Racjonalista - Strona głównaDo treści
"maseczki" sa z raju

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-09-2020 20:40okragly (21676 punktów)"maseczki" sa z raju
Ocena 1 na 1
Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
Mężczyźni nie zakrywają, czemu?



to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać? i przed czym zakrywanie chroniło? musi mieć jakieś uzasadnienie ewolucyjne, te które zakrywały usta przezywały, te które nie zakrywały z przerażenia umierały bezpotomnie. Dzisiaj wiadomo, korona wirus, maseczki noszą chętnie w przeciwieństwie do mężczyzn
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)raj czy inferno?
>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?

Przerażona? W raju? Przerażoną można być w piekle, nie w raju.

>to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać?

Dobre pytanie. Może perspektywa gwałtu i przemocy ze strony samca?
26-09-2020 20:55 
 Ocena 6 na 6
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: raj czy inferno?
>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>Przerażona? W raju? Przerażoną można być w piekle, nie w raju.
>>to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać?
>Dobre pytanie. Może perspektywa gwałtu i przemocy ze strony samca?

Grzeczne dziewczynki idą po śmierci do raju. Niegrzeczne dziewczynki mają raj na ziemi.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
26-09-2020 20:59 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)jakie są dziewczynki?
>>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>>Przerażona? W raju? Przerażoną można być w piekle, nie w raju.
>>>to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać?
>>Dobre pytanie. Może perspektywa gwałtu i przemocy ze strony samca?
>Grzeczne dziewczynki idą po śmierci do raju. Niegrzeczne dziewczynki mają raj na ziemi.

Znam "dziewczynki" które uznałyby pana mądrość za wcale seksistowską. Czy one są grzeczne czy niegrzeczne???
26-09-2020 21:01 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: jakie są dziewczynki?
>>>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>>>Przerażona? W raju? Przerażoną można być w piekle, nie w raju.
>>>>to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać?
>>>Dobre pytanie. Może perspektywa gwałtu i przemocy ze strony samca?
>>Grzeczne dziewczynki idą po śmierci do raju. Niegrzeczne dziewczynki mają raj na ziemi.
>Znam "dziewczynki" które uznałyby pana mądrość za wcale seksistowską. Czy one są grzeczne czy niegrzeczne???

Czemu nie. Choć ciało mdłe ale duch jeszcze chce. A pojęcie raju "na ziemi" nazywa się teraz sponsoringiem.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
-jad- (18783 punktów)

>Znam "dziewczynki" które uznałyby pana mądrość za wcale seksistowską. Czy one są grzeczne czy niegrzeczne???

Czasem te dziewczynki nie mają nic przeciw seksizmowi. Najgorsze co można zrobić, to brać, to co mówią sobie do serca.
29-09-2020 21:58 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)mają, nie mają???
>>Znam "dziewczynki" które uznałyby pana mądrość za wcale seksistowską. Czy one są grzeczne czy niegrzeczne???
>Czasem te dziewczynki nie mają nic przeciw seksizmowi.

Czasem jednakże mają, albo przynajmniej tak twierdza, skrywajć pod tym pozorem inny powód. I dlatego właśnie przed seksem z nimi być może warto będzie spisać....pan wie co.
30-09-2020 06:19 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)Odp: mają, nie mają???
> I dlatego właśnie przed seksem z nimi być może warto będzie spisać....pan wie co.

Oczywiście
26-09-2020 21:07 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: raj czy inferno?
>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>Przerażona? W raju? Przerażoną można być w piekle, nie w raju.
krótkie przerażenie jest zdrowe (długiego w raju nie było, to byly sekundy)

>>to zachowanie mają z raju, ale co ją tam tak mogło przerażać?
>Dobre pytanie. Może perspektywa gwałtu i przemocy ze strony samca?
mężczyźni nie zabijali kobiet (prędzej innego mężczyznę). Zakrywanie ust (i nosa) chroniło przed bezpotomną śmiercią. Ale od czego? na pewno nie mężczyzn

szukanie raju, moim celem
Leonardoo (1099 punktów)Odp: "maseczki" sa z raju
Nie chciałbym być wulgarny, ale... (nawiązując do pewnego plakatu nt.papierosów): maseczki są do d*y.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>Mężczyźni nie zakrywają, czemu?
Bo mężczyźni mają zarost i to on im usta osłania?

cr
27-09-2020 08:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>>Mężczyźni nie zakrywają, czemu?
>Bo mężczyźni mają zarost i to on im usta osłania?
odpowiednik włosków w nosie? rzęs na powiekach?
mam i w uszach (chronia od zapalenia ucha)
wszystkie otwory powinny bć zarośnięte, wtedy nie trzeba maseczek (majtek
ale po co brwi?


szukanie raju, moim celem
27-09-2020 08:33 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>po co brwi?
Żeby wyglądać groźnie.

cr
27-09-2020 13:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>po co brwi?
>Żeby wyglądać groźnie.
stają włosy na głowie (nie tylko)
a brwi też do informowania o emocjach -mimika twarzy

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>po co brwi?
>>Żeby wyglądać groźnie.
>stają włosy na głowie (nie tylko)
>a brwi też do informowania o emocjach -mimika twarzy
A wśród naszych emotek brwi mają tylko trzy buźki, i co teraz?



