 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-02-2021 11:39 | okragly (21676 punktów) | tylko kobiety
-1 na 1 | Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem …prezesem... sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i pachnieć | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | >Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem ...prezesem... >sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i >pachnieć
Wprowadźmy, że za wpisy nie po polsku grozi kara 1 tygodnia pracy społecznej przy odśnieżaniu...
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem ...prezesem... >>sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i >>pachnieć >Wprowadźmy, że za wpisy nie po polsku ... to język panów a ja ham poza tym "polski" nie jest z raju, mnie chyba nie obąwiązuje, Piszesz w wątku obok, by państwo (w tym obowiązkowe szkolnictwo) uległo zmniejszeniu, możesz przyjąć, że jestem dzieckiem bezpaństwowca język trzeba uwolnić z niewoli
|
|
|  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) |
> język trzeba uwolnić z niewoliBardzo dobry pomysł. Na to nie wpadłem  Proponuję przy okazji uwolnić też rozum. Będzie prościej żyć. Nie trzeba będzie w ogóle myśleć, mówić... No nic. Tylko czy to będzie jeszcze życie? A na poważnie: język to nie jest sposób zniewolenia kogoś. To jest umowa między grupą ludzi, żeby mogli się lepiej, dokładniej i jednoznacznie porozumiewać. W języku nie chodzi o to, żeby zmusić kogoś do przestrzegania pisania u i ó, a jak nie pisze, to dać mu dwóję. Ale chodzi o to, żeby ludzie się komunikowali możliwie zrozumiale i żeby każdy mógł zrozumieć każdego (oczywiście w danej grupie posługującej się jakimś językiem). Czyli to nie jest sposób na zniewolenie, ale sposób na wolność: można przekazać innym cokolwiek się chce. Nawet najgłupsze rzeczy. Jednak i te głupie rzeczy trzeba komunikować na tyle zrozumiale, żeby ktoś obok wiedział, co się do niego mądrego/głupiego mówi lub pisze.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >> język trzeba uwolnić z niewoli > Proponuję przy okazji uwolnić też rozum. Będzie prościej żyć. stawiajmy na treść nie przykładajmy takiej wagi do formy
>Nie trzeba będzie w ogóle myśleć, mówić... No nic. Tylko czy to będzie jeszcze życie? tak było w raju, byliśmy zwierzętami, czy one myślą?
>A na poważnie: język to nie jest sposób zniewolenia kogoś. To jest umowa między grupą ludzi, żeby mogli się lepiej, dokładniej i jednoznacznie porozumiewać. słowa "pan" i "cham", znzczenie ich powinno byc odwrotne "cham" to niewolnik a pan to włąsciciel niewolnika, wtedy zupełnie inaczej będziemy patrzec na np Mickiewicza, To patoelity definiuja znaczenie słów
>W języku nie chodzi o to, żeby zmusić kogoś do przestrzegania pisania u i ó, a jak nie pisze, to dać mu dwóję. Ale chodzi o to, żeby ludzie się komunikowali możliwie zrozumiale i żeby każdy mógł zrozumieć każdego (oczywiście w danej grupie posługującej się jakimś językiem). Czyli to nie jest sposób na zniewolenie, ale sposób na wolność: można przekazać innym cokolwiek się chce. Nawet najgłupsze rzeczy. Jednak i te głupie rzeczy trzeba komunikować na tyle zrozumiale, żeby ktoś obok wiedział, co się do niego mądrego/głupiego mówi lub pisze. nasz jezyk jest archaiczny, z powodu starców stojących na jego strazy a wiedz że słowo stało sie ciałem np Matka Boska Królowa Polski. Własnie można wykorzystac wierzenia zapisane i wynieść kobiety do władzy, lud to kupi- Matka Boska Królowa Polski, wszystko jasne, tyle pielgrzymek do Częstochowy i innych sanktuariów Maryjnych rozsianych po całym kraju, wyprzedzimy dzieki zacofaniu cały świat, bo trend jest bezlitosny, kobiety będą rządzić, jeśli wyprzedzimy trend światowy, wygramy jako społeczność, Polska jest kobietą.
|
|
1 na 1 | Rowerex (859 punktów) | >Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem ...prezesem... >sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i >pachnieć
Wymiar sprawiedliwości w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują kobiety. Wszystkie sprawy sądowe rozstrzyga się podczas gali KSW w Polsacie poprzez walkę kobiet sędzin nago w kisielu, a w drugiej instancji w oleju.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem ...prezesem... >>sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i pachnieć > Wymiar sprawiedliwości w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują kobiety. trzeba wyprzedzac trend, wtedy wygramy jako kraj i Polacy. Gdybyśmy np 10 lat temu postawili na auta elektryczne wygralibyśmy z Muskiem, Chinami i całym światem, a tak wleczemy sie w ogonie, a trend jaki jest wszyscy wiedza, 50% sołtysów to kobiety a 50 lat temu żadna. Wyprzedźmy nieuniknione, wyznaczmy trendy, Matka Boska królowa Polski i basta
|
|
|  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >>Wprowadźmy do konstytucji zapis, że prezydentem, prymasem, premierem, ministrem ...prezesem...> >>sołtysem (decydentem) kobiety (min 70%) Tym sposobem wygramy MY, mężczyźni, będziemy leżeć i pachnieć> > Wymiar sprawiedliwości w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują kobiety.> trzeba wyprzedzac trend, wtedy wygramy jako kraj i Polacy. Gdybyśmy np 10 lat temu postawili na auta elektryczne wygralibyśmy z Muskiem, Chinami i całym światem, a tak wleczemy sie w ogonie, a trend jaki jest wszyscy wiedza, 50% sołtysów to kobiety a 50 lat temu żadna. Wyprzedźmy nieuniknione, wyznaczmy trendy, Matka Boska królowa Polski i bastaAleż postawiliśmy. Niejaki Morawiecki stawiał za nas  Tylko problem w tym, że oprócz gadanie trzeba jeszcze coś robić, a nie wiecznie świętować jakieś matki boskie. Od świętowania można się niestrawności dorobić, a nie samochodu elektrycznego.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> oprócz gadanie trzeba jeszcze coś robić potrzeba nam nic nierobienia >a nie wiecznie świętować jakieś matki boskie. liberałowie (indywidualizm i wolność) wymierają bezpotomnie, za 100 lat Was nie będzie, zostaniecie pokonani bez walki
>Od świętowania można się niestrawności dorobić, a nie samochodu elektrycznego. żeby uratować ziemię "globalne ocieplenie" trzeba nam nic nierobienia i rządów kobiet (mężczyźni ciągle muszą penetrować, zdobywać, zniewalać). Wszystko co było do zdobycia, wynalezienia, wymyslenia już zostało zrobione, zostało "zdobycze" niespiesznie strawić
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|