 |
Co robić z Arminius ?! To: Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-12-2021 12:24 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Co robić z Arminius ?! To: | ARIMIUS !
Skasowałeś mój wpis!
Za to CHAMSTWO twoje wątki będą niszczone bezwzględnie, zwykle ANTYSEMICKIE I INNE KRETYŃSKIE. BĘDĄ SPYCHANE W DÓŁ!
Wzywam wszystkich do omijania wątków szmatławego Arminiusa i podbijania wszystkich wątków które nie są jego!
Ten typ obrzydliwie zaśmieca nasz portal notorycznym antysemityzmem oraz szkodzi Polakom popierając chore idee antyszczepionkowe i inne na miarę idioty - Dudy - co podważa nawet to, że ludzie są sprawcami globalnego ocieplenia.
Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Sorry ale edytowałem wpis który napisałem błędnie i pokasowałem trochę odpowiedzi. Tak przy okazji - what about: Koronawirus. Lekarka o 35-letnim pacjencie podłączonym do ECMO: COVID-19 robi z płuc sito w kilka dni. - Jest w stanie ze zdrowych płuc zrobić sito w ciągu kilku, kilkunastu dni - powiedziała kierowniczka szpitala tymczasowego w Szczecinie w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dr Magdalena Wiśniewska przekazała także, że najmłodszy pacjent, który trafił do nich z COVID-19 miał zaledwie 19 lat. wiadomosci(*)_a=330&s=BoxOpLink#s=BoxOpImg6Kto mąci ludziom w głowach i choć jednego skłoni do rezygnacji ze szczepionki ten jest potencjalnym a często i faktycznym sprawcą cudzej śmierci czyli ... KAŁEM MORALNYM
|
|
 | | farmer (22440 punktów) |
> Kto mąci ludziom w głowach i choć jednego skłoni do rezygnacji ze szczepionki ten jest potencjalnym a często i faktycznym sprawcą cudzej śmierci czyli ...> KAŁEM MORALNYM>  Ze szczepionki jak i z religii nie trzeba rezygnować bo jest nie obowiązkowa. To kapłani naganiaja na swoją religię najczęściej i straszą piekłem . Zaczepiony ? To wczym problem? Już mówię. Jeszce trzeba zrobić testy nosić maseczkę i podajc kilka dawek i modlić się żeby to gówno...covid nie siadło na człowieka . Pozwolniem na pracę zmuszają ludzi do szczepień. To jest qrwa niesamoite. Świat odpierdala fikoła asfuck
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Koronawirus. Lekarka o 35-letnim pacjencie podłączonym do ECMO: COVID-19 robi z płuc sito w kilka dni. >- Jest w stanie ze zdrowych płuc zrobić sito w ciągu kilku, kilkunastu dni - powiedziała kierowniczka szpitala tymczasowego w Szczecinie w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dr Magdalena Wiśniewska przekazała także, że najmłodszy pacjent, który trafił do nich z COVID-19 miał zaledwie 19 lat. >
Pozwól ludziom umrzeć. Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | > Pozwól ludziom umrzeć.Zrób to jak najszybciej 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Pozwól ludziom umrzeć. >Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę. >
Tanio i szybko można sobie podnieść poziom glutationu w organizmie. Dziwne jest, że lekarze nigdy nie słyszeli o glutationie.
|
|
| |  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >Pozwól ludziom umrzeć.> >Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę.> >> Tanio i szybko można sobie podnieść poziom glutationu w organizmie.> Dziwne jest, że lekarze nigdy nie słyszeli o glutationie.Wyczytałem, że pomaga wykończyć wirusy. > Żywność bogata w glutation to: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta.pl.m.wikipedia.org/wiki/Glutation
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Wyczytałem, że pomaga wykończyć wirusy. >>Żywność bogata w glutation to: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta. >
Glutationu nie podnosi się jedząc glutation syntetyczny czy zawarty w roślinach. Glutation to obrońca m.in. płuc.
|
|
| szarley (54913 punktów) | < Powiadomienie z Forum racjonalista.pl > Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628) Wiadomość wysłana automatycznie. I co cenzorku - hipokryciu? Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrzeNie cenzurowałem tylko poprawiałem istotny błąd a ten portal blokuje mi korygowanie ! Ty lepiej zacznij ignorować Arminiusa by to gówno moralne nie zarabiało kasy zaśmiecaniem tego portalu. p.s. Arminius może się cieszyć bo przy okazji wykasowałem moje uwagi o jego wstręcie do kobiet itd
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | > >Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze> Nie cenzurowałem< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl > Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> ) usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628) Wiadomość wysłana automatycznie. Kłamiesz cenzorze
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | > >>Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze> >Nie cenzurowałem> < Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> )> usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628)> Wiadomość wysłana automatycznie.> Kłamiesz cenzorzeTak, skasowałem Twoją wypowiedź by móc skorygować mój pierwszy post w tym wątku. Nie była ona jakaś rozbudowana lub genialna. Taką bym przechował i wkopiował. Pozdrawiam p.s. Nie wykluczone, że ten dowcip to o Arminiusie mistrzowie(*)291638_by_Nepen.jpg?1620291638
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | > Nie wykluczone, że ten dowcip to o Arminiusie  Mydlisz oczy dowcipami, cenzorze? Cenzor, szpicel, handlarz niewolnikami.... Maxiu, jesteś w doborowym towarzystwie Gratulacje!
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| Rowerex (859 punktów) | > ARIMIUS !> (...)> Ten typ obrzydliwie zaśmieca nasz portal notorycznym antysemityzmemPrzyganiał kocioł garnkowi, Ty yeah-bunny antyklerykale  W sumie, to jakbyście obaj nie istnieli, to trzeba by Was było wymyślić, do tego jeszcze paru innych tutejszych bywalców. Na Racjonaliście nie ma "jedynie słusznych" poglądów i dobrze, oby nie było takich nigdy, bo ich istnienie zapewnia pełen koloryt. Mogę wam "polecić" forum na którym niemal za każdy tutejszy post sypałyby się ostrzeżenia i bany, i to za same poglądy napisane w poście w którym nie ma ni krzty agresji.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|