programista patrzy w czyjś kod to woła: "ale gówno". Dokształć się, bo kwestia koniunkcji grup w relacji do kapkowania wędzidełkiem jest ci całkiem obca nieuku.
23-07-2020 18:34 
 Ocena 1 na 1
poetry (-8 punktów)
(zablokowany)
>>Wiązanie sznurówek to programowanie, chodzenie w butach to wykonanie programu.
>Dlaczego znowu łżesz? Wiązanie sznurówek, podobnie jak kozłowanie mysikrólikiem to muzykowanie zastępcze. A z chodzeniem w butach to już przesadziłeś. Podobnie jak obieranie cebuli, zaliczamy je do koniunkcji grup.
>>W przyrodzie, żeby kontrolować "wielkie" lub "małe" czynności zawsze poszukujemy związanych z nimi czynności sterujących. Wtedy zaczynamy programować.
>Znowu fałsz. Nie ma czynności wielkich i małych. Można natomiast wychodzić za dużą lub małą potrzebą. Tą pierwszą programujemy funkcyjnie, tą drugą strukturalnie. Dlatego, jak programista patrzy w czyjś kod to woła: "ale gówno". Dokształć się, bo kwestia koniunkcji grup w relacji do kapkowania wędzidełkiem jest ci całkiem obca nieuku.

Jesteś piszcie głosowo.
szarley (54913 punktów)
>Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.

Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
Opatentowawszy go mógłbyś być bogatszy o Gatesa, a ty co?
Labidzisz tylko, że nie poradzisz sterować swoim życiem i żyjesz w "biedzie" i musisz płacić Vonovii. Za taki pomysł kupisz Sanssouci w Postupimiu a ty zalegasz z alimentoma? Znów się świnka najarała ziołem i nie trafiła na latrynę? Biedne dzieci debila

Znów pipcys kretynie, w towarzystwie puściłeś bąka i teraz, na każde pytanie o ten cudowny projekt zareagujesz krystkonowaniem (ucieczka, mantra, chochoł, labidzenie, kolejny bąk w towarzystwie)

Ciulem jesteś, ciulem umrzesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!

Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii przez co naucza się programować nie tylko procesory ale dosłownie Naturę.

>Opatentowawszy go mógłbyś być bogatszy o Gatesa, a ty co?

Nie wierzę w wasze prawo patentowe i nie mam czego opatentować. Prowadzę sobie rozważania filozoficzne badając dualna postać czasoprzestrzeni.

Ciesz się, że zbudowałem pojęcia ruchomaterii, czynnościociala, falomolekuly, strumienioprzewodu, bo dzięki może wreszcie dostrzeżecie czas, przestrzeń i lepiej zrozumiemy czasoprzestrzen.

Chciałbym zaproponować nowe pojęcie programoprocesoru, np. Windowsointela.

Dzieki temu być może kiedys zrozumiesz, że Windows należy do ruchu, występuje w czasie, cechuje go prędkość natomiast Intel należy do materii, występuje w przestrzeni, cechuje go masa.
24-06-2020 21:22 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
>Ciesz się, że zbudowałem pojęcia ruchomaterii, czynnościociala, falomolekuly, strumienioprzewodu, bo dzięki może wreszcie dostrzeżecie czas, przestrzeń i lepiej zrozumiemy czasoprzestrzen.
>Chciałbym zaproponować nowe pojęcie programoprocesoru, np. Windowsointela.
A ja dzięki tobie zbudowałem pojęcia: patoświra, bredociecia, mózgobzdziny, głąbobiedy i parę innych.
23-07-2020 19:15 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Ciesz się, że zbudowałem pojęcia ruchomaterii, czynnościociala, falomolekuly, strumienioprzewodu, bo dzięki może wreszcie dostrzeżecie czas, przestrzeń i lepiej zrozumiemy czasoprzestrzen.
>>Chciałbym zaproponować nowe pojęcie programoprocesoru, np. Windowsointela.
>A ja dzięki tobie zbudowałem pojęcia: patoświra, bredociecia, mózgobzdziny, głąbobiedy i parę innych.

Ja też. "pustopała, proteza intelektualna, ale i winobrańca, mózgojeba.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
szarley (54913 punktów)
>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii

Jeśli masz na to matematyczny wzór, to dostaniesz nobla
Nie masz, bo to pierd z twojego chorego umysłu idioty

>>Opatentowawszy go mógłbyś być bogatszy o Gatesa, a ty co?
>Nie wierzę w wasze prawo patentowe i nie mam czego opatentować.

Masz rację, nie masz czego patentować. Puściłeś intelektualnego bąka oczywiście bez jakichkolwiek przemyśleń i dowodów.

Nobla dostałbyś też za udowodnienie, że młotek zatrzymując się na gwoździu zyskuje masę i udowodnienie teorii Hamerlika, że wszystkie kule są wobec siebie prostopadłe.
Niestety ludziom i mózgową sraczką nie przyznaje się nobla

Jak zwykle walnąłeś coś na twoim intelektualnym poziomie i teraz chcesz tylko uciec od wszelakich odpowiedzi i argumentów. Uważasz się za mędrszego od tysięcy inżynierów ruchu w miastach i... mamy ślepo wierzyć w twoją mądrość
Jesteś debilem. Tylko tyle

>Prowadzę sobie rozważania filozoficzne badając dualna postać czasoprzestrzeni.
Puszczasz publicznie bąki. Tylko tyle

>Ciesz się, że zbudowałem pojęcia ruchomaterii, czynnościociala, falomolekuly, strumienioprzewodu, bo dzięki może wreszcie dostrzeżecie czas, przestrzeń i lepiej zrozumiemy czasoprzestrzen.

Zbuduj jeszcze pojęcie jebomózgu, może zrozumiesz sam siebie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-06-2020 07:41 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>Jeśli masz na to matematyczny wzór, to dostaniesz nobla
>Nie masz, bo to pierd z twojego chorego umysłu idioty

Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.

Cała matematyka jest wyrazem tej transformacji.

Wystarczy, że za działanie matematyczne uznasz ruch a za argumenty matematyczne materię.

Tu masz przykład takiej transformacji.
youtu.be/S2cpHMoK8mw

Przeżyje też bez nobla.
To byłoby dopiero dziwne przeskoczyć z takiej pogardy do respektu. Ty raczej nigdy nie będziesz mnie cenił, nawet z noblem. Należysz do grupy ludzi, którzy mnie nienawidzą i nie chodzi tu raczej o wiedzę ale o stosunek do istniejącej hierarchii społecznej.
szarley (54913 punktów)
>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.

Nie tłumaczysz tylko pierdzisz w towarzystwie swoimi mantrami najaranego debila

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-06-2020 17:49 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.
>Nie tłumaczysz tylko pierdzisz w towarzystwie swoimi mantrami najaranego debila

Wyjaśniam.
Każde nowe wiązanie molekularne powstaje z działań falowych. Każde nowe działanie falowe powstaje z wiązań molekularnych.

Kreacja nowej fali kosztuje zanik molekuly, nowe działanie kosztuje zerwanie wiązania.

Kreacja nowej molekuly kosztuje zanik fali, nowe wiązanie kosztuje regres działania.

Fala nie może się zmienić w inną fale bez przejścia przez postać molekuly.
Molekula nie może zmienić sie w inna molekule bez przejścia przez postać fali.

Wy macie problem w zrozumieniu tego, bo po pierwsze zapomnielisci, że wszelki ruch jest falowy i wszelka materia molekularna.

Ponadto nie dostrzegacie różnych rzędów fal i molekul. Nie widzicie, że transformacja przebiega na poziiomie różnych rzędów. To są jednoczesne zmiany w zakresach mikro i makro.
26-06-2020 00:18 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.
Podaj choć jedną.
>>Nie tłumaczysz tylko pierdzisz w towarzystwie swoimi mantrami najaranego debila
>Wyjaśniam.
>Każde nowe wiązanie molekularne powstaje z działań falowych. Każde nowe działanie falowe powstaje z wiązań molekularnych.

Podaj choć jeden taki przypadek.

>Kreacja nowej fali kosztuje zanik molekuly, nowe działanie kosztuje zerwanie wiązania.

Jak Ty to robisz, że widzisz, a nikt inny na świecie tego nie widzi? Czy cały świat w przeciwieństwie do Ciebie jest nienormalny?

