 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-06-2021 14:42 | okragly (21676 punktów) | zakazuje | zakażmy pokazywania muzyki i sportu. powrócimy do raju, nie będziemy oglądac, słuchac wydążeń muzycznych i sportowych a je uprawiać (więcej ogląda seks na porntub niż uprawia  tylko że w raju było dużo czasu, właściwie nie było czasu, a dzisiaj ... żyjemy w najlepszym czasie www.youtube.com/watch?v=cX8dyBKGGD4 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| romaro (25211 punktów) | > (więcej ogląda seks na porntub niż uprawia  Mailegate - ruchał wilk razy kilka, wyruchali i wilka.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >(więcej ogląda seks na porntub niż uprawia  > Mailegate - ruchał wilk razy kilka, wyruchali i wilka.dodam, zakażmy pokazywania też filmów, powrócimy do raju, nie będziemy oglądac filmów a uprawiać własne, poprzez opowiadanie, plotkowanie, wokół rajskiego ogniska, bardziej rozwija wyobraźnie i więzi międzyludzkie tak sie tworzy postęp (rewolucje), oglądając TV, kino, prasę, chodząc do kościoła, mamy marazm, patoelity sterują naszą wyobraźnią (Twoja jest sterowana przez PO  , kogoś innego przez KK, innego przez PiS ale to wszystko POPiS, szkoda społeczeństwa na to by było dojone)
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | > >>(więcej ogląda seks na porntub niż uprawia  > >Mailegate - ruchał wilk razy kilka, wyruchali i wilka.> dodam, zakażmy pokazywania też filmów, powrócimy do raju,To nie film, to afera. Polskie watergate
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>(więcej ogląda seks na porntub niż uprawia  > >>Mailegate - ruchał wilk razy kilka, wyruchali i wilka.> >dodam, zakażmy pokazywania też filmów, powrócimy do raju,> To nie film, to afera. Polskie watergateTwoje sumienie - wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi. Czynnikiem decydującym w przestrzeganiu tych norm jest poczucie winy, które występuje w momencie uświadomienia sobie rozbieżności między własnym postępowaniem a przyjętymi normami PO. Sumienie jest zależnei od PO, szkoly (POPiS), religi, filmów USA i tzw zachodu. Jesteś w bańce(tak sie mówi), szkoda że nie ma rajskiej
|
|
| | |  | | romaro (25211 punktów) | >Twoje sumienie - wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi. Czynnikiem decydującym Okrągły, wróć do swojego sposobu wyrażania myśli. Ułatwi mi to rozeznanie się w twoich odczuciach i w tym co pragniesz mi powiedzieć.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Twoje sumienie - wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi. Czynnikiem decydującym> Okrągły, wróć do swojego sposobu wyrażania myśli. Ułatwi mi to rozeznanie się w twoich odczuciach i w tym co pragniesz mi powiedzieć.Twoje sumienie nie jest Twoje, za wiki pl.wikipedia.org/wiki/SumienieSumienie to wewnętrzne odczucie pozwalające rozróżniać dobro i zło, a także oceniać postępowanie własne i innych ludzi. Jest to zdolność pozwalająca człowiekowi ujmować swoje czyny pod kątem moralnym i odpowiednio je oceniać. Czynnikiem decydującym w przestrzeganiu tych norm jest poczucie winy, które występuje w momencie uświadomienia sobie rozbieżności między własnym postępowaniem a przyjętymi normami (normy ustalaja patoelity, tez poprzez religie, prawo). Sumienie kieruje się moralnymi kryteriami oceny, zależnymi od otoczenia społecznego i wychowania człowieka (wszystko w rękach patoelit, KK i IPN na straży)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|