Racjonalista - Strona głównaDo treści
nowa biblia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
07-11-2021 11:15okragly (21676 punktów)nowa biblia
biblia jest napisana przez patoelity, celem zniewolenia, jak ktoś nie wierzył, wybijano mu zęby, gdy i to nie pomoglo, zabijano. Wszyscy odważni zgineli, mamy geny posłuszeństwa, zniewolenia, jesteśmy genetycznymi niewolnikami, poza może wysokogórskich pasterzy, skąd i ja pochodzę (cr napisze, że mam wysokie EGO, nieprawda, to było żartobliwe)

nową biblie powinni pisac biolodzy a nie patoelity czy ich usłużni uczeni; filozofowie, psycholodzy, socjolodzy, politycy, historycy

chcialbym żeby biolodzy (nieprzekupni) wypowiedzieli sie o naszej naturze, że jesteśmy tacy i owacy to 15 minut wykładu, mala książeczka
i jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj, nam nic wiecej nie trzeba, tylko wypelnic naszą biologię

nowabiblia skladałaby się z 7 przykazań
1)jesteśmy ssaki (6 lat cyc)
2) stadne (patoelity zadbaly bys nie mial stada, jako jednostka jestes niewolnikiem)
3) terytorialne
4)
...

reszta bibli bylaby wyjasnieniem tych biologicznych uwarunkowań
przyroda bogiem, biolog kaplanem

liberałow uznających indywidualizm, wolność własność, (antyraj) paliłbym na "stosie" (mamy 21 wiek, sa inne liberalne "tuskowe" metody niszczenia innych liberałów)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj
Coś ostatnio zamilkłeś o wychwalanym raju na Białorusi.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
07-11-2021 13:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj
>Coś ostatnio zamilkłeś o wychwalanym raju na Białorusi.
patoelity chciały "solidarmość" na Białorusi, tak jak na Ukrainie, gdzie jeden będzie zdychał pod mostem aby "kulczyk" miał 1 000 000 zł/h

nasi żołnierze mają krew na rękach niewinnych dzieci i kobiet w Iraku, Afganistanie, a my martwimy sie o białoruskich solidarnościowców, (ladna nazwa na nowe patoelity- solidarność) tamtejszych wałęsów zamkniętych do urmy?
okragly (21676 punktów)

>nową biblie powinni pisac biolodzy a nie patoelity czy ich usłużni uczeni; filozofowie, psycholodzy, socjolodzy, politycy, historycy
>chcialbym żeby biolodzy wypowiedzieli sie o naszej naturze, że jesteśmy tacy i owacy
>i jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj, nam nic wiecej nie trzeba, tylko wypelnic naszą biologię
>przyroda bogiem, biolog kaplanem
a może biologia ma w poważaniu ludzkie szczęście i tak jak twierdzą patoelity, wtedy dopiero byłaby walka, bo bez Boga, hierarchii, prawa, policji, więzień, byśmy sie pozabijali

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365