 |
Na czym polega "sojusz tronu z ołtarzem" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-09-2021 14:25 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Na czym polega "sojusz tronu z ołtarzem"
1 na 1 | Sojusz tronu z ołtarzem to takie uwikłanie rządzących (np PIS) by przypuszczali, że bez wsparcia (agitacji) kleru utracą władzę. Wtedy nawet kruczki prawne stosuje władza by nie szkodzić członkom religijnej mafii (=Krk) Ks. Tomasz F. (53 l.), były już rezydent kościoła w Opolu Lubelskim, wielokrotnie upominał wiernych, stukając wymownie w Pismo Święte, każąc żyć w prawdzie, biorąc odpowiedzialność za swe czyny. Sam robił zupełnie odwrotnie, nurzał się wprost w dziecięcej pornografii, wykorzystał też seksualnie dwóch ministrantów poniżej 15 roku życia. W kwietniu sąd skazał go na 10 lat więzienia, jednak zdaniem zboczeńca w sutannie to zbyt surowa kara. Dla prokuratury zaś - zbyt łagodna. Wniesiono apelację, rozpatrzył ją Sąd Okręgowy w Lublinie, podejmując decyzję o... uchyleniu wyroku i przekazaniu sprawy do rozpatrzenia wyższej instancji. ... W jego mieszkaniu policja znalazła ponad 300 plików multimedialnych z pornografią dziecięcą - przypomina PAP lublin.se.(*)l-wyrok-aa-NNDQ-GTbD-DUNK.htmlTo mafia cynicznych ateistów. Mój wujek - KSIĄDZ - miał kolejno dwoje dzieci z tą samą gosposią na plebanii i mimo to był przywracany do funkcji księdza, a tylko przenoszony, tam i siam. Siema | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >To mafia cynicznych ateistów. >Siema Max (ateista)
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >>To mafia cynicznych ateistów. >>Siema >Max (ateista)
Ale nie cyniczny i nie krypto... ateista
|
|
| MaxGolonko3 (3459 punktów) | Kościół ustawił się sprytnie jako namaszczający koronowne głowy swoim (boskim) błogosławieństwem. To był pierwotny sojusz - skutek cynicznej decyzji ateisty - Cesarza Konstantyna człowieka podobnego w działaniach jak cyniczny ateista, nieformalny naczelnik Polski, pod każdym względem inaczej ... Jarcia Kaczyński.
|
|
1 na 1 | witamziomy (536 punktów) | >Sojusz tronu z ołtarzem to takie uwikłanie rządzących (np PIS) by przypuszczali, że bez wsparcia >(agitacji) kleru utracą władzę. >Wtedy nawet kruczki prawne stosuje władza by nie szkodzić członkom religijnej mafii (=Krk)
Przecież to ten sam wózek, tylko na innych kołach.
Przykazania kościelne to inna forma praw świeckich. Nauczanie wczesnoszkolne i indoktrynacja kościelna opierają się na tych samych zasadach. Zahamować rozwój rozumności ludzkiej, rozumianej jako kreatywność, niezależność osądów, wyciąganie logicznych i racjonalnych wniosków, wrażliwość na cierpienie, rozwój mądrości itp.
KK to instytucja antyludzka, uderzająca bezpośrednio w rozumność człowieka, w jego biologiczne dziedzictwo. To są terroryści uprawiający gwałt na dziecięcych bezbronnych umysłach i nic dziwnego, że część z nich nie ma żadnych oporów moralnych. KK to kwintesencja zła i cierpienia działająca pod przykrywką miłości i Boga.
|
|
1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Mój wujek - KSIĄDZ - miał kolejno dwoje dzieci z tą samą gosposią na plebanii i mimo to był >przywracany do funkcji księdza, a tylko przenoszony, tam i siam. >Siema
Czyli zdrowy chłop a i instytucja kościoła okazała się ludzką.
Widać celibat to jakieś ich dążenie a nie kategoryczny nakaz.
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>Mój wujek - KSIĄDZ - miał kolejno dwoje dzieci z tą samą gosposią na plebanii i mimo to był >>przywracany do funkcji księdza, a tylko przenoszony, tam i siam. >>Siema >Czyli zdrowy chłop a i instytucja kościoła okazała się ludzką.
Tylko ten "wujek" ksiądz istnieje w jego chorej łepetynie.
|
|
|  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >>>Mój wujek - KSIĄDZ - miał kolejno dwoje dzieci z tą samą gosposią na plebanii i mimo to był >>>przywracany do funkcji księdza, a tylko przenoszony, tam i siam. >>>Siema >>Czyli zdrowy chłop a i instytucja kościoła okazała się ludzką. >Tylko ten "wujek" ksiądz istnieje w jego chorej łepetynie.
Księży jest naprawdę wielu, trudno żeby część z nich nie miała dzieci. Natury i pierwotnej chuci nie pokonasz, żadna idea tego nie zmieni. Instynkt i tak się odezwie, bez niego nie byłoby życia.
To znowu nic takiego, że księża mają dzieci ale udają, że ich nie mają. W społeczenstwie każdy kogoś udaje, żeby zachować rolę społeczną i być akceptowanym. To żadna ujma dla kościoła. Ujmą dla Krk jest umiłowanie tajemnic. Dla mnie zamiłowanie Krk do tajemnic jest wyrazem głębokiej pogardy dla swoich owieczek.
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Ujmą dla Krk jest umiłowanie tajemnic. >Dla mnie zamiłowanie Krk do tajemnic jest wyrazem głębokiej pogardy dla swoich owieczek.
Watykan otworzył swoje archiwa w przeciwieństwie do Brytyjczyków i Amerykanów. Mógłbym tam szukać rozwiązań dla współczesnych zagadek historycznych, może znajdę kontakt z osobą, która już tam prześledziła zapisy z XX w. Pogardę to owieczki mają same do siebie. Byłem w bibliotece a tam straszy, zdradziłem pani bibliotekarce kilka tajemnic medyków i mi sprzedała cztery książki za dziesięć złotych. Za kilka lat będę miał większą bibliotekę jak ma powiatowe miasto. Na forum mamy sporo psycholi, czy oni są w stanie pojąć, że w historii, tylko XX w jest tysiące tajemnic. Ma w chorej łepetynie wizje i na wszystko lekarstwo i odpowiedź. Kiedyś nie wiedziałem jaka jest przyczyna tego, że ignoranci mówią jednym głosem. Z tym głosem się nie dyskutuje. Takie przypadki można jedynie badać.
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Mam generalnie problem z kosciolem katolickim i nie chodzi mi o głośne przypadki nadużycia władzy ale o samą ideologię Pana będąca fundamentem dla kultury patriarchalnej.
Te całe misterium, obrzędy, hierarchia, złote kościoły to nie jest dla mnie.
Na mnie ideologia katolicka nie działa.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|