>Kreacja nowej molekuly kosztuje zanik fali, nowe wiązanie kosztuje regres działania.

To jest za mądre dla mnie i nie rozumiem.

>Fala nie może się zmienić w inną fale bez przejścia przez postać molekuly.
>Molekula nie może zmienić sie w inna molekule bez przejścia przez postać fali.

To jest tak mądre, że tylko się zachwycić, dostać orgazmu i umrzeć z zachwytu albo orgazmu.

Też takie mądre, z>>> pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe

Stąd i spostrzeżenie, że są uczucia i niższe. Jest jakaś skala tych uczuć?

>>Pamiętam z Dr House odcinek, w którym hospitalizowana pacjentka miała wizje i "rozmawiała" z licznymi osobami.
>>House potraktował ją twardo, ale jeszcze się jej pogorszyło.
>>Czasem sprowadzanie na ziemię ludzi przyspawanych do własnych wizji, wyobrażeń czy fantazji im nie służy..

Mądry film i winien być wzorcem działań.

>>House zaczął umiejętnie pośredniczyć w jej "rozmowach" z bliskimi. Pomogło.

No jasne . Heppy end. Mądry film.

>>Inny odcinek był znów o pacjencie, który miał przerost wyobrażenia o własnej mocy.
>>Terapia House skoncentrowana na przytakiwaniu.. spowodowała, że pacjent wyskoczył z okna z mocnym przeświadczeniem, że umie latać.

Fatalnie. Co Ty za dramaty oglądasz? To może taka pasja oglądania zniekształcić klatkę piersiową.

>>Skończyło się licznymi złamaniami, facet przeżył i na końcu odcinka zaczał powolutku odzyskiwać kontakt z rzeczywistością.

Mądre to. Mądry film.

>>Psychoterapia to musi być trudne balansowanie na cienkiej linie..
>Domyślam się, że w tym wywodzie utożsamiasz się z dr House a mnie próbujesz utożsamić z pacjentami z zaburzeniami umysłowymi.
>Zastanawiam się tylko o co Ci chodzi?

Ty się raczej sam zastanów o co Tobie chodzi w p*****leniu nonsensów. Co masz za cel, by tak złośliwie nawracać ciągle na swoje brednie?

>Po co budujesz takie wywody?
>Czy chodzi o to, żeby zracjonalizowac chore ataki twoich kolesi? nie rozumiem.

To słowo nie pasuje do Ciebie. Jaka racjonalizacja chorych ataków kolesi. Czy Ty masz zdrowy i normalny osąd sytuacji?

>Wy macie problem w zrozumieniu tego, bo po pierwsze zapomnielisci, że wszelki ruch jest falowy i wszelka materia molekularna.

Nieprawda. Ruch może być prostoliniowy a to nie znaczy, że wszelki, a materii może być złożona z atomów.

>Ponadto nie dostrzegacie różnych rzędów fal i molekul. Nie widzicie, że transformacja przebiega na poziiomie różnych rzędów. To są jednoczesne zmiany w zakresach mikro i makro.
No właśnie. Jesteś świetny umiejąc dostrzec rzędy fal, kiedy cały świat ceprów tego nie widzi. A w tych rzędach są podgrupy, rodzaje, odmiany. Jak Ty to robisz to chyba będzie dla mnie tajemnicą do śmierci. Mam przy okazji pytanie nurtujące mnie. Czy jak się upiję i wszystko mi się kołysze, to wtedy widzę ruch falowy? Czyli to ja faluję czy to Ziemia wtedy faluje?
23-07-2020 21:44 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.
>>Nie tłumaczysz tylko pierdzisz w towarzystwie swoimi mantrami najaranego debila
>Wyjaśniam.
>Każde nowe wiązanie molekularne powstaje z działań falowych. Każde nowe działanie falowe powstaje z wiązań molekularnych.
Nic takiego nie robiłeś gamoniu. Ty tylko stwierdzałeś, że tak musi być idioto.

>Kreacja nowej fali kosztuje zanik molekuly, nowe działanie kosztuje zerwanie wiązania.
>Kreacja nowej molekuly kosztuje zanik fali, nowe wiązanie kosztuje regres działania.
>Fala nie może się zmienić w inną fale bez przejścia przez postać molekuly.
>Molekula nie może zmienić sie w inna molekule bez przejścia przez postać fali.

Co Ty blublasz? Kto ma Ciebie zrozumieć i na co liczysz?

>Wy macie problem w zrozumieniu tego, bo po pierwsze zapomnielisci, że wszelki ruch jest falowy i wszelka materia molekularna.

Idioto w jakich przypadkach? Czy tylko wtedy, gdy Ty to "analizujesz"?

>Ponadto nie dostrzegacie różnych rzędów fal i molekul. Nie widzicie, że transformacja przebiega na poziiomie różnych rzędów. To są jednoczesne zmiany w zakresach mikro i makro.

Wyjaśniłeś na czym te zmiany polegają i jak? W który miejscu Twojego już bełkotu niestety? Więc klepiesz to co ślina na języku Tobie przyniesie i taki z Ciebie "naukowiec".


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-06-2020 10:06 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>>Jeśli masz na to matematyczny wzór, to dostaniesz nobla
>>Nie masz, bo to pierd z twojego chorego umysłu idioty
>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.
>Cała matematyka jest wyrazem tej transformacji.
>Wystarczy, że za działanie matematyczne uznasz ruch a za argumenty matematyczne materię.
>Tu masz przykład takiej transformacji.
>youtu.be/S2cpHMoK8mw

Za podanym linkiem. Nie rozumiem gdzie tu widzisz transformację. Proponowany link jest nie tematyczny.

>Przeżyje też bez nobla.
>To byłoby dopiero dziwne przeskoczyć z takiej pogardy do respektu. Ty raczej nigdy nie będziesz mnie cenił, nawet z noblem. Należysz do grupy ludzi, którzy mnie nienawidzą i nie chodzi tu raczej o wiedzę ale o stosunek do istniejącej hierarchii społecznej.

I znów pier...lisz nie na temat. Bo swoją drogą byłby to pierwszy na świecie przypadek przyznania nagrody Nobla komuś który w sprawach fizyki nie posługuje się żadnymi wyliczeniami. Zachowujesz się żenująco, co nie wypada pięćdziesiątlatkowi. Zachowujesz się tak jakby ta nagroda Nobla była tobie należna. Nawet się nie zreflektowałeś. Jakiś Ty pusty człowieku!
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>I znów pier...lisz nie na temat.

Przeczytaj temat.

>Bo swoją drogą byłby to pierwszy na świecie przypadek przyznania nagrody Nobla komuś który w sprawach fizyki nie posługuje się żadnymi wyliczeniami.

Nie martw się.
26-06-2020 00:25 
 Ocena 1 na 1
Gruby Rycho (532 punktów)
>>I znów pier...lisz nie na temat.
>Przeczytaj temat.
>>Bo swoją drogą byłby to pierwszy na świecie przypadek przyznania nagrody Nobla komuś który w sprawach fizyki nie posługuje się żadnymi wyliczeniami.
>Nie martw się.

To nie moje zmartwienie to fakt. To tylko Twoje zmartwienie, czego nie widzisz.
23-07-2020 20:03 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>>Jeśli masz na to matematyczny wzór, to dostaniesz nobla
>>Nie masz, bo to pierd z twojego chorego umysłu idioty
>Tłumaczę Ci, że transformację ruchu i materii opisują wszystkie transformacje matematyczne.

Wszystkie w ogóle, czy wszystkie jakie znasz? Wszystkie jakie znasz? Więc je podaj. Dam przykład najprostszy. Jak zamienić podstawę dowolnego logarytmu na inną dowolną podstawę? To jest transformacja oparta na matematycznym rozumowaniu. Udowodnij to, a zacznę Ciebie uważać. Zresztą same logarytmowanie jest transformacją. Wiesz o tym? Więc jak widzisz "swoje" wizje transformacji, i jak to jest, że wg. Ciebie cała matematyka to wszystko transformacja?

>Cała matematyka jest wyrazem tej transformacji.

Jakiej transformacji? No podaj łaskawie! Tępy nieuku. Nie masz pojęcia o czym piszesz.

>Wystarczy, że za działanie matematyczne uznasz ruch..

