Racjonalista - Strona głównaDo treści
Alleluja i do przodu.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
23-03-2021 01:48haish (2905 punktów)Alleluja i do przodu.
Ocena 1 na 1
"Sprawa księdza z Luizjany ujrzało światło dzienne we wrześniu 2020 roku. Duchowny Travis Clark został aresztowany za uczestniczenie w sadomasochistycznym stosunku seksualnym z dwiema dominami, czyli kobietami odgrywającymi dominującą rolę. Jakby tego było mało, całe zdarzenie miało miejsce na kościelnym ołtarzu i było nagrywane przez wielebnego"

www.o2.pl/(*)e-dominy-tez-6620763362761440a

Wesołego Alleluja.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Henryk.K (2246 punktów)
>"Sprawa księdza z Luizjany ujrzało światło dzienne we wrześniu 2020 roku. Duchowny Travis Clark
>został aresztowany za uczestniczenie w sadomasochistycznym stosunku seksualnym z dwiema dominami,
>czyli kobietami odgrywającymi dominującą rolę. Jakby tego było mało, całe zdarzenie miało miejsce na
>kościelnym ołtarzu i było nagrywane przez wielebnego"
>www.o2.pl/(*)e-dominy-tez-6620763362761440a
>Wesołego Alleluja.

Czekamy na niechybny koniec świata.
Taka z tego wypływa logika.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Duchowny Travis Clark został aresztowany za uczestniczenie w sadomasochistycznym stosunku seksualnym z dwiema dominami,
Nie pomyśleli, że karanie masochisty wymyka się logice.

cr
30-03-2021 19:07 
 Ocena 1 na 1
haish (2905 punktów)
>>Duchowny Travis Clark został aresztowany za uczestniczenie w sadomasochistycznym stosunku seksualnym z dwiema dominami,
>Nie pomyśleli, że karanie masochisty wymyka się logice.

To chyba nie do końca tak, to tylko osobowość masochistyczna, dla takiego duchownego w ramach kary zapewne zostanie orzeczona jakaś terapia, z czego "siedzący w nim demon" na pewno nie będzie
zadowolony. Gdyby było inaczej "ów demon" nie przeszkodził by duchownemu podjąć leczenie zanim pofolgował fantazjom wybierając nieprzypadkowe miejsce.

Swoją drogą, aby dobrowolnie wybrać życie w celibacie trzeba być kochającym inaczej, lub dewiantem. Taka formuła duchowieństwa jest zaproszeniem do tego stanu osób które nie powinny
nigdy sprawować funkcji kapłańskich(nauczać społeczeństwo moralności).
31-03-2021 10:39 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Nie pomyśleli, że karanie masochisty wymyka się logice.
>To chyba nie do końca tak,
Zależy gdzie sobie wyznaczymy koniec, ja w tej kwestii nie wychodzę poza logikę.

>Swoją drogą, aby dobrowolnie wybrać życie w celibacie trzeba być kochającym inaczej, lub dewiantem.
Albo pospolitym obłudnikiem.

cr

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365