cr
28-09-2020 10:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>po co brwi?
>>>Żeby wyglądać groźnie.
>>stają włosy na głowie (nie tylko)
>>a brwi też do informowania o emocjach -mimika twarzy
>A wśród naszych emotek brwi mają tylko trzy buźki, i co teraz?
>
tak, wyglądają groźnie, jeśli czoło jest pogodnie nie rysują brwi

koncepcja, że dłonie zastępuja zarost ma sens, ale ... Raj kojarzy sie z wężem, żmija (nie wiem czym sie różnią), kobieta zauważając węża zakrywa z przerażenia usta i nos, to jej ratuje zycie. Gdyby nie zakryła (nie byłoby Ciebie) wąż wyczułby temperaturę (one widzą jezykiem, wzrok maja kiepski).
Czemu zatem mężczyźni nie zakrywaja ust? bo to niewiele zmienia, i tak byś sie urodziła

naukowe pewnie jest inne wytłumaczenie niż nasze.


szukanie raju, moim celem
28-09-2020 14:09 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>koncepcja, że dłonie zastępuja zarost
To by ewolucyjnie ten zarost wyrósł.

>Raj kojarzy sie z wężem, żmija (nie wiem czym sie różnią),
Masz bana na google i nie możesz sobie sprawdzić?

> kobieta zauważając węża zakrywa z przerażenia usta i nos, to jej ratuje zycie. Gdyby nie zakryła (nie byłoby Ciebie) wąż wyczułby temperaturę
Usta zakrywa się, żeby tego Tourette'a, co to w każdym z nas siedzi powściągnąć.

>Czemu zatem mężczyźni nie zakrywaja ust?
Druga moja koncepcja: mają zajęte ręce
I trzecia: nie obawiają się przeklinać.

cr
28-09-2020 15:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>koncepcja, że dłonie zastępuja zarost
>To by ewolucyjnie ten zarost wyrósł.
zarost by przeszkadzał karmieniu przez usta (matki w raju tak robiły), przytulaniu się z niemowlakiem. Najmniej prawdopodobny dobór seksualny, bez zarostu bardziej sie podobaly

>> kobieta zauważając węża zakrywa z przerażenia usta i nos, to jej ratuje zycie. Gdyby nie zakryła (nie byłoby Ciebie) wąż wyczułby temperaturę
>Usta zakrywa się, żeby tego Tourette'a, co to w każdym z nas siedzi powściągnąć.
czytając te dziwne słowo w myślach znów mówiłem sobie, ale mądra ta cr, a tu po spr w wiki, o tiki chodzi

>>Czemu zatem mężczyźni nie zakrywaja ust?
>Druga moja koncepcja: mają zajęte ręce
łapaniem węża (zdobywa + u kobiet)
>I trzecia: nie obawiają się przeklinać.
przeklinajac sprowadza na siebie węża (wyczuwają drgania i ciepło) staje sie bohaterem kobiet (szkoda że dzisiaj nie ma węży), ma dużo dzieci
w raju mężczyźni mieli role czysto służebną, cywilizacja, w tym tak podziwiana st Grecja z Platonem na czele wszystko to przewróciła

dowiaduje się dużo od ciebie o raju, tylko o tym nie wiesz, że wiesz.
29-09-2020 00:53 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>bez zarostu bardziej sie podobaly
Jakby kobiety miały wąsy, to podobałyby się kobiety z wąsami.

>>>Czemu zatem mężczyźni nie zakrywaja ust?
>>Druga moja koncepcja: mają zajęte ręce
>łapaniem węża
Ta...

>w raju mężczyźni mieli role czysto służebną
Zaczynam się przekonywać do tego Twojego raju.

cr
29-09-2020 10:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>bez zarostu bardziej sie podobaly
>Jakby kobiety miały wąsy, to podobałyby się kobiety z wąsami.
pisałem, że mało prawdopodobe, ale mógł mieć wpływ

>>>>Czemu zatem mężczyźni nie zakrywaja ust?
>>>Druga moja koncepcja: mają zajęte ręce
>>łapaniem węża
>Ta...
byli łowcami (kobiety zbierały), to ich żywioł (mecz) po czym piekli na ogniu, spożywali i śpiewali (opowiadali jacy są mężni), ach te emocje. (kobiety słuchały i podziwiały) Faceci są naiwni. Ważne, że nagroda była szybko.

>>w raju mężczyźni mieli role czysto służebną
>Zaczynam się przekonywać do tego Twojego raju.
nasz raj (byłaś malutka i nie pamiętasz)

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>opowiadali jacy są mężni), ach te emocje. (kobiety słuchały i podziwiały) Faceci są naiwni.
Liczysz na to, że uwierzę, iż nabieranie się kobiet na męskie przechwałki dowodzi naiwności mężczyzn?

Naiwnyś...

cr
30-09-2020 13:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>opowiadali jacy są mężni), ach te emocje. (kobiety słuchały i podziwiały) Faceci są naiwni.
>Liczysz na to, że uwierzę, iż nabieranie się kobiet na męskie przechwałki dowodzi naiwności mężczyzn?
>Naiwnyś...
kobiety manipulacje mężczyznami maja z raju, inaczej żaden samiec nie pomagalby wychować potomstwa (nie było ojcostwa), a że żyły blisko siebie to dziewczynki uczyły się od swoich mam, cioć i naśladowały w wieku dorosłym (słuchac i podziwiac mężczyznami -maniopulować), tak że uzyskiwały co chciały (ochronę, opiekę, pożywienie)

szukanie raju, moim celem
08-11-2020 17:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>po co brwi?
>>>Żeby wyglądać groźnie.
>> do informowania o emocjach -mimika twarzy
>A wśród naszych emotek brwi mają tylko trzy buźki, i co teraz?
>
Pełne ekspresji brwi na wysokim czole są z raju pomogły nam wygrać z innymi homininami, sprzyjały naszej komunikacji pozawerbalnej, nawiązywaniu więzi potrzebnych do wspólnotowego działania, łagodne ruchliwe brwi wyrażające najsubtelniejsze emocje miały znaczenie w rajskim życiu stadnym, poprawiały zrozumienie i współpracę Rzut oka pozwalał rozpoznać uczucia stadnika lub obcego.

