Racjonalista - Strona głównaDo treści
nie było państw

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-10-2021 15:19okragly (21676 punktów)nie było państw
po wygonieniu z raju (wzorzec człowieczeństwa), to miliony lat ewolucji, nasza natura, poszła się j..ac, aby było komu dogadzać, kolejnym bandytom np mieszkowi 1, i jego nastepcom, dzisiaj patoelitom. swoich mafijnych zbrodniarzy wychwalaja pod niebiosa
Czy jest możliwa organizacja życia spolecznego bez zbrodniarza mieszka1 i jego następców, patoelit pod egidą sztucznego tworu, państw, terenu zarezerwowaną przez nich do dojenia, mafia (ma swoich żołnierzy). Państwo jest ustrojem mafijnym, gdzie pokojowo zmieniaja sie mafie, tak uzgodnili, aby nie bylo wojny domowej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

j26c (338 punktów)
>po wygonieniu z raju (wzorzec człowieczeństwa),
Ten raj to gdzie praktycznie był?

> to miliony lat ewolucji, nasza natura, poszła się
>j..ac, aby było komu dogadzać, kolejnym bandytom np mieszkowi 1, i jego nastepcom, dzisiaj

A tak szerzej ?
O co chodzi?
Jaka teza wiodąca?
30-10-2021 16:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>po wygonieniu z raju (wzorzec człowieczeństwa),
>Ten raj to gdzie praktycznie był?
początek w środkowo wschodniej Afryce, na wyżynie, słońce, ładna pogoda, woda i pasące się zwierzęta, później się rozlalo na cały świat, ale bardzo wolno, ludzie w raju slabo sie rozmnażali, wychodziło 1 km na 10 lat, taka ekspansja, zwierzyny było ogrom, nie bały się człowieka (jesteśmy slabi, bez węchu, wzroku, kłów, rogów, kopyt, pazurów, sierści, wolno biegamy, nikt sie nas nie bał, to byla nasza bron kobieca)

>> to miliony lat ewolucji, nasza natura, poszła się
>>j..ac, aby było komu dogadzać, kolejnym bandytom np mieszkowi 1, i jego nastepcom, dzisiaj
>A tak szerzej ?
>O co chodzi?
zniewolili nas, kazali kobietom rodzic co rok nowych niewolnikow
>Jaka teza wiodąca?
urodziliśmy sie niewolnikami i takimi umrzemy też dzieki antyludzkiemu liberalizmowi który ma na sztandarach indywidualizm, wolność, wlasność
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy jest możliwa organizacja życia spolecznego bez zbrodniarza mieszka1 i jego następców, patoelit

Jeszcze raz przekonujemy się, że hierarchia osobnicza jest wyłącznym źródłem grupy, również tak dużej jak społeczeństwo.

Odrzucając hierarchię między osobnikami musielibyśmy odrzucić społeczeństwo.

Dziki Zachód był miejscem bez wyraźniej hierarchii
pl.wikipedia.org/wiki/Dziki_Zachód
zanim się okazało, że wszyscy tam z wyjątkiem bandytów wolą jednak w hierarchii i w społeczeństwie.

Okrągły przez swój stan emocjonalny kąsasz rękę, która Cię karmi.
Projekcje światy zoombie prezentowanych często na filmach oddają ludzkie życie przez hierarchicznego porządku.

Okrągły człowiek nie jest tym kim go chcesz widzieć.
Twórcy Matrixa i Gwiezdnych Wojen lepiej od Ciebie rozumieją ludzką naturę.

Jestem przeciwnikiem burzenia hierarchii i szczucia kogokolwiek przeciw jednostkom nadrzędnym.
Jestem zwolennikiem transformacji hierarchii aby ta miała zawsze charakter symbiotyczny i nigdy pasożytniczy.

W moim świecie panuje ścisły porządek społeczny oparty na publicznie jawnej księdze kapitału o rozproszonym i kryptograficznie zabezpieczonym zapisie. W moim świecie objawia się nadrzędność i podporządkowanie jednostek i to bardzo wyraźnie.

Nie jestem okrągły podobny do Ciebie. Nie rozumuje tak jak Ty.
Z jednej strony rozumiem twoją pozytywną emocjonalność ale z drugiej strony widzę w niej zagrożenie.