Dlaczego działanie matematyczne ma być ruchem w sensie fizycznym?

>..a za argumenty matematyczne materię.

Jakie argumenty i w jakim przypadku? Jakie są ku temu podstawy plecenia wątku bez wątku?
Podaj taką przyczynę, by tak rozumować. Inaczej. Udowodnij, że tak może być!

>Tu masz przykład takiej transformacji.
>youtu.be/S2cpHMoK8mw

Pytałem Ciebie, a Ty mnie odsyłasz do bzdurnych obrazków. Jestem inżynierem i nauczono mnie pytać z sensem.

>Przeżyje też bez nobla.

Bo musisz z tym stanem umysłowości. Masz rację. Komisja kwalifikująca szwedzka, da Ci, wanilię z gaci. Czyli wiesz co tu p*****lisz na forum? Ale jesteś gnida i do tego głupia.

>To byłoby dopiero dziwne przeskoczyć z takiej pogardy do respektu. Ty raczej nigdy nie będziesz mnie cenił, nawet z noblem. Należysz do grupy ludzi, którzy mnie nienawidzą i nie chodzi tu raczej o wiedzę ale o stosunek do istniejącej hierarchii społecznej.

Człowieku. Emanujesz wręcz swoją głupią wyobraźnią. Naprawdę potwornie głupią. Powiedz choć raz coś z sensem. Nie graj ze mną, w gierki słowne i nie wpychaj mi publicznie, żem ja Tobie wrogiem. Nie mam powodu, bo się nie znamy. Poznajemy się dopiero po swoich wypowiedziach. Czy to rozumiesz, czy nie? Ja zawsze będę bronił racji nauki (byłem nauczycielem) i żadnych niesprawdzonych/udowodnionych właśnie, BO NIE MA DOWODU NA TO CO TY PLECIESZ BEZ SENSU. PRZEDSTAW TE DOWODY DO CHOLERY! JEŚLI NIE TO JESTEŚ ZERO W NAUCE O KOSMOLOGII! BO INACZEJ MÓWIĄC JESTEŚ DNEM JAKKOLWIEK TO ROZUMUJESZ. DNO INTELEKTUALNE.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-06-2020 08:09 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>Jeśli masz na to matematyczny wzór

Wielokrotnie pisałem już o tym, że koniunkcja-iloczyn wyraża zbiór-syntezę a alternatywa-suma wyraża rozkład-analizę.

Zeby lepiej zrozumieć rzeczywistość za iloczyn podstaw grawitacje a za sumę promieniowanie.
25-06-2020 10:09 
 Ocena 3 na 3
Gruby Rycho (532 punktów)
>>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>>Jeśli masz na to matematyczny wzór
>Wielokrotnie pisałem już o tym, że koniunkcja-iloczyn wyraża zbiór-syntezę a alternatywa-suma wyraża rozkład-analizę.
>Zeby lepiej zrozumieć rzeczywistość za iloczyn podstaw grawitacje a za sumę promieniowanie.

Przedstaw więc i oprzyj na jakimś wywodzie Twoje brednie. Nie robisz nic w tym kierunku więc mam pełne upoważnienie do stwierdzenia, że nie wiesz o czym piszesz. Piszesz brednie.
25-06-2020 17:34 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Przedstaw więc i oprzyj na jakimś wywodzie Twoje brednie. Nie robisz nic w tym kierunku więc mam pełne upoważnienie do stwierdzenia, że nie wiesz o czym piszesz. Piszesz brednie.

No właśnie przestawiłem Ci na filmie Zeitlupe przekształcenia, w którym system ruchu, struktura falowa transformuje do układu materii, struktury molekularnej.

Nie widzisz związku ruchu z materia na tym filmie?
Nie widzisz związku kierunku działań z kierunkami wiązań.

Caly czas rozwijam swoje wywody ale jesteście ignorantami i macie wszytko w dupie. Rozmawiam zatem ze ścianą.
26-06-2020 00:30 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>>Jeśli masz na to matematyczny wzór
>Wielokrotnie pisałem już o tym, że koniunkcja-iloczyn wyraża zbiór-syntezę a alternatywa-suma wyraża rozkład-analizę.

No tak. Ale tego nie uzasadniłeś. Bo chyba mówimy na tematy ścisłe.

>Zeby lepiej zrozumieć rzeczywistość za iloczyn podstaw grawitacje a za sumę promieniowanie.

No ale q.wa do jakiego równania? Dal>>> pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe
>>Pamiętam z Dr House odcinek, w którym hospitalizowana pacjentka miała wizje i "rozmawiała" z licznymi osobami.
>>House potraktował ją twardo, ale jeszcze się jej pogorszyło.
>>Czasem sprowadzanie na ziemię ludzi przyspawanych do własnych wizji, wyobrażeń czy fantazji im nie służy..
>>House zaczął umiejętnie pośredniczyć w jej "rozmowach" z bliskimi. Pomogło.
>>Inny odcinek był znów o pacjencie, który miał przerost wyobrażenia o własnej mocy.
>>Terapia House skoncentrowana na przytakiwaniu.. spowodowała, że pacjent wyskoczył z okna z mocnym przeświadczeniem, że umie latać.
>>Skończyło się licznymi złamaniami, facet przeżył i na końcu

..pobił rekord świata na 100m biegiem.

Żeby oceniać innych należy pierwej by samemu zdrowym....psychicnie.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Kiedy już odkryje elementarna geometre transformacji falowomolekularnej, że na jej podstawie będziesz nie tylko potrafił przewidzieć każda ewolucję systemoukładu ale wręcz zaprojektować dowolną, to będę Bogiem.

Na razie próbuje pojąć kierunki wiązań i działań będące osiami czasoprzestrzeni.

Co jest trudne, bo każda fala jest czynnikiem czynności wielu rzędów i każda molekula elementem ciał wielu rzędów.
Obserwacja tylko jednego rzędu falomolekuly nie przynosi żadnego efektu, bo transformacje przebiegają pomiedzy rzędami. W tym odgrywają rolę pod i nad ciała i czynności.

Nie można patrzeć na atom tylko jako odrębne cialo. To jest element wielu ciał w różnej skali.
Transformacje przebiegają pomiędzy rzędami mikro i makro.
Postrzeganie tego w jednym rzędzie, w jednej skali jest bez sensu.
23-07-2020 20:26 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>>>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii
>>Jeśli masz na to matematyczny wzór
>Wielokrotnie pisałem już o tym, że koniunkcja-iloczyn wyraża zbiór-syntezę a alternatywa-suma wyraża rozkład-analizę.

Już GÓWNO MYŚLOWE. Moje wykłady na poziomie szkoły zawodowej, pomogły by być może Tobie w znajdowaniu swojego miejsca w życiu. Nie znasz się i nie chcesz się nauczyć pokory by poznać prawidła logiki.

>Zeby lepiej zrozumieć rzeczywistość za iloczyn podstaw grawitacje a za sumę promieniowanie.

Teraz powiedz o czym Ty p*****lisz dosłownie. Znów narajany. Idź spać.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-06-2020 16:10 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Uważasz się za mędrszego od tysięcy inżynierów ruchu w
> miastach i... mamy ślepo wierzyć w twoją mądrość

Nie wiem, czy uważa się za mądrzejszego, choć może i tak.
Przypominam sobie jednak, że uważa się za człowieka wartościowego pomimo.. że w jego modelu wartość człowieka odzwierciedla jego stan konta (chyba jakoś tak to szło).

Hamerlik napisał już tu co najmniej kilka razy, że jest gołodupcem.

Model w obliczu swoich licznych wad i sprzeczności jest postulowany, czyli nie istnieje w rzeczywistości.
Logiczne zatem jest stwierdzenie, że wartość Hamerlika jest postulowana, czyli nie istnieje w rzeczywistości.
Uważam, ze to samo tyczy się mądrości.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-06-2020 17:26 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Hamerlik napisał już tu co najmniej kilka razy, że jest gołodupcem.

Myślę, że sięgasz tu do własnych pojęć i własnych wyobrażeń.

Czyz wszytkich twoich wywodów nie można uprościć do nawolania
"nie wierzcie mu!"??

Nie martw się, twoi kolesie i tak mi nie wierzą, nie potrzeba tej całej misterii.
26-06-2020 09:02 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Hamerlik napisał już tu co najmniej kilka razy, że jest gołodupcem.
>Myślę, że sięgasz tu do własnych pojęć i własnych wyobrażeń.