Brwi ściągnięte to gniew, też koncentrację czy troskę, podniesiona jedna niedowierzanie, obie - zaskoczenie i/albo radość.

Brwi były naszą przewagą nad neandertalczykami (mózgi mieli znacznie większe od naszych ale nie mieli wiele mówiących brwi
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> Brwi były naszą przewagą nad neandertalczykami
Zwłaszcza we mgle nad neandertalczykami płci męskiej. 4:50 - 5:15

cr
03-11-2020 15:54 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>>Mężczyźni nie zakrywają, czemu?
>Bo mężczyźni mają zarost i to on im usta osłania?
osłania przed ciosami w zęby, odkryli uczeni z USA
gęste runo absorbuje 32% energii

nawet Darwin pisał, że lwy, pawiany, lwy morskie, bizony, łosie wykształciły dodatkowe owłosienie w okolicach szyi i żuchwy jako fizyczną ochronę w przypadku starć z innymi samcami
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Dzisiaj wiadomo, korona wirus, maseczki noszą chętnie
racjonalistki

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>Mężczyźni nie zakrywają, czemu?
Kolejny mój pomysł czemu: kobiety wiedzą, że z rozdziawioną gębą głupkowato się wygląda, bo częściej i wnikliwiej kontrolują swój wizerunek.

cr
29-09-2020 10:43 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>>Mężczyźni nie zakrywają, czemu?
>Kolejny mój pomysł czemu: kobiety wiedzą, że z rozdziawioną gębą głupkowato się wygląda, bo częściej i wnikliwiej kontrolują swój wizerunek.
kobiety potrafią sie śmiać szczerze, czy krzyczeć, nie zasłaniajac ust, ale jak sa przerażone, zaskoczone, to mimowolnie zakrywają www.youtube.com/watch?v=GcQfPQaeU4U&t=170s

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>kobiety potrafią sie śmiać szczerze, czy krzyczeć, nie zasłaniajac ust, ale jak sa przerażone, zaskoczone, to mimowolnie zakrywają
Dobra, zakrywają, żeby im się co niecenzuralnego nie wymknęło; jest to efekt innego wychowywania chłopców, a innego dziewczynek.

cr
29-09-2020 16:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kobiety potrafią sie śmiać szczerze, czy krzyczeć, nie zasłaniajac ust, ale jak sa przerażone, zaskoczone, to mimowolnie zakrywają
>Dobra, zakrywają, żeby im się co niecenzuralnego nie wymknęło; jest to efekt innego wychowywania chłopców, a innego dziewczynek.
to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza (współcześnie, na inne przerażenia dorównujące rajskiemu wężowi)

jako że nikt tego nie odkrył (w wiki nie widziałem), czuje sie odkrywca (bez Ciebie byłoby niemożliwe) i nazywam; odruchem na węża cr.

czy ktoś potrafi dodac w Wikipedii hasło -odruch kobiet na węża? bardzo proszę.
dziękuje na okrągło
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?

Prędzej myszom.


cr
30-09-2020 13:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
>Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?
zakrycie ust i nosa, stanie w ciszy i bezruchu (przed wężem nie uciekniesz, maja szybki refleks

>Prędzej myszom.
jest inna reakcja- usta otwarte (wrzask) i ucieczka

małe dzieci wiedzą kiedy i jak sie zachować w zależności od zagrożenia, czasem bezruch, czasem ucieczka, jak zobaczą misia polarnego nie będą sie go bac ponieważ w raju nie wystepowal


szukanie raju, moim celem
30-09-2020 13:54 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
>>Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?
>zakrycie ust i nosa, stanie w ciszy i bezruchu (przed wężem nie uciekniesz
Że niby przed tygrysem ludojadem bym uciekła?

cr
30-09-2020 14:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
>>>Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?
>>zakrycie ust i nosa, stanie w ciszy i bezruchu (przed wężem nie uciekniesz
>Że niby przed tygrysem ludojadem bym uciekła?
nie było tygrysów ludojadów
były szablozębna, groźnie brzmi ale nie były groźne. Żadne zwierze nie polowało na człowieka, nie jest takie głupie, węźe (choć to głupi gad) też nie, chyba że zaskoczone, taki jego odruch obronny? kiedy jest blisko, i tak nie zdążymy uciec, stoimy w miejscu, nie oddychamy (zakrywamy usta) [przerażenie]

np rekiny ludojady mylą w wodzie człowieka np z foką, ugryzie przez pomyłkę, zorientuje się że to człowiek i wypluwa


szukanie raju, moim celem
30-09-2020 22:12 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
>>>>Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?
>>>zakrycie ust i nosa, stanie w ciszy i bezruchu (przed wężem nie uciekniesz
>>Że niby przed tygrysem ludojadem bym uciekła?
>nie było tygrysów ludojadów
>były szablozębna, groźnie brzmi ale nie były groźne.
Gdyż te szable służyły im do siekania szczypiorku?