Ty okrągły dążysz do upadku hierarchii społecznej ale jej upadek byłby dla wszystkich śmiertelnym zagrożeniem.
Każda upadła hierarchia zostanie natychmiast zastąpiona nową a każdy kto będzie nową hierarchię odtwarzał, przemocą podporządkowując sobie inne jednostki, będzie święcie wierzył, że czyni dobro. I będzie miał rację a przy najmniej do chwili w której objawi się subtelna granica pomiędzy społecznym przywództwem a pasożytniczą dominacją. Bardzo trudno rozpoznać gdzie ta granica się znajduje, bardzo ciężko odróżnić dobro od zła.
07-11-2021 09:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czy jest możliwa organizacja życia spolecznego bez zbrodniarza mieszka1 i jego następców, patoelit
>Jeszcze raz przekonujemy się, że hierarchia osobnicza jest wyłącznym źródłem grupy,
hierarchia to stan patologiczny, patoelity to nowotwór, żeruje na społeczeństwie, na szczęście lagodny, nie doprowadza do śmierci żywiciela bo wtedy sam by zginął
> tak dużej jak społeczeństwo.
bo patoelity nie chcą nic wymyśleć wdrożyć aby nie stracic wladzy, ale w naszym ciele czy nawet samym mózgu jest 1 000 000 000 komórek, oddzielnych bytów, w każdej zapisane DNA i nie ma hierarchii

>Odrzucając hierarchię między osobnikami musielibyśmy odrzucić społeczeństwo.
w raju nie bylo hierarchii ale funkcjonowali jako spoleczeństwo wszyscy ludzie na swiecie (pokojowo wymieniali geny, towary, wiedzę itp)

>Dziki Zachód był miejscem bez wyraźniej hierarchii
>pl.wikipedia.org/wiki/Dziki_Zachód
>zanim się okazało, że wszyscy tam z wyjątkiem bandytów wolą jednak w hierarchii i w społeczeństwie.
propaganda patoelit

>Okrągły przez swój stan emocjonalny kąsasz rękę, która Cię karmi.
patoelity nie karmią, są rakiem który ma wladzę nad naszymi mózgami, stąd twoje dywagacje
dlatego chcialbym żeby biolodzy a nie filozofowie, psycholodzy, socjolodzy, politycy, historycy wypowiedzieli sie o naszej naturze, rozumiesz? Niech wyjdzie biolog i powie, że jesteśmy tac i tacy to 15 minut, mala książeczka
i jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj, nam nic wiecej nie trzeba tylko wypelnic biologię

>Projekcje światy zoombie prezentowanych często na filmach oddają ludzkie życie przez hierarchicznego porządku.
filmy krecą patoelity, to programowanie twojego mozgu, nie ogladam zadnych filmow
prze amerykanskie filmy wojenne wtlaczane do mozgow mlodych amerykanow i amerykanek, z dumą idą zabijac ludzi w Iraku, Afganistanie, jeśli hierarcha da znak do napasci na Chiny z wielka dumą zrobia to

>Okrągły człowiek nie jest tym kim go chcesz widzieć.
dlatego spytajmy sie biologa a nie patoelit

>Jestem zwolennikiem transformacji hierarchii aby ta miała zawsze charakter symbiotyczny i nigdy pasożytniczy.
dzieki powszechnej kontroli to moglo by zadzialać

> dążysz do upadku hierarchii społecznej ale jej upadek byłby dla wszystkich śmiertelnym zagrożeniem.
nam jest potrzebna informacja, przynajmniej taka jaką mają patoelity. Brak tajemnic

>Każda upadła hierarchia zostanie natychmiast zastąpiona nową a każdy kto będzie nową hierarchię odtwarzał, przemocą podporządkowując sobie inne jednostki,
mafijne zagranie, latwe do wprowadzenia bo wpierw zrobili z nas jednostki, po to mamy liberalizm. Chrześcijanstwo żeby zapanować też wpierw podzielilo ludzi na jednostki a byly zażyłym stadem ludzkim

>objawi się subtelna granica pomiędzy społecznym przywództwem a pasożytniczą dominacją. Bardzo trudno rozpoznać gdzie ta granica się znajduje, bardzo ciężko odróżnić dobro od zła.
w raju byla powszechna wiedza wszystkich o wszystkim, po to powstala mowa, plotka, dlatego patoelity boja sie plotek. Patoelity wiedza o tobie wszystko ty o nich nic

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365