Powinienem do cudzych?
Gołodupiec to nie moje wyobrażenie. Żaliłeś się tutaj wiele razy: iż wszystko jest już zajęte, choć chodząc z psem na spacery na skraju mojej wioski widzę wiele pól, nawet nieuprawianych.

Wiesz, wszystko można sprowadzić do konkluzji że "nie dano mi, inni silniejsi mnie ukształtowali, nie jestem niczemu winien, nie mam mocy sprawczej" itd.
Pytanie, co dalej z taką >>strategią<<.
Życie pokazuje ci z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, co dalej..

Smutne.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
23-07-2020 18:55 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Miliardy ludzi czekają na ten projekt!!!
>Miliardy ludzi czekają na pojecie transformacji ruchu i materii przez co naucza się programować nie tylko procesory ale dosłownie Naturę.

Zwłaszcza po Twoich wyjaśnieniach.

>>Opatentowawszy go mógłbyś być bogatszy o Gatesa, a ty co?
>Nie wierzę w wasze prawo patentowe i nie mam czego opatentować. Prowadzę sobie rozważania filozoficzne badając dualna postać czasoprzestrzeni.

Swoje prywatne badania filozoficzne, mające z filozofią tyle wspólnego co różnica między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy, albo delikatniej, różnicy między organizmem onanisty a onanizmem organisty.

>Ciesz się, że zbudowałem pojęcia ruchomaterii, czynnościociala, falomolekuly, strumienioprzewodu, bo dzięki może wreszcie dostrzeżecie czas, przestrzeń i lepiej zrozumiemy czasoprzestrzeń.

Tylko tego nie "zbudowałeś", bo byłeś niesamowicie narajany. Tobie się wydawało, że jesteś na poważnym balu i akurat orkiestra gra walca angielskiego. Tańczą wszyscy, ale Ty wyskakujesz solo na parkiet i tańczysz "kozaka". Kto wychodzi na głupka na tym parkiecie? Nie trzymasz się, no bo jak, ani rytmu ani taktu. I to Twoje innowacje??

>Chciałbym zaproponować nowe pojęcie programoprocesoru, np. Windowsointela.

To nie na Racjonaliście gamoniu. Puka się z wynalazkami sensacyjnymi nie na "Racjonaliście". Szukaj gdzie indziej. Twoja sprawa gdzie. My mamy to załatwiać za Ciebie? Więc tu na tym portalu występujesz za marginesem wypowiedzi głupków.

>Dzieki temu być może kiedys zrozumiesz, że Windows należy do ruchu, występuje w czasie, cechuje go prędkość natomiast Intel należy do materii, występuje w przestrzeni, cechuje go masa.

Idź spać bo już nie jesteś komunikatywny. Bredzisz do przesady.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny?
>Oczywiście.
>Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.
>To będzie prosty system operacyjny.

Jeśli taki system "zaprojektujesz", to powiedz gdzie i tą okolicę będę omijał jak przeklętą.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Czy możesz bazując na swym "rozumieniu" zaprojektować samemu najprostszy system operacyjny?
>>Oczywiście.
>>Moge np. zaprojektować taki system ruchu samochodów na skrzyzowaniu dróg, w którym samochody będą mijały się bez zderzeń.
>>To będzie prosty system operacyjny.
>Jeśli taki system "zaprojektujesz", to powiedz gdzie i tą okolicę będę omijał jak przeklętą.
>
To mógłby być jakiś prosty system
np. ruch masywnego przedmiotu ze wskaźnikiem kierunku.
youtu.be/4LlRrbKqRcg

wprawiasz w ruch i ten wyznacza kierunek ruchu.
23-06-2020 17:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?

Ciebie nikt fizyki nie uczył.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-06-2020 06:12 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?
>Ciebie nikt fizyki nie uczył.

Henryk K. uczył się fizyki z Księgi Rodzaju i Biblii, stąd jego egzotyczna wiedza. Hamerlik w ogóle się nie uczył fizyki, bo jak stwierdził sam jej nie rozumiał od samego początku. Stąd więc i jego obłędne stwierdzenia i dziwne "odkrywcze" zaklęcia nie poparte żadnymi dowodami a tylko jego oszalałymi interpretacjami znanych zjawisk fizycznych, które już dawno zostały opisane.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>oszalałymi interpretacjami znanych zjawisk fizycznych, które już dawno zostały opisane.

No więc ulokuj Linuxa w czasoprzestrzeni, skoro to już dawno zostało zrobione.

Wyjaśnij mi jakim elementem czasoprzestrzeni jest Linux.

Tylko nie uciekaj w swoje mantry o tym jakie absurdy głoszę, tylko bądź przez chwilę konkretny.

Gdzie w czasoprzestrzeni jest Linux?
24-06-2020 07:11 
 Ocena 3 na 3
Gruby Rycho (532 punktów)
>>oszalałymi interpretacjami znanych zjawisk fizycznych, które już dawno zostały opisane.
>No więc ulokuj Linuxa w czasoprzestrzeni, skoro to już dawno zostało zrobione.

Ty już oszalałeś całkiem. Linux to nazwa oprogramowania komputera tak jak Windows. To język komunikacji z komputerem. Jak go chcesz umieścić w czasoprzestrzeni? Jak program komputerowy ma jakąś postać którą można umiejscowić w przestrzeni i nawet czasie?

>Wyjaśnij mi jakim elementem czasoprzestrzeni jest Linux.

Żadnym elementem.

>Tylko nie uciekaj w swoje mantry o tym jakie absurdy głoszę, tylko bądź przez chwilę konkretny.

Konkretny to jestem z ludźmi konkretnymi. Nie z idiotami. Co Ty pleciesz za idiotyzmy?

>Gdzie w czasoprzestrzeni jest Linux?

W czasoprzestrzeni nie ma bo to tylko język komunikacji z komputerem. Sam sobie odpowiedz czy można w czasoprzestrzeni ulokować/umieścić program komputerowy Linux. Czyż to nie piramidalna brednia? A mantry to Ty uprawiasz. Nie przylepiaj mi łatek, którymi sam jesteś oblepiony dokładnie. Żeś Ty głupi to wystarczy. Nie nakłonisz mnie w nurzanie się w Twoje brednie.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Wyjaśnij mi jakim elementem czasoprzestrzeni jest Linux.

>Żadnym elementem.
>W czasoprzestrzeni nie ma

Bzdura!

I wydaje mi się, że powoli zaczynasz to dostrzegać.

Linux jest złożoną falą.
Software to struktura ruchowa, obiekt czasu.

w odróżnieniu od Intela, który jest złożoną molekułą.
Hardware to struktura materialna, obiekt przestrzeni.
24-06-2020 17:08 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>>>Wyjaśnij mi jakim elementem czasoprzestrzeni jest Linux.
>>Żadnym elementem.
>>W czasoprzestrzeni nie ma
>Bzdura!
>I wydaje mi się, że powoli zaczynasz to dostrzegać.

Dostrzegam już dawno, że nie wiesz o czym piszesz.

>Linux jest złożoną falą.

Jakie masz ku temu podstawy?
Cytat:
Fala - zaburzenie rozprzestrzeniające się w ośrodku lub przestrzeni. W przypadku fal mechanicznych cząstki ośrodka, w którym rozchodzi się fala, oscylują wokół położenia równowagi, przy czym przenoszą energię z jednego miejsca do drugiego bez transportu jakiejkolwiek materii.


Cytat:
Linux - rodzina uniksopodobnych systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux. Linux jest jednym z przykładów wolnego i otwartego oprogramowania: jego kod źródłowy może być dowolnie wykorzystywany, modyfikowany i rozpowszechniany.

Gdzie Linux jest falą nawet złożoną?

>Software to struktura ruchowa, obiekt czasu.

Podaj podstawy tego twierdzenia.
Cytat:
Oprogramowanie (ang. software) - ogół informacji w postaci zestawu instrukcji, zaimplementowanych interfejsów i zintegrowanych danych przeznaczonych dla komputera do realizacji wyznaczonych celów.

Cytat:
Sprzęt komputerowy (ang. hardware) - materialna część komputera. Ogólnie hardware'em nazywa się sprzęt komputerowy jako taki i odróżnia się go od software'u - czyli oprogramowania.