>Żadne zwierze nie polowało na człowieka, nie jest takie głupie, węźe (choć to głupi gad) też nie
Wychodzi, że głupie baby niegroźnych się węży bały.

>rekiny ludojady mylą w wodzie człowieka np z foką, ugryzie przez pomyłkę, zorientuje się że to człowiek i wypluwa
A dlaczego wypluwa człowieka? No, niesmacznie się zrobiło...

cr
30-09-2020 23:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>to jest odruch, automatyczna reakcja kobiet na węza
>>>>>Skąd pomysł, że kobiety mają dedykowany wężom odruch?
>>>>zakrycie ust i nosa, stanie w ciszy i bezruchu (przed wężem nie uciekniesz
>>>Że niby przed tygrysem ludojadem bym uciekła?
>>nie było tygrysów ludojadów
>>były szablozębna, groźnie brzmi ale nie były groźne.
>Gdyż te szable służyły im do siekania szczypiorku?
pewnie dla wyglądu jak u słonia, Ciekawe czemu wygineły

>>Żadne zwierze nie polowało na człowieka, nie jest takie głupie, węźe (choć to głupi gad) też nie
>Wychodzi, że głupie baby niegroźnych się węży bały.
tych gadów w jaskiniach czy trawie było wiele, niewidoczne, normalnie uciekał, zaskoczony kąsał (obroną, zamienic sie w skałę)

>>rekiny ludojady mylą w wodzie człowieka np z foką, ugryzie przez pomyłkę, zorientuje się że to człowiek i wypluwa
>A dlaczego wypluwa człowieka? No, niesmacznie się zrobiło...
no nikt nas nie chce jeść (oprócz komarów) a w literaturze wiele słów, że w epoce kamienia to człowiek musiał ciagle walczyc o życie, a to nieprawda, to był ten "mityczny" raj

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w literaturze wiele słów, że w epoce kamienia to człowiek musiał ciagle walczyc o życie, a to nieprawda, to był ten "mityczny" raj
A kto nie przyczynił się do zaprzepaszczenia go, niech pierwszy rzuci kamieniem?


cr
01-10-2020 01:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w literaturze wiele słów, że w epoce kamienia to człowiek musiał ciagle walczyc o życie, a to nieprawda, to był ten "mityczny" raj
>A kto nie przyczynił się do zaprzepaszczenia go, niech pierwszy rzuci kamieniem?
zaprzepaściły raj kobiety, to one wymyśliły rolnictwo, co spowodowało udomowienie ich, jako udomowione ciężko pracują na roli dla pana, jak i coroczne porody, kobiety skróciły sie o 30cm, a zycie o połowę tego co w raju i straciły władzę, nastał patriarchat.

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>zaprzepaściły raj kobiety
Czyli jesteś u celu: tam raj Twój, gdzie nie ma kobiet.

cr
01-10-2020 08:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>rekiny ludojady mylą w wodzie człowieka np z foką, ugryzie przez pomyłkę, zorientuje się że to człowiek i wypluwa
>>A dlaczego wypluwa człowieka? No, niesmacznie się zrobiło...
może facetów wypluwa a kobiety zjada (kobiety sa smaczne)

>no nikt nas nie chce jeść (oprócz komarów) a w literaturze wiele słów, że w epoce kamienia to człowiek musiał ciagle walczyc o życie, a to nieprawda, to był ten "mityczny" raj
niektóre wilki nie wiedza, że raj dawno sie skonczył www.youtube.com/watch?v=aPW2vCorqJE
01-10-2020 09:35 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>niektóre wilki nie wiedza, że raj dawno sie skonczył www.youtube.com/watch?v=aPW2vCorqJE
Tylko co teraz zrobisz ze starą dobrą bajką o Czerwonym Kapturku?


cr
01-10-2020 12:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>niektóre wilki nie wiedza, że raj dawno sie skonczył www.youtube.com/watch?v=aPW2vCorqJE
>Tylko co teraz zrobisz ze starą dobrą bajką o Czerwonym Kapturku?
dzieci uwielbiają się bać (warunek prawidłowego rozwoju?). Można straszyć babą jagą, cyganka, wiedźmą, ale najgroźniejsi sa ładnie wyglądający mężczyźni w garniturach i ich system który stworzyli np gnebiacy Krystka, ogólnie liberalizm (indywidualizm i wolność) w który Krystek mocno wierzy

szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dzieci uwielbiają się bać (warunek prawidłowego rozwoju?).
Taki trening... Tylko po co, skoro przewidziany jest raj?

