>Dlaczego jeśli nie chcę oglądać wypocin jakich nieposkładanych forumowiczzów, zgodnie z zasadami >podanymi w instrukcji wciskam "Wypowiedzi tego czytelnika forum nie są przez Ciebie widziane", >faktycznie jest potwierdzenie, ale w rzeczywistości nic się nie dzieje. Nieposkładany Hamerlik nadal >jest dla mnie widoczny na szpaltach forum? Maszyna informatyczna nie oliwiona i skrzypi już? A może >to zapowiedź czegoś gorszego? Jest jakiś kierownik tego forum, czy też olewa sprawę sądząc, że się >sama wyjaśni?
Ale w ostateczności zawsze może pan po prostu ignorować wątki czy komentarze, które panu z jakichś względów nie odpowiadają.
|