>>A nie zauważył waszeć jednego zjawiska? Mariusz olał to forum dokumentnie i porzucił. Podejrzewam, że po roku nieobecności jako nieopłacone - pójdzie w kosmos. >Chyba, że wcześniej Prawo upomni się, że na forum popełnia się przestępstwa, np karalne groźby i szantaż
Najwyzszy czas przywrocic tu porządek!
Żeby znowu zapanowaly tu twoje racje.
Trzeba pomyśleć o twojej rencie kapitałowej, z nikąd się nie weźmie.
Komunisci przegrali ideologicznie z fundamentalistami kapitalizmu utajnionego i nieopodatkowanego kapitału i sam widzisz co stało się z ich emeryturami. Zostały im odebrane.
Przegrasz ideologicznie i przepadnie też twoja renta kapitałowa. Lepiej pilnuj się.
Zawezwij swoich sędziow i swoją policję, może ci pomogą.
|