>najgroźniejsi sa ładnie wyglądający mężczyźni w garniturach i ich system który stworzyli np gnebiacy Krystka
Gnębienie (kogokolwiek) to nikczemność lub sadyzm... Chyba, że Krystek jest jak wzmiankowane dzieci: lubi...

cr
01-10-2020 21:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dzieci uwielbiają się bać (warunek prawidłowego rozwoju?).
>Taki trening... Tylko po co, skoro przewidziany jest raj?
W raju byliśmy dzicy ale bardzo wrażliwi jak na zwierzę; wolno biegamy (maly kot jest szybszy zwinniejszy), mamy slaby węch, słuch, wzrok, cienka nieowłosiona skóra (dzik ma grubą, owlosioną twardym włosem, nawet ostrym nożem ciężko przebić), nie mamy kłów, rogów, kopyt a i dzieci wymagajace wiele lat opieki, także nie brakowało im problemów. Poza tym jesteśmy bardzo płochliwi, jak roślinożercy np. krowy, konie i my, idziesz samotnie noca, zobaczymy ruch liścia mózg się gotuje, patoelity to wykorzystują i trzymaja nas za mordę (jak konie) bo jesteśmy lękliwi,

>>najgroźniejsi sa ładnie wyglądający mężczyźni w garniturach i ich system który stworzyli np gnebiacy Krystka
>Gnębienie (kogokolwiek) to nikczemność lub sadyzm... Chyba, że Krystek jest jak wzmiankowane dzieci: lubi...
mamy gnębienie systemowe białych kołnierzyków? patoelit? np babcia wzieła 500zł kredytu na "chwilówkę", nie splaciła (doszły ogromne odsetki) zabrali jej mieszkanie. Albo inny wziął kredyt na mieszkanie (podstawa życia) np 300 000 zł, spłaca 600 000 tys. Prezes banku zarabia 1 000 000 zł/ m-c. Za PiS sie to troche ucywilizowało

szukanie raju, moim celem
02-10-2020 01:37 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Za PiS sie to troche ucywilizowało
No tak, PiS to rodzina na swoim, znaczy się państwowym...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
02-10-2020 08:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Za PiS sie to troche ucywilizowało
>No tak, PiS to rodzina na swoim, znaczy się państwowym...
w wielu moich wpisach jest, że liberalizm (indywidualizm, wolnośc) jest antyludzki. PiS jest mniej liberalny niż PO, SLD czy jakakolwiek inna partia, Nie jestem jej zwolennikiem, traktuje jako mniejsze zło

szukanie raju, moim celem
02-10-2020 15:40 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Za PiS sie to troche ucywilizowało
>>No tak, PiS to rodzina na swoim, znaczy się państwowym...
>w wielu moich wpisach jest, że liberalizm (indywidualizm, wolnośc) jest antyludzki.
tak, na okrągło pleciesz to samo


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
02-10-2020 16:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Za PiS sie to troche ucywilizowało
>>>No tak, PiS to rodzina na swoim, znaczy się państwowym...
>>w wielu moich wpisach jest, że liberalizm (indywidualizm, wolnośc) jest antyludzki.
>tak, na okrągło pleciesz to samo
liberalizm (indywidualizm wolność) jest wymyślony po to żeby nas zniewolić. Zwierzęta nie boja się wiezienia, śmierci, chorób, my owszem, dlatego jestesmy skazani na patoelity.
Zwierzęta nie maja poczucia jutra, my mamy i to nas zniewala. Nie możesz zastraszyć krowy śmiercią, bezrobociem czy bezdomnością. Nie możesz uderzyć drzewa w dupę i kazać mu rodzic wiecej owoców, albo grozić polu ogniem piekielnym zadając wiecej owsa.
Hodowanie nas przez patoelity jest najzyskowniejszym zajeciem swiata jeśli jakies swobody sa zachowane to tylko dlatego, ze przynosza zysk patoelitom. Wolność to niewolnictwo a niewolnictwo to wolność. Masz niewolniku tą swoja wolność i sie ciesz jak szczerbaty do suchara

tak, na okrągło będę plótł to samo, co sprzeczne z rajem
i co w tym dziwnego?
03-10-2020 04:47 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>tak, na okrągło będę plótł to samo,
>i co w tym dziwnego?
żenada, ale spoko, nie jesteś jedynym ewangelizatorem

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
03-10-2020 09:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tak, na okrągło będę plótł to samo,
>>i co w tym dziwnego?
>żenada, ale spoko, nie jesteś jedynym ewangelizatorem
myślę, że jestem dziecinny
raj jest infantylny

szukanie raju, moim celem
Duch Prawdy (14787 punktów)
>myślę, że jestem dziecinny
to mało powiedziane
>raj jest infantylny
raju nigdy nie było, zawsze była walka o byt


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
06-10-2020 11:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>raj jest infantylny
>raju nigdy nie było, zawsze była walka o byt
to propaganda patoelit, abys się bał, przestraszony uwierzył im i ich pasł, bo inaczej zostaniesz np bezdomnym. (jak może być bezdomność jeśli jeden rolnik wyżywi 100 osób i tylu bezrobotnych którzy chca np budować miszkania i tyle mieszkań niezamieszkałych? Patoelity maja sposoby byś sie bał, ale to nie jest stan naturalny w przyrodzie.

W naturze jest współpraca, przykładem np Twój organizm, masz wiecej obcych komórek (np bakterii) niż swoich, mało tego, bez nich byś umarł, nie inaczej jest w ekosystemie, gdzie wszyscy ze wszystkimi współpracują. NIE WIErz PATOELITOM, najgorsi są liberałowie (szczyt szczytów), wywodzą się z kasty teologów (księży) i filozofów,

My mamy 100x wiekszy poziom stresu niż jakikolwiek inny zwierz, to gdzie walka, u nas czy w przyrodzie
06-10-2020 17:30 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>raj jest infantylny
>>raju nigdy nie było, zawsze była walka o byt
>to propaganda patoelit,
"a big-żyd zbanowan"

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
04-10-2020 10:24 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Masz niewolniku tą swoja wolność i sie ciesz jak szczerbaty do suchara
Po przeczytaniu aż nabrałam ochoty żeby znowu mieć sygnaturkę w stopce.