>w odróżnieniu od Intela, który jest złożoną molekułą.

Cytat:
Intel Corporation - największy na świecie producent układów scalonych[2] oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych.

Intel jest procesorem a nie molekułą.

>Hardware to struktura materialna, obiekt przestrzeni.

Jakiej przestrzeni? Kosmicznej? Hardware to budowa komputera wraz z urządzeniami peryferyjnymi.
No i co? Znów nie wypaliło? Westchnąć tylko: "Co za bzdury!" Ty przypadkowy zlepku białek nie wiesz o czym i co piszesz.
szarley (54913 punktów)
>Linux jest złożoną falą.
>Software to struktura ruchowa, obiekt czasu.

Debil

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Linux jest złożoną falą.
>>Software to struktura ruchowa, obiekt czasu.
>Debil

Raczej indywiduum o wyższych od twoich uczuciach a zatem i wyższej kulturze.
szarley (54913 punktów)
>>>Linux jest złożoną falą.
>>>Software to struktura ruchowa, obiekt czasu.
>>Debil
>Raczej indywiduum o wyższych od twoich uczuciach a zatem i wyższej kulturze.

O twoich uczuciach świadczą alimentacyjne zaległości, choć masz zasądzone ok. 6% dochodu. Jak pies, pod.pczył i poszedł za inną suką.

O twojej kulturze chamie świadczą rozpoczęte dyskusje w których uciekasz od argumentów i pytań
O twojej kulturze chamie świadczą kłamstwa na temat rozmówcy, wymyślanie mu życiorysu, poglądów i majątkowego statusu. Nic więcej nie poradzisz
O twojej kulturze chamie świadczą kłamstwa o rzekomym twoim wykształceniu.

O twoich uczuciach świadczy postulat eutanazji starych ludzi metodą ich głodzenia synu dra Mengelego
O twoich uczuciach świadczy postulat likwidacji praw pracowniczych na wzór Gułagu i praw lokatorów

Jesteś skrajnie nieempatyczną chamską kanalią o honorze p.ch.

Wobec ciebie nie obowiązuje kultura większa niż wobec bydlęcia, a mój pies zasługuje na wyższe uważanie

Jesteś tępym debilem o zabetonowanym umyśle i moralności prostytutki i tylko pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe niż nażreć się na koszt innych

Tfuuuu dziadostwo


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-06-2020 16:38 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe

Pamiętam z Dr House odcinek, w którym hospitalizowana pacjentka miała wizje i "rozmawiała" z licznymi osobami.
House potraktował ją twardo, ale jeszcze się jej pogorszyło.
Czasem sprowadzanie na ziemię ludzi przyspawanych do własnych wizji, wyobrażeń czy fantazji im nie służy..
House zaczął umiejętnie pośredniczyć w jej "rozmowach" z bliskimi. Pomogło.

Inny odcinek był znów o pacjencie, który miał przerost wyobrażenia o własnej mocy.
Terapia House skoncentrowana na przytakiwaniu.. spowodowała, że pacjent wyskoczył z okna z mocnym przeświadczeniem, że umie latać.
Skończyło się licznymi złamaniami, facet przeżył i na końcu odcinka zaczał powolutku odzyskiwać kontakt z rzeczywistością.

Psychoterapia to musi być trudne balansowanie na cienkiej linie..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>> pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe
>Pamiętam z Dr House odcinek, w którym hospitalizowana pacjentka miała wizje i "rozmawiała" z licznymi osobami.
>House potraktował ją twardo, ale jeszcze się jej pogorszyło.
>Czasem sprowadzanie na ziemię ludzi przyspawanych do własnych wizji, wyobrażeń czy fantazji im nie służy..
>House zaczął umiejętnie pośredniczyć w jej "rozmowach" z bliskimi. Pomogło.
>Inny odcinek był znów o pacjencie, który miał przerost wyobrażenia o własnej mocy.
>Terapia House skoncentrowana na przytakiwaniu.. spowodowała, że pacjent wyskoczył z okna z mocnym przeświadczeniem, że umie latać.
>Skończyło się licznymi złamaniami, facet przeżył i na końcu odcinka zaczał powolutku odzyskiwać kontakt z rzeczywistością.
>Psychoterapia to musi być trudne balansowanie na cienkiej linie..

Domyślam się, że w tym wywodzie utozsamiasz się z dr House a mnie próbujesz utożsamić z pacjentami z zaburzeniami umysłowymi.

Zastanawiam się tylko o co Ci chodzi?
Po co budujesz takie wywody?

Czy chodzi o to, żeby zracjonalizowac chore ataki twoich kolesi?
To jest nieustająca prowokacja.

Grunt to nie dac się Wam wciągnąć w kanał i zwyczajnie robić swoje.
25-06-2020 22:48 
 Ocena 3 na 3
Gruby Rycho (532 punktów)
>To jest nieustająca prowokacja.

Ależ to klasyczne usprawiedliwienie głupca.
Sam prowokuje, czując się prowokowanym. Jak to rozumieć?

>Grunt to nie dac się Wam wciągnąć w kanał i zwyczajnie robić swoje.

W kanale, jak to nazywasz, jesteś od samego początku. Więc o jakim kanale mówisz?
26-06-2020 09:05 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> w tym wywodzie utozsamiasz się z dr House

Bo w drugim przypadku się pomylił?

> zwyczajnie robić swoje

Sprowadzaj zatem dalej na siebie te bęcki.
Widać lubisz być nazywany głupcem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-06-2020 13:21 
 Ocena 1 na 1
salek (4701 punktów)
>Sprowadzaj zatem dalej na siebie te bęcki.
>Widać lubisz być nazywany głupcem.

Cóż, są ludzie, którzy zwyczajnie lubią być bici. Nawet publicznie. Ot, przypadłość - jak każda inna, przynajmniej dopóki nie szkodzi innym.
26-06-2020 13:48 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Sprowadzaj zatem dalej na siebie te bęcki.
>>Widać lubisz być nazywany głupcem.
>Cóż, są ludzie, którzy zwyczajnie lubią być bici. Nawet publicznie. Ot, przypadłość - jak każda inna, przynajmniej dopóki nie szkodzi innym.

Taka jest cena rywalizacji.

Oczywiście można zrezygnować z własnej identyfikacji i poddać się odmiennej tożsamości innych indywiduów ale ja nie zrezygnuję.

Pozostanę sobą, choć to wielu doprowadza do szału.
salek (4701 punktów)
>>>Widać lubisz być nazywany głupcem.
>>Cóż, są ludzie, którzy zwyczajnie lubią być bici.
>Taka jest cena rywalizacji.

Znów głupolisz, dzieciaku.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>> pochlebiasz sobie, że masz w sobie jakąkolwiek kulturę i uczucia wyższe
>Pamiętam z Dr House odcinek

Oglądam sobie na Netflixie "W głębi lasu"

pl.m.wikipedia.org/wiki/W_głębi_lasu_(serial_telewizyjny)#:~:text=W%20g%C5%82%C4%99bi%20lasu%20%E2%80%93%20polski%20miniserial,po%20serialu%20%221983%22).

a tam za postaci wrodzy sobie ludzie, którzy niszczą się wzajemnie, mają wiele tajemnic i każdy z nich cierpi.

Dlaczego rujnują sobie życie zamiast życ lepiej?

Taka agresywna rasa, że najwięcej energii lokują we wzajemny antagonizm.
Chcą się niby bronić ale z tej obrony wynika katastrofa, nie są zdolni niczego wspólnie osiągać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Raczej indywiduum o wyższych od twoich uczuciach

Potencjalnie tak
www.racjonalista.pl/forum.php/s,818675#w818889

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
24-06-2020 21:26 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>Linux jest złożoną falą.
Ile mam ci powtarzać gupku, że Linux to chrząszcz! Kurde, popatrz, ślepy jesteś?! Linux jest przecież czworościenny i ma kreskę przez środek! No naprawdę prościej nie można tego określić a ty brniesz w te błędne rozumowanie.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Linux jest złożoną falą.
>Ile mam ci powtarzać gupku, że Linux to chrząszcz! Kurde, popatrz, ślepy jesteś?! Linux jest przecież czworościenny i ma kreskę przez środek! No naprawdę prościej nie można tego określić a ty brniesz w te błędne rozumowanie.

