..... ale to jest jakaś farsa ..... ..... dlaczego zmieniasz wypowiedzi ..... ..... zastanawiam się tylko, jak dalej agnosiewicz i kadra tego portalu zamierza prowadzić dalej ten cały bajzel, ale jego cyrk, to jego małpy ..... ..... ja opuszczam ten portal i nie zamierzam już tu wracać, bo ten portal, to z racjonalnym myśleniem nie ma zbyt dużo ..... - to jakaś farsa, aby nie powiedzieć żenada ..... ..... duchu prawdy: podpisz się imieniem i nazwiskiem, czy wstydzisz się tego kim tak naprawdę jesteś .....
............................. DO WIDZENIA .................................... .............. POZDROWIENIA OD INNYCH ............................
|