(Ale może na razie się powstrzymam.)

cr
04-10-2020 18:51 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Masz niewolniku tą swoja wolność i sie ciesz jak szczerbaty do suchara
>Po przeczytaniu aż nabrałam ochoty żeby znowu mieć sygnaturkę w stopce.
>
>(Ale może na razie się powstrzymam.)
Moja babcia miała na to sposób, moczyła suchary w herbacie.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Cieślański (994 punktów)

>>(Ale może na razie się powstrzymam.)
>Moja babcia miała na to sposób, moczyła suchary w herbacie.

(Jedyna to jest czekolada która daje mi przyjemność 24h/D. A tą bezsensowną Prawdą jest absolutna Miłość. Bo to choroba psychiczna czyli syndrom Otella)

Moja babcia też moczyła te suchary, więc nocnik pod łóżkiem wciąż był do połowy pusty.
Bo 70% drogiego alkoholu i takichż narkotyków wydalamy bezmyślnie z moczem w postaci nie przetrawionej.

Posłanki Lewicy pracują nad ustawą o legalizacji marychy.
Jestem za a nawet przeciw. Albowiem nie wiedzą co czynią podcinając konar który nie płonie. To nie ten czas i nie ta większość sejmowa.

To nie takie proste.
Marihuana pomaga na szereg dolegliwości u osób w podeszłym wieku. Ale stosowana pod nadzorem specjalistów medycznych od jej stosowania, w warunkach klinicznych.
WIĘCEJ POŻYTKU niż szkody.

Bez nadzoru medycznego, na żywioł, u osób młodych, przed 30stką zaburza prawidłowy rozwój mózgu, inteligencji emocjonalnej, samokontroli, trzeźwej oceny rzeczywistości oraz drastyczne zwiększa uzależnienie od alkoholu podczas spożywania go razem z marihuaną.
WIĘCEJ SZKODY niż pożytku.

pl.sputniknews.com/search/?query=Marihuana

Legalizacja i opodatkowanie posiadania i uprawy marijuany na własny użytek wzmocni władze i propagandę z wyborczą PiS circa 37mld PLN rocznie w budżecie
Zyska dla PiS poparcie liberalnego starczego i młodzieżowego lewicowego  erekcjoratu.
Zniknie opozycja bo wszyscy niezadowoleni z kaczystowskiego totalitaryzmu, uszczęśliwieni własnym skrętem będą luzacko olewać walkę polityczną.
Zniszczy monopol mafijny więc stracimy dostęp do dotowanych z narkobiznesu agencji towarzyskich  i burdeli w tanich i przystępnych cenach.
Będą ogromne pieniądze na ściganie innego narkobiznesu i twarde narkotyki z zagranicy staną się niedostępne cenowo. Nie przekupisz wtedy dobrze opłacanego przes rząd policjanta i celnika aby POdzielić się z nim mandatem i uniknąć punktów karnych za parkowanie na kopercie dla niepełnosprawnych.

To nie powinna być roślina uprawna lecz chwast zamiast barszczu Sosnowskiego. Nie do opodatkowania i nie do zwalczenia. Sianie pojedynczych krzewów. Rozproszone po całym kraju. Nie do ogarnięcia nawet podczas słusznych społecznie akcji sprzątania lasu. To rośnie na otwarym terenie. Najarani grzybiarze nie rozdepczą więc lasów.
To ma nas atakować jak pokrzywa za każdym razem jak robimy siusiu lub kupkę przyyyyyyy szosie, a nie jak wkurzony diller u którego, zadłużymy się na jedną działkę. I będzie się czym podetrzeć.

Odpowiedni, skromny, nie rzucający się w oczy, obywatelski Siewnik powinien być ze spustem w rękojeści i krokomierzem. Ale bez GPS, bo w sieci wszysto zostaje na zawsze zapamiętane. Przekazywany jak miecz samuraja z pokolenia na pokolenie aby cały świat zamiast walczyć ze sobą, kładł się z maryśką przyjaźnie i ze śmiechu pokotem. Jak nie starczy na cały, to przynajmniej dla pełnoletniej poUowy pci pijęknej.
Np. laska dziadka wydrążona w środku, kijki Nordickwalking babci, kule kulejących sportowców na skutek urazów ortopedycznych, szpilki lasek dziadków z laskami rozochoconych seksualnie gandzią, spacerujących nago po łąkach i nie użytkach. Mogą to być szpikulce tyczek saperów rozbrajających pola minowe urywające nogi dzieciom z 3świata. Każde dziubnięcie, Każdy krok albo co setny aby trudniej zbierać przeciwnikom legalizacji, to nasionko w glebę. Z czasem rozsieje się samo. No i ekologia. Dokarmiajmy ptaki uszczęśliwiając je dodawanym do karmy głównej nasieniem maryśki. Roznoszone przez wypróżnienia będą kiełkować na drzewach, górach, ostępach, dachach osiedli i ogrodach klasztornych, rowach przydrożnych, na wszystkich kontynentach, śmietnikach, trawnikach, łęgach, bagnach, polanach i polach, leśnych świata. Na grzbietach waleni i płetwali. Tygrysom syberyjskim i pingwinom też się należy. A mleko Łaciate na prawdę będzie od szczęśliwych krówek.


