Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zapraszam na bloga

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
16-08-2020 15:53msyku (454 punktów)Zapraszam na bloga
Ocena 2 na 2
Zapraszam na bloga, z którym ostatnio wystartowałem. Staram się pisać w osobisty i swobodny sposób na tematy filozoficzne i nie tylko.

Adres bloga: filozofia.blog
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Zapraszam na bloga, z którym ostatnio wystartowałem. Staram się pisać w osobisty i swobodny sposób
>na tematy filozoficzne i nie tylko.
>Adres bloga: filozofia.blog
ładna strona, przeczytałem tekst z Pałacu Kultury, negujesz komunizm gdzie zaraz po 2wś budowali ten gmach 2 lata, chwalisz liberalizm, gdzie sale kongresową w tym palacu remontują już 7 lat i końca nie widać. Komunizm dla nas był darem od losu

filozofia mnie nie interesuje, to zatrute źródło mające początek w filozofach greckich, biblii (z nich liberalizm który tak chwalisz)
źródło filozofii powinno być czyste, nie skażone niewolnictwem, patriarchatem, wojnami, pieniądzem, patoelitami. Powinniśmy spalic wszystkie książki (w tym i biblie) skasować jezyk (jest bękartem patriarchatu i zniewolenia)
Źródłem czystym jest raj (2 mln lat, przed wdrożeniem rolnictwa)
Podstawą nowej filozofii, religii, nauk społecznych powinienen być raj (2 mln lat, przed wdrożeniem rolnictwa) i doświadczenie. Tylko jak wymysleć nowy język? Ewolucja, sam sie zmieni

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Staram się pisać w [...] swobodny sposób
Swoboda wyklucza staranie.

cr
22-08-2020 15:32 
 Ocena 1 na 1
msyku (454 punktów)
>>Staram się pisać w [...] swobodny sposób
>Swoboda wyklucza staranie.
>
cr

>

Nie sądzę. Szczególnie jeśli chodzi o swobodę duchową. Ta wymaga stałego starania się i wysiłku. W pisaniu jest podobnie, przynajmniej jeśli chodzi o moje doświadczenia.

Filozofia jako racjonalne i systematyczne dążenie do zrozumienia całej rzeczywistości. Strona osobista: msyku.com
23-08-2020 08:59 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Staram się pisać w [...] swobodny sposób
>>Swoboda wyklucza staranie.
>Nie sądzę.
Niesłusznie, bo wyklucza z definicji.

cr
23-08-2020 09:57 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Niesłusznie, bo wyklucza z definicji.
Nie ma antonimu:
antonimy.net/antonim/starać się
antonimy.n(*)ństwo-słowa-swobodny

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Niesłusznie, bo wyklucza z definicji.
>Nie ma antonimu:
>antonimy.net/antonim/starać się
>antonimy.n(*)ństwo-słowa-swobodny
I co w związku z tym?

cr
Duch Prawdy (14788 punktów)
>I co w związku z tym?
Słusznie.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
23-08-2020 12:58 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>I co w związku z tym?
>Słusznie.
Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.

cr
23-08-2020 17:04 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
" Powrót trollicy III "


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
24-08-2020 00:29 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
>" Powrót trollicy III "
Nawrotowe ad personam.

cr
24-08-2020 02:20 
 Ocena 3 na 3
Pawel077 (1855 punktów)
>>>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
>>" Powrót trollicy III "
>Nawrotowe ad personam.

Jak widać nie tylko ja twierdzę, że jesteś koniem.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,821927/i,2#w822960
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
>>>" Powrót trollicy III "
>>Nawrotowe ad personam.
>Jak widać nie tylko ja twierdzę, że jesteś koniem.
Widać też, że wybrałeś demokratyczną odmianę racjonalizmu?

cr
24-08-2020 10:43 
 Ocena 1 na 1
msyku (454 punktów)
Również sądzę, że Twoje wypowiedzi w tym wątku mogą zostać podciągnięte pod trollowanie. Przecież nie mają na celu merytorycznej dyskusji.


Prowadzę bloga filozoficznego: filozofia.blog
24-08-2020 11:59 
 Ocena-1 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Również sądzę, że Twoje wypowiedzi w tym wątku [...] nie mają na celu merytorycznej dyskusji.
Ale dotyczą meritum, pokazując, że przedstawienie go jest nieatrakcyjne z powodu niestaranności przedstawiającego.

A jeszcze dodam, że wszelkiej maści myśliciele wiarygodniej wypadają, gdy nie wyrażają solidarności z innymi, nie pozwalają sobie na ad personam oraz nie wyrażają swoich opinii. Warto pisać o faktach.

cr
25-08-2020 02:00 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
>>" Powrót trollicy III "
>Nawrotowe ad personam.
Stwierdzenie faktu - jesteś trollem.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
25-08-2020 14:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Czyli słusznie, że niesłusznie. Co przecież twierdziłam.
>>>" Powrót trollicy III "
>>Nawrotowe ad personam.
>Stwierdzenie faktu - jesteś trollem.
perłą

szukanie raju, moim celem
25-08-2020 15:24 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Stwierdzenie faktu - jesteś trollem.
>perłą
Taką okrągluśką.

cr
25-08-2020 16:07 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Stwierdzenie faktu - jesteś trollem.
>>perłą
>Taką okrągluśką.
Swój swego pozna.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
25-08-2020 17:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Stwierdzenie faktu - jesteś trollem.
>>>perłą
>>Taką okrągluśką.
>Swój swego pozna.
uśmiecha sie do Ciebie www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,53171


szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365