Czy wielce szanowni członkowie stowarzyszenia Neutrum uznają tylko indywidualny wymiar światopoglądu ? Czy może dopuszczają możliwość jego realizacji w życiu społecznym (w tym także państwowym) ? A może jest tak, że w wymiarze społecznym ma panować wyłącznie tylko jeden światopogląd, zwany pokrętnie neutralnością światopoglądową, a inne światopoglądy mają prawo istnieć tylko w sferze indywidualnej. |