Zewnętrzny obserwator potrafi stwierdzić czy komputer działa na Windowsie albo Linuxie pomimo, że Windowsa i Linuxa, jak stwierdził Wenancjusz, w czasoprzestrzeni nie ma.

A czy Ty kpiarzu potrafiłbyś rozróżnić identyczne wahadła, z czego jedno w zdarzeniu odchylania się w lewo a drugie a prawo?

Czy potrafiłbyś tu wyróżnić różne systemy ruchu?
youtu.be/Ztax9lCE-Mk
youtu.be/uPbzhxYTioM

Czy potrafiłbyś różne systemy ruchu opisać i nazwać?

Software to ruch.
Hardware to materia.
Software jest struktura czasu.
Hardware jest struktura przestrzeni.
Software jest falą.
Hardware jest molekuła.

Największą kpina od prawdy nie uciekniesz.
24-06-2020 22:40 
 Ocena 1 na 1
uxbridge (5980 punktów)
>A czy Ty kpiarzu potrafiłbyś rozróżnić identyczne wahadła, z czego jedno w zdarzeniu odchylania się w lewo a drugie a prawo?
Oczywiście, ponieważ jedno jest łyse a drugie ma włoski.
>Czy potrafiłbyś tu wyróżnić różne systemy ruchu?
>Czy potrafiłbyś różne systemy ruchu opisać i nazwać?
Oczywizda. W pierwszym ruch jest turlająco posuwny, w drugim zwiśnięto chwiejny.

>Software to ruch.
W tłumaczeniu to miętkobambetle, więc mylisz się.
>Hardware to materia.
W tłumaczeniu to twardobambetle, więc mylisz się.
>Software jest struktura czasu.
Czyli przedrzeźnianiem mopsa.
>Hardware jest struktura przestrzeni.
czyli udomowieniem trociniaka.
>Największą kpina od prawdy nie uciekniesz.
Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym
25-06-2020 00:17 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym

Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?

Otóż Windows jest ruchem i cechuje go prędkość tak samo jak czynność wahadła.

Nie mylić go z Intelem, który jest materią i cechuje go masa tak jak ciało wahadła.

Windowsa w przestrzeni nie stwierdzisz, bo ten jest obiektem czasu. Podobnie w czasie nie stwierdzisz Intela, bo ten jest obiektem przestrzeni.

Nie uwierzysz ale ruch i materia to dualna postać energii.

Chcesz tego czy nie ruch i materia wzajemnie transformują. Ruch staje się materią i materia ruchem.

Oto przykład naoczny jak falowy system ruchu przekształca się w molekularny układ materii.
25-06-2020 09:34 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>>Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym
>Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?
Nie chodzi o ciebie głąbie ale o bezpieczeństwo innych. Kto wie, co jeszcze przyjdzie do twojej chorej głowy i jak postanowisz się zemścić na niewdzięcznej rzeczywistości. Może się powiesisz, a może zaczniesz dźgać nożem przechodniów. To istotna różnica.
>Otóż Windows jest ruchem i cechuje go prędkość tak samo jak czynność wahadła.
Otóż smród jest ruchem i cechuje go prędkość.
>Nie mylić go z Intelem, który jest materią i cechuje go masa tak jak ciało wahadła.
Nie mylić z łajnem który jest materią i cechuje go masa.
Smród jest systemem operacyjnym gó..na. Programista hamerlik pisze program działający pod kontrolą smrodu który sprawi, że gó..no będzie nucić horały gregoriańskie.
>Chcesz tego czy nie ruch i materia wzajemnie transformują. Ruch staje się materią i materia ruchem.
Kupa transformuje się w smród i odwrotnie. Widzisz kupę a potem czujesz smród. I przeciwnie. Coś śmierdzi ale nie widać co. Czyżby hamerlik coś napisał? Ale za chwilę widzisz kupę. Zmaterializowała się ze smrodu.
25-06-2020 16:25 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Czyżby hamerlik coś napisał?

Ile lat potrwa jeszcze ta zabawa w chowanego?
Facet pod fasadą "naukowych stwierdzeń" poddawanych pod dyskusję na forum Racjonalista, coś ukrywa.

Pytanie
- co ukrywa
- może ważniejsze: w jakim celu
- i coś jeszcze: przed kim


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Pytanie
>- co ukrywa

Czy raczej sugestia, że coś ukrywam?

Z twoich wypowiedzi rozumiem tylko wrogość.
Domyślam się, ze przyświeca Ci obrona twojego stylu życia ale twoich konkretnych celów się nie domyślam.

O co Ci chodzi w tej nieustającej wrogość?
Masz z tego jakąś perwersyjna satysfakcję?
Kręci Cię to?
26-06-2020 09:08 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Z twoich wypowiedzi rozumiem tylko wrogość.

A zawarta jest ciekawość.
Swoją drogą, w twoim systemie ktoś zagląda do księgi twoich rzeczy, dostajesz powadomienie i czujesz wrogość.
Coś w tym musi być..

> Kręci Cię to?

Może bardziej ciekawi.

>O co Ci chodzi (..)

Czasem jak cię czytam zastanawia mnie, co tu jest ukryte i przed kim właściwie.
Cel jest także przykrywany.

Pod fasadą "naukowych stwierdzeń" poddawanych "pod dyskusję" na forum Racjonalista, coś ukrywasz.
Istna jednostronna maskarada w ciemną noc.
A może masochistyczno-perwersyjna zabawa (nie przypadkiem użyłeś tego słowa).
Kręci cię to, prawda?

Nietrudno ujrzeć, że próba zmiany ludzkiego nastawienia, "inspirowanie innych", "własna nauka", "polepszanie swojego położenia" to tylko mająca maskować coś fasada.
Co jest pod nią? Musi być grubo..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-06-2020 17:20 
 Ocena 2 na 2
salek (4701 punktów)
>> Czyżby hamerlik coś napisał?
>Ile lat potrwa jeszcze ta zabawa w chowanego?

Zapewne tak długo, jak długo znajdą się chętni, by trolowi nabluzgać, nagadać, uświadomić czy w jakikolwiek inny sposób 'pokazać' jaki trol jest malutki, aż wreszcie tak strasznie zobaczy, że mu w pięty pójdzie.

Zamiast po prostu olać pajaca, co głupsze kawałki premiując odpowiednią oceną.
26-06-2020 23:19 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Zamiast po prostu olać pajaca, co głupsze kawałki premiując odpowiednią oceną.

Zastanawiajaco nie potraficie mnie olac. Nawet Ty. Milczysz ale czytasz moje utwory. Czyżby popychała Cię do tego ciekawość?

Jestes ciekawy moich myśli ale wciąż chcesz rządzić?
Chcesz wyznaczac prawdę, dobro i sprawiedliwość?
29-06-2020 10:31 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Zastanawiajaco nie potraficie mnie olac

Jesteś w pewnym sensie cennym forumowiczem tutaj.
Swoimi prowokacjami m.in. dostarczasz rozrywki.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
25-06-2020 17:54 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym
>>Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?
>Nie chodzi o ciebie głąbie ale o bezpieczeństwo innych. Kto wie, co jeszcze przyjdzie do twojej chorej głowy i jak postanowisz się zemścić na niewdzięcznej rzeczywistości. Może się powiesisz, a może zaczniesz dźgać nożem przechodniów. To istotna różnica.
>>Otóż Windows jest ruchem i cechuje go prędkość tak samo jak czynność wahadła.
>Otóż smród jest ruchem i cechuje go prędkość.
>>Nie mylić go z Intelem, który jest materią i cechuje go masa tak jak ciało wahadła.
>Nie mylić z łajnem który jest materią i cechuje go masa.
>Smród jest systemem operacyjnym gó..na. Programista hamerlik pisze program działający pod kontrolą smrodu który sprawi, że gó..no będzie nucić horały gregoriańskie.
>>Chcesz tego czy nie ruch i materia wzajemnie transformują. Ruch staje się materią i materia ruchem.
>Kupa transformuje się w smród i odwrotnie. Widzisz kupę a potem czujesz smród. I przeciwnie. Coś śmierdzi ale nie widać co. Czyżby hamerlik coś napisał? Ale za chwilę widzisz kupę. Zmaterializowała się ze smrodu.
>

Tępa, szaryelowska agresja.
Nie licz, że zamknę się, bo jak Szarley szczerzysz kły.

