Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy da się zarabiać na klonowaniu?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
29-09-2021 16:32MaxGolonko3 (3459 punktów)Czy da się zarabiać na klonowaniu?
Tytułem wstępu:

Pannom w głowie krokodyle,
Bo dziś każda zgrozy szuka.
To dziś modne, wdzięczne, ładne,
Co zabójcze, co szkaradne!
Dawniej młoda panieneczka
Mile rzekła kochankowi:
Daj mi, luby, kanareczka.
A dziś każda swemu powie:
Jeśli nie chcesz mojej zguby,
Krokodyla daj mi luby! (Aleksanader Fredro Lwów 1834 rok)

125 milionów lat temu Ziemię odwiedzili, być może, kosmici.
Zabili kilka dinozaurów, a ich tkanki zabrali do siebie.
W ramach współpracy międzygwiezdnej, za jakiś czas,
ludzkość może uzyskać te tkanki i sklonować sobie dinozaura.

JEŚLI NIE CHCESZ MOJEJ ZGUBY DINOZAURA DAJ MI LUBY! (Xavier Ynkumynku Paryż 2999 rok)

Odkryto nowy gatunek dużego dinozaura.

Ceratosuchops inferodios wędrował w południowej Anglii 125 milionów lat temu,
mając metrową głowę jak duży krokodyl ale ciało dwunożne i trzy palce u nóg.

Pierwszy okaz został nazwany "czaplą piekielną z rogami krokodyla".

Drugi nazwano "łowca z brzegów rzeki Milnera"
- na cześć zmarłej niedawno brytyjskiej paleontolog Angeli Milner.

Znaleziska ugruntowały status Isle of Wight
jako jednej z najlepszych lokalizacji szczątków dinozaurów w Europie.

www.bbc.com/news/uk-england-hampshire-58728161

***
Niedawno na Syberii znaleziono zamarznięte ciało mamuta, które nawet jadły psy.
To zwierzę można klonować i umieszczać w macicach słonic.
Czy warto i czy ktoś za to zapłaci naprawdę dobrze?
Może embriona będzie się wydobywać trochę przed porodem ... na mięso?
***
Może da się zarobić na innych klonowaniach. Krów/Koni rekordzistek.
Albo Bill Gates czy Elon Musk zechce mieć swoją kopię (najpierw małą).

Siema
Max (ateista)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365