Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zakazana księga (przez Kościł)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
28-10-2021 10:22MaxGolonko3 (3459 punktów)Zakazana księga (przez Kościł)
Biblia najlepszym orężem ateisty.

Tekst Biblii - miejscami kompromitujący (prymitywny sadyzm, pochwała niewolnictwa)
macie Kochani ateiści tutaj:

biblia.deon.pl/


Czytanie Biblii zostało kilka wieków temu zakazane wiernym przez Krk!
I długo to trwało.

Polacy słabo znają Biblie. Wierzą, że Ksiądz ją rozumie i skoro on wierzy w Boga to tak jest.

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)pouczenie
>Biblia najlepszym orężem ateisty.
>Tekst Biblii - miejscami kompromitujący (prymitywny sadyzm, pochwała niewolnictwa)
>macie Kochani ateiści tutaj:
>biblia.deon.pl/
>Czytanie Biblii zostało kilka wieków temu zakazane wiernym przez Krk!
>I długo to trwało.
>Polacy słabo znają Biblie. Wierzą, że Ksiądz ją rozumie i skoro on wierzy w Boga to tak jest.
>Siema

Napisz pan coś nowego i ciekawego - ten temat był już wielokrotnie wałkowany na różne strony na forum. Wybierz pan sobie jakąś detaliczną kwestię, zbadaj ją pan i ją rozwiń. Wątek w postaci jak wyżej to parę najsłabszej jakości ogólników i sloganów nic nie wnoszących do zagadnienia.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: pouczenie
>>Biblia najlepszym orężem ateisty.
>>Tekst Biblii - miejscami kompromitujący (prymitywny sadyzm, pochwała niewolnictwa)
>>macie Kochani ateiści tutaj:
>>biblia.deon.pl/
>>Czytanie Biblii zostało kilka wieków temu zakazane wiernym przez Krk!
>>I długo to trwało.
>>Polacy słabo znają Biblie. Wierzą, że Ksiądz ją rozumie i skoro on wierzy w Boga to tak jest.
>>Siema
>Napisz pan coś nowego i ciekawego - ten temat był już wielokrotnie wałkowany na różne strony na forum. Wybierz pan sobie jakąś detaliczną kwestię, zbadaj ją pan i ją rozwiń. Wątek w postaci jak wyżej to parę najsłabszej jakości ogólników i sloganów nic nie wnoszących do zagadnienia.

A może Ty?

dziwnym trafem nie atakujesz ani religii ani kleru ani wygórowanych aspiracji homoseksualistów ani PIS.

Ksiądz?
Arminius (25555 punktów)żargon militarny
>dziwnym trafem nie atakujesz ani religii ani kleru ani wygórowanych aspiracji homoseksualistów >ani PIS.

Nikogo nie atakuję, często zaś krytykuję. Tak Żydów/syjonistów jak i księży jak i PiS....
Pańskie słownictwo jednoznacznie demaskuje pana jako obsesjonata prowadzącego pojedynek ideologiczny - nie przywiązującego wagi do takich wartości jak prawda, umiar, obiektywizm.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365