Który z nas przejawia więcej złości?

Nie bój się, nie skrzywdzę Cię. Będzie dobrze.
25-06-2020 22:52 
 Ocena 1 na 1
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym
>Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?
>Otóż Windows jest ruchem i cechuje go prędkość tak samo jak czynność wahadła.
>Nie mylić go z Intelem, który jest materią i cechuje go masa tak jak ciało wahadła.
>Windowsa w przestrzeni nie stwierdzisz, bo ten jest obiektem czasu. Podobnie w czasie nie stwierdzisz Intela, bo ten jest obiektem przestrzeni.
>Nie uwierzysz ale ruch i materia to dualna postać energii.
>Chcesz tego czy nie ruch i materia wzajemnie transformują. Ruch staje się materią i materia ruchem.
>Oto przykład naoczny jak falowy system ruchu przekształca się w molekularny układ materii.

No i gdzie ten przykład?
26-06-2020 09:47 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>>Oto przykład naoczny jak falowy system ruchu przekształca się w molekularny układ materii.
>No i gdzie ten przykład?
A co to ma za znaczenie? Może wrzucić filmik z chłopem wrzucającym siano na wóz i to będzie dla niego przykład. To psychol.
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>Oto przykład naoczny jak falowy system ruchu przekształca się w molekularny układ materii.
>>No i gdzie ten przykład?
>A co to ma za znaczenie? Może wrzucić filmik z chłopem wrzucającym siano na wóz i to będzie dla niego przykład.

Zgadza się ale bardzo złożone zmiany nie są odpowiednie do analizowania ich i syntezy tej podstawie elementarnych wniosków. Raczej będę trzymał się prostych obiektów, zarówno prostych czynności jak i prostych ciał.

Ja mam jakąś definicję zmiany. Zmiana to wzajemne przekształcenia ciał i czynności.

A czy Ty masz jakąś sensowną?

Ach skąd?
Ale chcesz ignorować moją?
Kto tu jest psycholem?
26-06-2020 15:45 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>Ja mam jakąś definicję zmiany. Zmiana to wzajemne przekształcenia ciał i czynności.
>A czy Ty masz jakąś sensowną?

sa;kfjpihb;aoiwe'b'o'[h vouhikikkhouuonj'pikjik[oyfuyjnb'ouj
klhvs;kjb'ljbo['uyh oih'poji
]poji[
dsrfaetrhuhugyfvhnnnnnsasf

Chcesz to ignorować?

Mam też definicję polcipula

sidlygipyvpiyhvipytutcxlu

Masz lepszę?

>Zmiana to wzajemne przekształcenia ciał i czynności.
Nie, debilu.
Stoczenie się kuli po pochylni jest zmianą jej energii potencjalnej
Ciało (kula) się w żadnym stopniu nie zmieniła

Ale tępy najarany kretyn nie zrozumie podstaw fizyki

>Taka jest cena rywalizacji.
Dwóch mistrzów gra w szachy, podchodzi debil wywraca szachownicę i mówi wygrałem!
Dostaje po ryju i mówi:
>Taka jest cena rywalizacji.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
26-06-2020 16:40 
 Ocena 1 na 1
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Ja mam jakąś definicję zmiany. Zmiana to wzajemne przekształcenia ciał i czynności.
>>A czy Ty masz jakąś sensowną?
>sa;kfjpihb;aoiwe'b'o'[h vouhikikkhouuonj'pikjik[oyfuyjnb'ouj
>klhvs;kjb'ljbo['uyh oih'poji
>]poji[
>dsrfaetrhuhugyfvhnnnnnsasf
>Chcesz to ignorować?
>Mam też definicję polcipula
>sidlygipyvpiyhvipytutcxlu
>Masz lepszę?
>>Zmiana to wzajemne przekształcenia ciał i czynności.
>Nie, debilu.
>Stoczenie się kuli po pochylni jest zmianą jej energii potencjalnej
>Ciało (kula) się w żadnym stopniu nie zmieniła
>Ale tępy najarany kretyn nie zrozumie podstaw fizyki
>>Taka jest cena rywalizacji.
>Dwóch mistrzów gra w szachy, podchodzi debil wywraca szachownicę i mówi wygrałem!
>Dostaje po ryju i mówi:
>>Taka jest cena rywalizacji.

Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Stoczenie się kuli po pochylni jest zmianą jej energii potencjalnej
>Ciało (kula) się w żadnym stopniu nie zmieniła

Dałbym słowo, że odpowiedziałem Ci ale sprawdzam i odpowiedzi nie ma. Cud.

Transformacja przebiega pomiędzy różnymi rzędami działań i wiązań. Porusza się kula przed twoimi oczami i zmienia się nadcialo, którego ona jest elementem.
Kazde cialo jest nadciałem swoich elementów i podcialem/elementem nadcial, do których przynależy.
Transformacja przebiega pomiędzy różnymi rzędami fal i molekul.
Wzbudzenie ruchu oznacza, że nadcialo utraciło cząstkę masy.
26-06-2020 17:10 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> (..) definicję zmiany. Zmiana to (..)
>A czy Ty masz jakąś sensowną?

Szarley napisał dziś o tobie "nie zrozumie podstaw fizyki"
Wenancjusz kiedyś napisał, że onegdaj przyznałeś, iż "nie znasz wykładanej w szkole fizyki" bo była dla ciebie zbyt trudna, czy jakoś tak.

A mnie ciekawi, czy piszesz swoje alternatywne twierdzenia zamiast, czy pomimo?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
26-06-2020 23:34 
 Ocena-2 na 4
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>onegdaj przyznałeś, iż "nie znasz wykładanej w szkole fizyki" bo była dla ciebie zbyt trudna, czy jakoś tak.

Ty i te twoje interpretacje.
Mogę zrobić mały wyciąg z twoich wywodów kierowanych do mnie. "Ty masz wartość a ja nie"

>A mnie ciekawi, czy piszesz swoje alternatywne twierdzenia zamiast, czy pomimo?

Wyrażam co uważam. Ponoć to wartość w waszym świecie ale jaka zdążyłem się już przekonać.

Okazuje się, że prawdziwa wartością dla Was jest mówić to co chcecie usłyszeć a przede wszystkim uznawac wasza nadrzednosc.
29-06-2020 09:46 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> prawdziwa wartością dla Was jest mówić to co chcecie usłyszeć a przede
> wszystkim uznawac wasza nadrzednosc.

Przeciwnie. Doceniam, jeśli ktoś mnie skoryguje i ma rację, np, w dziedzinie fizyki.
Potrafię przyznać sie do błędu.

Mam wrażenie, że ty masz żal do wielu zjawisk fizycznych, że działają wg starych (nie twoich) zasad.
Popatrz, siła działająca na ładunek zależy od pola elektrycznego i pola magnetycznego (składników pola elektromagnetycznego):

F=q (E+v x B)
gdzie:

F - wektor siły (w niutonach),
q - ładunek elektryczny cząstki (w kulombach),
E - wektor natężenia pola elektrycznego (w woltach/metr),
B - pseudowektor indukcji magnetycznej (w teslach),
v - wektor prędkości cząstki (w metrach na sekundę),
× - iloczyn wektorowy.

Ty to zapewne widzisz inaczej. Ale ta siła nie działa wg twojego modelu, tylko własnie wg zależności ukazanej przez Lorentza.
Czy to twoim zdaniem nie skandal, że silnik elektrtczny kręci się wg pokazanych przez niego, a nie ciebie zasad?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2020 10:26 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Wyrażam co uważam. Ponoć to wartość w waszym świecie

Po prostu w świecie. Nie ma 'waszego/twojego' świata.
A co do wartości, w komunie był taki dowcip o brylantach rozdawanych ponoć na Placu Czerwonym.
Brylanty jak wiadomo, dla sporej rzeszy ludzi (szczególnie kobiet) przejawiają ogromną wartość..
Za jeden brylant średnicy 5mm mógłbyś spłacić swój dług i jeszcze sporo by zostało.

Ktoś dał się nabrać, pojechał i okazało się, że nie rozdają tylko kradną i nie brylanty, tylko rowery.

