biblia jest napisana przez patoelity, celem zniewolenia, jak ktoś nie wierzył, wybijano mu zęby, gdy i to nie pomoglo, zabijano. Wszyscy odważni zgineli, mamy geny posłuszeństwa, zniewolenia, jesteśmy genetycznymi niewolnikami, poza może wysokogórskich pasterzy, skąd i ja pochodzę (cr napisze, że mam wysokie EGO, nieprawda, to było żartobliwe)
nową biblie powinni pisac biolodzy a nie patoelity czy ich usłużni uczeni; filozofowie, psycholodzy, socjolodzy, politycy, historycy
chcialbym żeby biolodzy (nieprzekupni) wypowiedzieli sie o naszej naturze, że jesteśmy tacy i owacy to 15 minut wykładu, mala książeczka i jak spelnimy wymagania biologiczne to będzie raj, nam nic wiecej nie trzeba, tylko wypelnic naszą biologię
nowabiblia skladałaby się z 7 przykazań 1)jesteśmy ssaki (6 lat cyc) 2) stadne (patoelity zadbaly bys nie mial stada, jako jednostka jestes niewolnikiem) 3) terytorialne 4) ...
reszta bibli bylaby wyjasnieniem tych biologicznych uwarunkowań przyroda bogiem, biolog kaplanem
liberałow uznających indywidualizm, wolność własność, (antyraj) paliłbym na "stosie" (mamy 21 wiek, sa inne liberalne "tuskowe" metody niszczenia innych liberałów) |