>>co robić żeby żyć wiecznie? >Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie. a co powiesz robaczkowi? też że ma miec dobre intencje i myśleć racjonalnie? żeby życ wiecznie potrzeba płodzić ja zyje wiecznie dzięki plodności przodków, "pamiętam" stare dobre czasy, raj stąd wiem, że indywidualizm, wolność tj liberalizm to śmierć, koniec zycia wiecznego
|