Ci co te bzdury pisza to oszuście! TW jest bezwględnie lepsza od modyfikowanych i "cudowanych" interpretacji Lorneza teorii eteru i tylko dla kasy takie osobniki jak ty ją lansują! Zarabiaja na reklamach i broszurach i książkach paranaukowych!
"Aczkolwiek w teorii eteru Lorentza zakłada się istnienie niewykrywalnego eteru, i spełnienie zasady względności wydaje się tylko zbiegiem okoliczności, co jest czynnikiem, dla którego teoria względności jest preferowana" (wiki)
Im Agnos powiedz:
WYPAD Z TEGO DZIAŁU - MASZ BAZGROŁY !
|