>Czy zablokowanie TikTok jest w interesie Amerykanów czy jednie w interesie amerykańskiej elity?
silny kraj narzuca wolność gospodarcza słabym, słaby się broni wprowadzajac cła, ograniczenia. My zgodnie z doktryna liberalna (wymyśloną przez silnych dla silnych, żeby kolonizować) w 1989r otworzyliśmy rynek i wszystko straciliśmy, zalali nas tanią szynką, starymi autami, spirytusem za półdarmo itp, my sie cieszylismy jak male dzieci, później gorzko pożałowaliśmy (bezrobociem, biedą, emigracją) oczywiście patoelity mówią, że to najlepszy krok, oddać swój przemysł, być niewolnikiem obcego kapitału (np 90% prasy regionalnej (opiniotwórczej) jest w posiadaniu Niemieckim)). Patoelity sa genialne tak jak i powstanie warszawskie które wywolaly (sprzedaja jako sukces)
szukanie raju, moim celem
|