Faktycznie wyrażasz to co uważasz i ja nie mam co do tego wątpliwości.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Gruby Rycho (532 punktów)
>>Owszem, prawda czeka na ciebie w gabinecie psychiatrycznym
>Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?
Co znów bredzisz? Do jakich Waszych? Ty nie umiesz i nawet nie próbujesz uznać poznania i zasobu już uznanej wiedzy z fizyki. W rezultacie twoje egzotyczne same w sobie "myśli" nie będą nigdy akceptowane przez cały świat fizyki. Zostałeś dzięki twoim interpretacjom i nieuzasadnionemu uporowi sam jak palec w d..pie.
Cytat:
Sądzisz, że psychotropami wyrównacie moje przekonania, żeby przystawały do waszych?

Widzisz, że nie trafiłeś w "sensownie w sedno"? No bo co ma oznaczać słowo "przekonania"?

>Otóż Windows jest ruchem i cechuje go prędkość tak samo jak czynność wahadła.

No widzisz, że nie wiesz o czym piszesz? To są Twoje przekonania?

>Nie mylić go z Intelem, który jest materią i cechuje go masa tak jak ciało.

Intel to nazwa firmy, bodajże największej na świecie, która projektuje i wykonuje na życzenie zamawiającego procesory nazwane często Intel. No i gdzie tu fizyczna masa i jakie powiązania widzisz z konstrukcją procesora? No to jak bredzisz czy nie?

>Windowsa w przestrzeni nie stwierdzisz, bo ten jest obiektem czasu.

W jaki sposób? Windows to program komputerowy (software). Jak widzisz powiązanie programu z czasem? Bredzisz czy nie?

>Podobnie w czasie nie stwierdzisz Intela, bo ten jest obiektem przestrzeni.

Jak tłumaczysz sobie taką składnię zdaniową? Bo ja nie rozumiem. Bełkot.

>Nie uwierzysz ale ruch i materia to dualna postać energii.

Nie. Energia to zdolność do wykonania pracy w sensie fizycznym. Czy potrafisz sobie wyobrazić sam goły ruch? Jaką zdolność ma taki ruch do wykonania pracy? A materia jako taka jak wykonuje pracę? Bredzisz czy nie?

>Chcesz tego czy nie ruch i materia wzajemnie transformują. Ruch staje się materią i materia ruchem.

Czyli: Atrybutem ruchu jest prędkość względna (w jednostkach opisana powiedzmy km/h)
Materia ma atrybut masy (powiedzmy w kg). Wyjaśnij jak km/h transformują się na kg?
Czy w ogóle rozumiesz co pomyliłeś? Co do czego nie przystaje, bo to różne pojęcia. Równie dobrze mógłby kojarzyć sobie zupę pomidorową z książeczką do nabożeństwa.
A skoro jednak jesteś pewien to i widocznie przedstawisz rachunkiem taką transformację. Na razie bredzisz jak w stanie najwyższej gorączki.
ecsmedia.p(*)z-bez-sensu-w-iext38847851.jpg

>Oto przykład naoczny jak falowy system ruchu przekształca się w molekularny układ materii.

No i nie podałeś tego naocznego przykładu.
27-06-2020 00:51 
 Ocena-1 na 3
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Energia to zdolność do wykonania pracy w sensie fizycznym.

Nie!
Energia to ruch i materia.

>Czy potrafisz sobie wyobrazić sam goły ruch? Jaką zdolność ma taki ruch do wykonania pracy? A materia jako taka jak wykonuje pracę?

Nie muszę, bo energia / ruchomateria to jedność w dualnej postaci, obawiająca się w w postaci ruchu będącego podstawą wymiaru czasu i w postaci materii będącej podstawą wymiaru przestrzeni.

Mimo, że energia transformuje pomiędzy tymi dwiema postaciami wciąż pozostaje w postaci dualnej ruchu i materii.
Gruby Rycho (532 punktów)
>>oszalałymi interpretacjami znanych zjawisk fizycznych, które już dawno zostały opisane.
>No więc ulokuj Linuxa w czasoprzestrzeni, skoro to już dawno zostało zrobione.
>Wyjaśnij mi jakim elementem czasoprzestrzeni jest Linux.
>Tylko nie uciekaj w swoje mantry o tym jakie absurdy głoszę, tylko bądź przez chwilę konkretny.
>Gdzie w czasoprzestrzeni jest Linux?

Jeszcze raz zacytuję co Tobie napisałem:
Cytat:
Stąd więc i jego obłędne stwierdzenia i dziwne "odkrywcze" zaklęcia nie poparte żadnymi dowodami a tylko jego oszalałymi interpretacjami znanych zjawisk fizycznych, które już dawno zostały opisane.

23-07-2020 20:32 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?
>Ciebie nikt fizyki nie uczył.

I słusznie zważywszy poziom Hamerlika. Mam na myśli poziom wiedzy.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
24-06-2020 06:56 
 Ocena 2 na 2
Gruby Rycho (532 punktów)
>Ale Ty Wenancjuszu zdaje się masz wątpliwość czy Linux w ogóle jest falą?

Oczywiście i to potężne. Bo nie jest falą.

>Wg mnie Linux jest fala wzbudzona w układzie molekularnym nazywanym komputerem.
>Linux to ruch.

Wg mnie to zwyczajne oprogramowanie komputera, z falą nie mającą miejsca, a tym bardziej z molekułami.

>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?

Takich bzdur mnie nie uczono na fizyce, bo ich nie ma.

Wenancjusza na razie nie ma, więc go zastępuję.
Wiesz co to jest Linux?
Jeśli wiesz to nie powinieneś kojarzyć go z falą. A jeśli to jaką falą? Symetryczną czy asymetryczną? Poprzeczną czy podłużną? Przecież tego nie wyjaśniłeś na przykładzie skakanki dziecięcej, którą sobie wziąłeś do doświadczeń.
Co masz na myśli łącząc przekształcenia energetyczne na poziomie Linuxa? O jakie przekształcenia chodzi, pomijając niezrozumiałe określenie "energetyczne"?
Czy jesteś przygotowany do tego bełkotu czy znów będziesz improwizował?
deus_otiosus (19 punktów)
>>Ale Ty Wenancjuszu zdaje się masz wątpliwość czy Linux w ogóle jest falą?
>Oczywiście i to potężne. Bo nie jest falą.
>>Wg mnie Linux jest fala wzbudzona w układzie molekularnym nazywanym komputerem.
>>Linux to ruch.
>Wg mnie to zwyczajne oprogramowanie komputera, z falą nie mającą miejsca, a tym bardziej z molekułami.
>>A wg Ciebie czym Linux jest na poziomie przekształceń energetycznych, o których uczono Cię na fizyce?
>Takich bzdur mnie nie uczono na fizyce, bo ich nie ma.
>Wenancjusza na razie nie ma, więc go zastępuję.
>Wiesz co to jest Linux?
>Jeśli wiesz to nie powinieneś kojarzyć go z falą. A jeśli to jaką falą? Symetryczną czy asymetryczną? Poprzeczną czy podłużną? Przecież tego nie wyjaśniłeś na przykładzie skakanki dziecięcej, którą sobie wziąłeś do doświadczeń.
>Co masz na myśli łącząc przekształcenia energetyczne na poziomie Linuxa? O jakie przekształcenia chodzi, pomijając niezrozumiałe określenie "energetyczne"?
>Czy jesteś przygotowany do tego bełkotu czy znów będziesz improwizował?
>

Są lepsze systemy od Linuksa, które wykorzystują mikro jądro, bezpieczny język programowania, który zmniejsza ryzyko wycieków pamięci. Bezpieczny system to taki, który instaluje programy w piaskownicy, patrz QubeOS i RedoxOS.
deus_otiosus (19 punktów)
Programowanie kwantowe to jak ustalanie miejsc na matrycy holograficznego wszechświata. Obecnie astrofizycy nie potrafią ustalić dlaczego informacja przesyłana z jednego elektronu do drugiego jest szybsza od prędkości światła. To jest taka ich zagadka kwantowa, dla Einsteina było to "Upiorne oddziaływanie na odległość. Załóżmy teraz, że holograficzny wszechświat ma kwantową matrycę, to wszystkie kwantowe piksele na nim, czyli wszystkie cząstki, elektrony, atomy, wszelka materia, ma jednakową odległość do tej matrycy holograficznego wszechświata.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365