Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prowadzenie własnego bloga - jak zacząć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
17-03-2021 12:10Rohini (6 punktów)Prowadzenie własnego bloga - jak zacząć
Ocena 1 na 1
Cześć,
Macie może fajne porady odnośnie otworzenia własnego bloga?
Gdzie zrobić takiego bloga i jak szybko pokazać sie dla innych osób?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cześć,
>Macie może fajne porady odnośnie otworzenia własnego bloga?
>Gdzie zrobić takiego bloga i jak szybko pokazać sie dla innych osób?

pl.wikipedia.org/wiki/Influencer

Najlepiej jest wyjechać do Dubaju, wynająć luksusowy penthouse na szczycie jeden z tamtejszych wież i iluminować przepychem i znanymi markami pośród niewolników bez żadnych praw.

pl.wikipedia.org/wiki/Instagram
pl.wikipedia.org/wiki/YouTube

Oczywiście czysty obraz i dźwięk niezaśmiecone, żadnym tekstem.

influencer(*)e/top-25-instagram-influencer/
www.pressb(*)agram-influencers-in-the-world
mediakix.com/blog/top-instagram-influencers/
Rohini (6 punktów)
>Cześć,
>Macie może fajne porady odnośnie otworzenia własnego bloga?
>Gdzie zrobić takiego bloga i jak szybko pokazać sie dla innych osób?

Coo?? To co mówisz to jednak zbyt dużo dla szarego człowieka;/ A cos bardziej na Polskie realia?
julianborowski (4 punktów)
Najlepiej pisz na czym się znasz. Na początek znajdź jakiś darmowy hosting z możliwością instalacji worpressa. Skonfiguruj go i pisz.
08-04-2021 13:26 
 Ocena 1 na 1
Goguś (9 punktów)
>Najlepiej pisz na czym się znasz. Na początek znajdź jakiś darmowy hosting z możliwością instalacji worpressa. Skonfiguruj go i pisz.

Hosting to przechowywanie danych. Nie lepiej mieć własną chmure?
10-04-2021 16:35 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Najlepiej pisz na czym się znasz. Na początek znajdź jakiś darmowy hosting z możliwością instalacji worpressa. Skonfiguruj go i pisz.

Bój się boga, chyba że chcesz zostac programistą a nie blogerem.

Jeżeli chce się tylko pisać to są gotowe narzędzia

www.blogger.com/

Prowadzenie bloga to praca dokładać do tego zmartwienia o działanie systemu?
Bez sensu.

Kto to już zrealizował, po co wykonywać tę samą pracę 1000x i nie mieć czasu na to co się zamierza?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365