 |
czemu kobiety żyją dłużej ? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-05-2021 19:43 | okragly (21676 punktów) | czemu kobiety żyją dłużej ? | jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie gotują mężczyźni wymierają kobiety hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | qwery (2864 punktów) | >jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie >gotują mężczyźni wymierają kobiety >hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom
No a tak tracycyjnie ugrontowany podzial w typie babka salataka, kluseczki czy jakies inne farfocje a facet goloneczka i piwko to zly?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie >>gotują mężczyźni wymierają kobiety >>hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom >No a tak tracycyjnie ugrontowany podzial w typie babka salataka, kluseczki czy jakies inne farfocje a facet goloneczka i piwko to zly? w raju 80% kalori to tłuszcz-mięso, taki mamut to tysiące kg tłuszczu. piwo wygnało nas z raju, dlatego jest zle (jak wąż). Żeby mieć piwo musieliśmy sie udomowić tj stac sie rolnikami- niewolnikami, znaczy uprawiać jęczmień
|
|
|  | | qwery (2864 punktów) | > >>jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie> >>gotują mężczyźni wymierają kobiety> >>hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom> >No a tak tracycyjnie ugrontowany podzial w typie babka salataka, kluseczki czy jakies inne farfocje a facet goloneczka i piwko to zly?> w raju 80% kalori to tłuszcz-mięso, taki mamut to tysiące kg tłuszczu.> piwo wygnało nas z raju, dlatego jest zle (jak wąż). Żeby mieć piwo musieliśmy sie udomowić tj stac sie rolnikami- niewolnikami, znaczy uprawiać jęczmień> W połowie Twoja odpowiedź mi sie podoba  Z tym że niestety wątpie by dzidzyzna byla taka tlusta, z calą pewnoscią taka była porządana, ale czy byla? Czyli podsumowujac i tak te roznice w zywieniu są, po co wywarzać otwarte drzwi? a babki to by nam chetnie to piwko ukrucily  wiec moze jednak takiego wplywu nie mają skoro ....
|
|
| haish (2907 punktów) | >jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie >gotują mężczyźni wymierają kobiety >hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom
Z moich obserwacji wynika, ze jeśli chodzi o dietę to jest jeden czynnik który w diecie mężczyzn dominuje, natomiast kobiety raczej unikają tego składnika. Do tego nie są potrzebne żadne statystyki i badania naukowe. TYM SKŁADNIKIEM JEST ALKOHOL, w Polsce wysokoprocentowy.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie >>gotują mężczyźni wymierają kobiety >>hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom >Z moich obserwacji wynika, ze jeśli chodzi o dietę to jest jeden czynnik który >w diecie mężczyzn dominuje, natomiast kobiety raczej unikają tego składnika. >Do tego nie są potrzebne żadne statystyki i badania naukowe. >TYM SKŁADNIKIEM JEST ALKOHOL, w Polsce wysokoprocentowy. alkoholizm wynika z liberalizmu (indywidualizm i wolność) w stadzie szczurów jest wodopój i wódkopój, szczury pija tylko z wodopoju (choc maja obok za darmo wódke) szczury zainfekowane liberalizmem (indywidualizm i wolność) wybieraja wódke z wódkopoju
dziwne, że tak jesteśmy podobni do szczurów czemu pomiędzy ludźmi sa 100000000 x różnice w dochodach, skoro jestesmy jak szczury
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie> >gotują mężczyźni wymierają kobiety> >hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom> Z moich obserwacji wynika, ze jeśli chodzi o dietę to jest jeden czynnik który> w diecie mężczyzn dominuje, natomiast kobiety raczej unikają tego składnika.> Do tego nie są potrzebne żadne statystyki i badania naukowe.> TYM SKŁADNIKIEM JEST ALKOHOL, w Polsce wysokoprocentowy.czemu kobiety pija mniej niż mężczyźni? wydaje sie, że pijemy też z powodu patriarchat, on nas wykancza psychicznie, musimy sie napic
|
|
|  | | haish (2907 punktów) | > >>jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie> >>gotują mężczyźni wymierają kobiety> >>hodowcy bydła wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom> >Z moich obserwacji wynika, ze jeśli chodzi o dietę to jest jeden czynnik który> >w diecie mężczyzn dominuje, natomiast kobiety raczej unikają tego składnika.> >Do tego nie są potrzebne żadne statystyki i badania naukowe.> >TYM SKŁADNIKIEM JEST ALKOHOL, w Polsce wysokoprocentowy.> czemu kobiety pija mniej niż mężczyźni?> wydaje sie, że pijemy też z powodu patriarchat, on nas wykancza psychicznie, musimy sie napic  Przyczyny picia alkoholu są uwarunkowane przez religię chrześcijańską co przekłada się na kulturę tak, że nawet zagorzali ateiści są zwolennikami alkoholu nie rozumiejąc przyczyn zjawiska. Liberalizm został wymyślony stosunkowo niedawno w odniesieniu do religijnych uwarunkowań. W niektórych religiach jest on zakazany bez podawania i wyjaśniania przyczn, w innych analizując dogłębnie przekaz religijny - zdolni dojdą do wniosku, że każda substancja psychoaktywna obniża zdolności umysłu ludzkiego = obecność boga w człowieku.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Przyczyny picia alkoholu są uwarunkowane przez religię chrześcijańską co przekłada się na kulturę dawno, dawno temu woda była skażona, żeby ją "uzdrowić" mieszano z winem. Jeszcze podczas 1wś Francuzów w okopach ratowało wino, Niemców piwo, inaczej by pomarli od "wody"
> nawet zagorzali ateiści są zwolennikami alkoholu nie rozumiejąc przyczyn zjawiska. to jest tzw samoleczenie, czujesz ię hu.jowo, (bo samotny, mamy liberalizm indywidualizm i wolność) zamiast iść pogadać z przyjacielem lub do psychiatry po leki na depresje, walniesz 100gr, od razu lepiej
>Liberalizm został wymyślony stosunkowo niedawno w odniesieniu do religijnych uwarunkowań. liberalizm ma źródla w religii np jesteśmy na podobienstwo Boga, a on samotny, poza tym kościół narzucił liberalizm, latwiej jak i patoelitom zarządzać oddzielnymi jednostkami niż wspólnotami. My zorganizowani dawno pogonilibyśmy kk
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|