>>zbanowany może publikować ale jego wpisów nikt nie widzi >W takim razie to markowanie publikowania, a nie ono samo. >Ale może bany za odpowiadanie na nieregulaminowe wpisy ukróciłyby arogancję. w ostracyzmie bieglejsze są już dziewczynki, bany za odpowiadanie to wyższa szkoła w masie trudno zachować jednomyślność, wielu ma poglądy podobne do zbanowanego, dlatego "markowanie publikowania" nieregulaminowych wpisów
|