> jakieś wątpliwości?Spore. Rzecz jasna wszystko wokół nas jest kulturą. Ale przyjęcie takiego założenia prowadzi do tego, iż w dziale tym można zamieszczać wszystko. Tymczasem, skoro jest on wyróżniony - to raczej po to, żeby lokować w nim wątki z zakresu kultury najwyższego lotu. Rozumiem pańskie zauroczenie "anielicą" - ale proponuję aby w ty dziale promować "anielską" muzykę z najwyższej półki. A oto konkurencyjna względem pańskiej - moja anielica, Emma Kirkby wykonująca Stabat Mater Pergolesiego: www.youtube.com/watch?v=QYsjwKuC-Wg
|