bóg jest oszustwem
zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
02-10-2020 19:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dzieci uwielbiają się bać (warunek prawidłowego rozwoju?).
>Taki trening...
>>najgroźniejsi sa ładnie wyglądający mężczyźni w garniturach i system który stworzyli gnebiacy Krystka
>..... Krystek jest jak wzmiankowane dzieci: lubi...
Odnieśliśmy sukces ewolucyjny bo, nawet jako dorośli, jesteśmy dziećmi, Einstein chyba był dzieckiem (zdjęcie starca z wywalonym językiem by to potwierdzało). Czy kobiety chca dziecinnych partnerów?


szukanie raju, moim celem
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy kobiety chca dziecinnych partnerów?
Chcą męskich. Jeśli facet potrafi z tą cechą połączyć dziecinność, to spoko może sobie być i dziecinny.

cr
03-10-2020 09:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czy kobiety chca dziecinnych partnerów?
>Chcą męskich. Jeśli facet potrafi z tą cechą połączyć dziecinność, to spoko może sobie być i dziecinny.
o dziecinności świadczy ciekawość (u zwierząt tylko młode sa ciekawskie)
neandertalczyk był męski (o właśnie odkryłem -dzięki cr - czemu wygineli, byli za mało ciekawscy (dziecinni), To moje drugie dziecinne odkrycie w tym wątku
psy sa dziecinne
wilki sa męskie (ale wilki sa inteligentniejsze od psów, tak jak neandertalczyk od ludzi)
bycie dziecinnym ma zalety, kobieta nie nakrzyczy (jak tu krzyczeć na dziecko, czy psa (popatrzy tymi swoimi niewinnymi ślepiami, pomacha ogonem
ale powinienen być i ogień

dlatego mężczyźni chorują psychiczne?
masz 20 000 pkt.
03-10-2020 11:14 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>psy sa dziecinne
Psy w rodzinie często są w randze dziecka, niektóre właścicielki nawet nazywają siebie mamami, 'mamcia zaraz da Faficzkowi szyneczki", no, takie zachowania. Ale zdziczałe psy w sforze wcale nie są dziecinne.

>wilki sa męskie
Chyba, że wadery.

>dlatego mężczyźni chorują psychiczne?
Psy-chicznie, bo z nich 'psy na baby'?

>masz 20 000 pkt.
Znowu jakaś ukryta zagadka była?


cr
03-10-2020 13:39 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>psy sa dziecinne
>Psy w rodzinie często są w randze dziecka, niektóre właścicielki nawet nazywają siebie mamami, 'mamcia zaraz da Faficzkowi szyneczki", no, takie zachowania.
dlatego męzczyźni często są, bo mogą być dziećmi i robic np badania naukowe, karierę

> zdziczałe psy w sforze wcale nie są dziecinne.
zdziczali mężczyźni są na wojnie (kobiety witaja ich kwiatami, spiewaja o nich tęskne piosenki)

>>wilki sa męskie
>Chyba, że wadery.
słyszałem historie; w lesie była samotna wadera (wilka zabili myśliwi), obok wieś i w niej pies który czół wadere, ale bał sie do niej iść, wadera przyszła do niego. Z tego związku narodzily sie mieszańce (podobno są groźne -wilk który nie boi sie ludzi)

>>masz 20 000 pkt.
>Znowu jakaś ukryta zagadka była?
jest zagadka ale zapomniałem prawidłowej odpowiedzi (została skasowana)

mam inna zagadke; oszczeniła się suka, szczeniaki nie maja kontaktu z człowiekiem. Do ich "nory" przylegają 2 pomieszczenia, w jednym jest człowiek w drugim wilk. Do którego przez mały otwór przyjdzie szczeniak, do człowieka czy wilka?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mam inna zagadke; oszczeniła się suka, szczeniaki nie maja kontaktu z człowiekiem. Do ich "nory" przylegają 2 pomieszczenia, w jednym jest człowiek w drugim wilk. Do którego przez mały otwór przyjdzie szczeniak, do człowieka czy wilka?
Nie wiem.


cr
09-11-2020 10:17 
 Ocena 1 na 1
haish (2904 punktów)

>czy ktoś potrafi dodac w Wikipedii hasło -odruch kobiet na węża? bardzo proszę.
>dziękuje na okrągło

Zamiast na wiki takie hasło jest na yt:-wersja karaoke
www.bing.c(*)050EC116666BAD42CB&FORM=WRVORC

inna wersja
www.youtube.com/watch?v=W8xth5r9TaY

męskiej części populacji odradzam śpiewanie, ale raczej ku przestodze.
11-11-2020 08:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czy ktoś potrafi dodac w Wikipedii hasło -odruch kobiet na węża? bardzo proszę.
>Zamiast na wiki takie hasło jest na yt:-wersja karaoke
>www.youtube.com/watch?v=W8xth5r9TaY
>męskiej części populacji odradzam śpiewanie, ale raczej ku przestodze.
w raju nie było małżeństw, to patriarchalny wynalazek, uwiązac do siebie kobiete. W raju 40-tka brała sobie młodzieńca, uczyła go sztuki kochania, taka była norma społeczna (matriarchat)
Cieślański (994 punktów)
Wy tu kolego krągły prowadzicie podwójną grę.
W raju nie było kobiet powyżej 30tki bo zjadali je dwaj splecieni wężowie bogini Kundalini. E&E, dbający o zdrowie i wieczną młodość rasy ludzkiej na ch-wała pana boga. Zwano ich krągłymi z obżarstwa bo pokarmu było pod dostatkiem. Zwłaszcza w epoce Rubbensa. Eskulap połykał je jak lekarstwo a Ejakulat wypluwał włosy, paznokcie, złote kolczyki z pępków i łańcuszku z kostek stóp. Bo łupież i grzybica. Co? Nie oglądasz reklam w telewizji na okrągło?

