Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co robić z Arminius ?! To:

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-12-2021 12:24MaxGolonko3 (3459 punktów)Co robić z Arminius ?! To:
ARIMIUS !

Skasowałeś mój wpis!

Za to CHAMSTWO twoje wątki będą niszczone bezwzględnie, zwykle ANTYSEMICKIE I INNE KRETYŃSKIE.
BĘDĄ SPYCHANE W DÓŁ!

Wzywam wszystkich do omijania wątków szmatławego Arminiusa i podbijania wszystkich wątków które nie są jego!

Ten typ obrzydliwie zaśmieca nasz portal notorycznym antysemityzmem oraz szkodzi Polakom popierając chore idee antyszczepionkowe i inne na miarę idioty - Dudy - co podważa nawet to, że ludzie są sprawcami globalnego ocieplenia.

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Sorry ale edytowałem wpis który napisałem błędnie i pokasowałem trochę odpowiedzi.

Tak przy okazji - what about:

Koronawirus. Lekarka o 35-letnim pacjencie podłączonym do ECMO: COVID-19 robi z płuc sito w kilka dni.
- Jest w stanie ze zdrowych płuc zrobić sito w ciągu kilku, kilkunastu dni - powiedziała kierowniczka szpitala tymczasowego w Szczecinie w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dr Magdalena Wiśniewska przekazała także, że najmłodszy pacjent, który trafił do nich z COVID-19 miał zaledwie 19 lat.


wiadomosci(*)_a=330&s=BoxOpLink#s=BoxOpImg6

Kto mąci ludziom w głowach i choć jednego skłoni do rezygnacji ze szczepionki ten jest potencjalnym a często i faktycznym sprawcą cudzej śmierci czyli ...

KAŁEM MORALNYM


farmer (22440 punktów)

>Kto mąci ludziom w głowach i choć jednego skłoni do rezygnacji ze szczepionki ten jest potencjalnym a często i faktycznym sprawcą cudzej śmierci czyli ...
>KAŁEM MORALNYM
>

Ze szczepionki jak i z religii nie trzeba rezygnować bo jest nie obowiązkowa.

To kapłani naganiaja na swoją religię najczęściej i straszą piekłem .

Zaczepiony ? To wczym problem? Już mówię.
Jeszce trzeba zrobić testy nosić maseczkę i podajc kilka dawek i modlić się żeby to gówno...covid nie siadło na człowieka .

Pozwolniem na pracę zmuszają ludzi do szczepień. To jest qrwa niesamoite.

Świat odpierdala fikoła asfuck
03-12-2021 21:06 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Koronawirus. Lekarka o 35-letnim pacjencie podłączonym do ECMO: COVID-19 robi z płuc sito w kilka dni.
>- Jest w stanie ze zdrowych płuc zrobić sito w ciągu kilku, kilkunastu dni - powiedziała kierowniczka szpitala tymczasowego w Szczecinie w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Dr Magdalena Wiśniewska przekazała także, że najmłodszy pacjent, który trafił do nich z COVID-19 miał zaledwie 19 lat.
>


Pozwól ludziom umrzeć.
Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę.

szarley to w realu Johannes Jerlas
szarley (54913 punktów)
>Pozwól ludziom umrzeć.
Zrób to jak najszybciej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Pozwól ludziom umrzeć.
>Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę.
>

Tanio i szybko można sobie podnieść poziom glutationu w organizmie.
Dziwne jest, że lekarze nigdy nie słyszeli o glutationie.
03-12-2021 23:03 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Pozwól ludziom umrzeć.
>>Nie ratuj ich wbrew ich woli i na siłę.
>>
>Tanio i szybko można sobie podnieść poziom glutationu w organizmie.
>Dziwne jest, że lekarze nigdy nie słyszeli o glutationie.

Wyczytałem, że pomaga wykończyć wirusy.

>Żywność bogata w glutation to: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Glutation

szarley to w realu Johannes Jerlas
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Wyczytałem, że pomaga wykończyć wirusy.
>>Żywność bogata w glutation to: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta.
>

Glutationu nie podnosi się jedząc glutation syntetyczny czy zawarty w roślinach.
Glutation to obrońca m.in. płuc.
szarley (54913 punktów)
< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >

Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628)

Wiadomość wysłana automatycznie.

I co cenzorku - hipokryciu?

Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze
Nie cenzurowałem tylko poprawiałem istotny błąd a ten portal blokuje mi korygowanie !

Ty lepiej zacznij ignorować Arminiusa by to gówno moralne nie zarabiało kasy zaśmiecaniem tego portalu.

p.s.
Arminius może się cieszyć bo przy okazji wykasowałem moje uwagi o jego wstręcie do kobiet itd
szarley (54913 punktów)
>>Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze
>Nie cenzurowałem

< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >

Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> )
usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628)

Wiadomość wysłana automatycznie.

Kłamiesz cenzorze

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>>Kalego cenzurować źle, Kali cenzurować dobrze
>>Nie cenzurowałem
>< Powiadomienie z Forum racjonalista.pl >Autor wątku "Co robić z Arminius ?! To:" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,863618> )
>usunął Twoją wypowiedź "Odp: Co robić z Arminius ?! To:" (863628)
>Wiadomość wysłana automatycznie.
>Kłamiesz cenzorze

Tak, skasowałem Twoją wypowiedź by móc skorygować mój pierwszy post w tym wątku.

Nie była ona jakaś rozbudowana lub genialna. Taką bym przechował i wkopiował.

Pozdrawiam
p.s.
Nie wykluczone, że ten dowcip to o Arminiusie

mistrzowie(*)291638_by_Nepen.jpg?1620291638
szarley (54913 punktów)
>Nie wykluczone, że ten dowcip to o Arminiusie

Mydlisz oczy dowcipami, cenzorze?

Cenzor, szpicel, handlarz niewolnikami....

Maxiu, jesteś w doborowym towarzystwie
Gratulacje!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Rowerex (859 punktów)
>ARIMIUS !
>(...)
>Ten typ obrzydliwie zaśmieca nasz portal notorycznym antysemityzmem

Przyganiał kocioł garnkowi, Ty yeah-bunny antyklerykale

W sumie, to jakbyście obaj nie istnieli, to trzeba by Was było wymyślić, do tego jeszcze paru innych tutejszych bywalców.

Na Racjonaliście nie ma "jedynie słusznych" poglądów i dobrze, oby nie było takich nigdy, bo ich istnienie zapewnia pełen koloryt. Mogę wam "polecić" forum na którym niemal za każdy tutejszy post sypałyby się ostrzeżenia i bany, i to za same poglądy napisane w poście w którym nie ma ni krzty agresji.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365