Wygnanie z raju oznaczało dla ludzi dłuższe życie. Kobiet. Ale z problemami starości i wojnami menopauzalnymi wywoływanymi przez nie. Dla mężczyzn najbardziej mordercze było przymusowe sprzątanie w okopach i ciągłe podnoszenie i opuszczanie klapy od sedesu. Bo nie godzili się sikać na siedząco.

No i czas głodu dla krągłych wężów Kundalini.
Dla tego resztki tego oślizgłego pomiotu gadziego wciąż nieudolnie czyni próby odtworzenia rajskiej wyżerki przez zduszenie emancypacji kobiet. Pod pozorem naprawy świata relignijnego.

>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?

Statystycznie to nie do udowodnienia w dzisiejszych czasach.
Nie w każdej sytuacji i nie tylko kobiety.
Robiły tak kobiece kobiety jaskiniowców i kobiecy mężczyźni Amazonek gdy drapieżnik był silniejszy i nie dawał się odstraszyć krzykiem. Niektórym to pozostało jako atawizm. Mniejszości. Bo większość kobiet i mężczyzn ~51%~56% ma budowę mózgów półmęską, pół kobiecą.

Teraz to inteligentna emocjonalnie mowa ciała na pokaz, jak udawanie orgazmów. Myli przeciwnika co do niewinności dziewicy, modne, dobrze widziane, opłacalne, bo nie każdy bogaty facet ma tak bogate klejnoty jak dziedziczony majątek rodziców. Ba, nie każdy facet to facet. Stąd wyzysk kobiecy małego chłopskiego ego. Oooo! Jakiii! Wieeelki?.!
Zniewieściali Lalusie lubią udawany podziw i fałszywe komplementy od kobiet.

Maseczki to symbol wyzwolenia biustów. Rodzaj przedartego na pół biustonosza, przez męskie, wyzwolone przez kobiecych mężczyzn, niepodległe kobiety. Chronią przed opluwaniem przez zacofaną ciemnotę religijną. Założone na zdradzieckie mordy fanatyków celibatu.

Prawdziwe Wyzwolenie to zdrowe żywienie. 😀
forum.nie.(*)opic.php?f=9&t=73&p=1452#p1452


bóg jest oszustwem
zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem
26-11-2020 18:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Wy tu kolego krągły prowadzicie podwójną grę.
>W raju nie było kobiet powyżej 30tki
że niby nie było babć? to nie był raj

>Zwano ich krągłymi z obżarstwa bo pokarmu było pod dostatkiem. Zwłaszcza w epoce Rubbensa.
to prawda, w raju mieszkali w galerii ale o dziwo byli szczupli (to zależy gdzie?, np w Europie było zimno, galeria nieogrzewana, tłuszcz był wręcz konieczny)

> Co? Nie oglądasz reklam w telewizji na okrągło?
w raju nie ma reklam, no chyba że dziewczyny i chłopcy, ciągle paradują po majdanie i reklamują wdzieki

>Wygnanie z raju oznaczało dla ludzi dłuższe życie. Kobiet.
najwięcej straciły kobiety, z powodu zlych warunków (ciezka praca, co rok porody, liche pożywienie) rosły o 30 cm krótsze, długość zycia to polowa tego co w raju

W przemysłowym Dudley w środkowej Anglii średnia oczekiwana długość życia w momencie narodzin wynosiła w połowie XIX wieku 18,5 roku Wielka Brytania była najbogatszym społeczeństwem ówczesnego świata - zużywała połowę węgla i stali, przypadało na nią dwie trzecie przewozów morskich i jedna trzecia handlu, w londyńskich bankach deponowano większość światowych pieniędzy.

>Dla mężczyzn najbardziej mordercze było ciągłe podnoszenie i opuszczanie klapy od sedesu. Bo nie godzili się sikać na siedząco.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,807137

>>Czemu przerażona, zszokowana kobieta zakrywa usta, często i nos?
>Statystycznie to nie do udowodnienia w dzisiejszych czasach.
jest wiele nagrań przerażonych kobiet, to czy zakrywa usta zależy od typu przerażenia

>Robiły tak kobiece kobiety jaskiniowców i kobiecy mężczyźni Amazonek gdy drapieżnik był silniejszy i nie dawał się odstraszyć krzykiem. Niektórym to pozostało jako atawizm.
w jaskiniach żyły węże, one wzrok maja slaby żyją w ciemno, reagują na temperature, zasłaniając usta i nos korkujesz źródło temperatury. Tak to atawizm, ale to cr i ja odkryliśmy

>Maseczki to symbol wyzwolenia biustów

w USA wezwali policje bo matka publicznie karmiła dziecko piersią, a obok legalnie chodzą panowie z bronią

>Prawdziwe Wyzwolenie to zdrowe żywienie.
takie było tylko w raju, jedli 3000 różnych warzyw, owoców, orzechów, my dzisiaj 3 zboża

> bóg jest oszustwem
w raju było wszystko magiczne, bajkowo

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365