Racjonalista - Strona głównaDo treści
kupa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
06-12-2021 20:19okragly (21676 punktów)kupa
Przed wybudowaniem kanalizacji w Warszawie odchody były wyrzucane na ulice, przyjeżdżali chłopi, zbierali i wyrzucali na pole Z tych "kup" zbierali plony i sprzedawali w Warszawie. Obieg zamknięty.

moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
tak jak końskie, krowie, kurze, a nie że mam placić, że komus daje moja kupę
w raju mieszkaliśmy na kupie, czy ktos z nas tak ma? czy ktoś z was mieszka na kupie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
Namówiłeś mnie, kupuję.
I b. dobrze płacę: za kilo Twojej daję tonę mojej.


cr
06-12-2021 22:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
>Namówiłeś mnie, kupuję.
to ja "kupiłem" Twój pomysł www.racjonalista.pl/forum.php/s,773547#w773959
tak,że wiesz, muzo ...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
>>Namówiłeś mnie, kupuję.
>to ja "kupiłem" Twój pomysł www.racjonalista.pl/forum.php/s,773547#w773959
A jaki mój pomysł tam znalazłeś?

cr
07-12-2021 12:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
>>>Namówiłeś mnie, kupuję.
>>to ja "kupiłem" Twój pomysł
>A jaki mój pomysł tam znalazłeś?
że kupy powinno się kupowac
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
>>>>Namówiłeś mnie, kupuję.
>>>to ja "kupiłem" Twój pomysł
>>A jaki mój pomysł tam znalazłeś?
>że kupy powinno się kupowac
Nie pisałam, że się powinno.


cr
07-12-2021 12:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>moje kupy powinienen ktoś kupowac! to jest dobro.
>>>>>Namówiłeś mnie, kupuję.
>>>>to ja "kupiłem" Twój pomysł
>>>A jaki mój pomysł tam znalazłeś?
>>że kupy powinno się kupowac
>Nie pisałam, że się powinno.
zrozumialem jak chcialem, że kupa jest od kupować
albo odwrotnie, kupowanie od kupy

produkowanie kupy to praca, ciężka, pochłania 80% mojej energii, poza jej produkowaniem juz na nic nie mam siły powinna byc płatna

co mam spozywac by nieprodukować czegoś co nikt nie chce kupic?
nie chcę tracić energii, ba, musze za to placić, taka siłownia
w raju, na każdej kupie wyrosło zdrowe pożywienie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>co mam spozywac by nieprodukować czegoś co nikt nie chce kupic?
Nic, a do kompletu nie oddychaj, bo to też produkowanie odpadów.

>nie chcę tracić energii
A ten wątek nie jest jej stratą?

>musze za to placić [...] na każdej kupie wyrosło zdrowe pożywienie
Zatem sam sobie owo "to" produkuj działając w zamkniętym obiegu!


cr
08-12-2021 11:56 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>co mam spozywac by nieprodukować czegoś co nikt nie chce kupic?
>Nic,
jem ziemniaki, ich, budowa, sklad daleko odbiega od mojego zapotrzebowania, uklad pokarmowy mocno sie męczy, zuzywając niepotrzebnie wiele energi a i tak wiele skladnikow brakuje, maszyna sie zużywa i psuje, dlatego jakbym spozywał ludzinę to nie powinno być odpadów, no bo jakie? w ciele ludzkim jest wszystko co mi potrzeba, może dlatego wieprzowina tak popularna. Trzeba ułożyć meni np 300gr boczku, 100 watroby 50 gr serca 40 gr mózgu itd i nie będzie odpadów (kupy). Produkcja bezodpadowa, jaka ekologia.

>>nie chcę tracić energii
>A ten wątek nie jest jej stratą?
to jest seksowne, tu walczę o replikowanie sie, o nowych rajan

>>musze za to placić [...] na każdej kupie wyrosło zdrowe pożywienie
>Zatem sam sobie owo "to" produkuj działając w zamkniętym obiegu!
właśnie,
moja kupa jest tez bardzo pożądana przez dżdżownice kalifornijskie, które robia z niej kupe jeszcze bardziej cenna od mojej
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>moja kupa jest tez bardzo pożądana przez dżdżownice kalifornijskie, które robia z niej kupe jeszcze bardziej cenna od mojej
Tym bardziej nie kumam czemu moja oferta nie wydała Ci się atrakcyjna.

No bo przecież
1. www.jakiela.com.pl/nawoz-ludzkich-odchodow/
2. solar.lowt(*)-zrownowazonego-rolnictwa.html
3. brief.outr(*)-ludzkich-odchodow-w-hydrochar
itd, itp.


cr
09-12-2021 12:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>moja kupa jest tez bardzo pożądana przez dżdżownice kalifornijskie, które robia z niej kupe jeszcze bardziej cenna od mojej
>Tym bardziej nie kumam czemu moja oferta nie wydała Ci się atrakcyjna.
1:1000 to dla patoelit
jestem z raju a tam kupy ludzkie omijali szerokim łukiem, jak lejącą sie krew, rany gnijące
ale kupy zwierząt były środkiem płatniczym, budowano z nich lepianki, palili w ognisku

>No bo przecież
>1. www.jakiela.com.pl/nawoz-ludzkich-odchodow/
Uryna ludzka bardzo od zwierzęcej różni ...] zawiera w swym składzie kwas fosforowy co ją znacznie ważniejszym nawozem czyni niż mocz zwierząt trawożernych
krowy jak tylko zobaczyły mojego dziecięcego małego, zaczynały iść, potem biec do niego, krowy sa mądre, wiedzą co dobre. Byłem hamem (naśladowałem babcie), sikałem na to co nie chcialy żreć, zżerały do gołej ziemi

>2. solar.lowt(*)-zrownowazonego-rolnictwa.html
tego nie mogłem otworzyc, się nie wypowiem (mam chory kom)

>3. brief.outr(*)-ludzkich-odchodow-w-hydrochar
dobry pomysł nasz "stały składnik" do szybkowaru, zgniatamy w kostke i budujemy lepianke (prymitywny, okragły, przysklepiony dom z raju, u nas ziemianka na wino albo warzywa czy do zamieszkania (dom z kupy) byłby hit roku
cr, to może byc dobry pomysł na spieniężenie naszej tu aktywności
potzebna działka, szybkowar i kupa, i wtedy jesteśmy liberałami (indywidualizm, wolność, własność i wakacje na ... gdzie chcesz? auto mam wybrane i jacht i to wszystko z dupy)

moze pozyskamy fundusze europejskie na inowacje?

> cr jest niesamowita
w raju byłaby boginią,
ale mówi "do dupy z takim rajem"
i weź tu dogódź kobiecie
09-12-2021 23:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>sikałem na to co nie chcialy żreć, zżerały do gołej ziemi
Chyba chodziło o sól.

>>2. solar.lowt(*)-zrownowazonego-rolnictwa.html
>tego nie mogłem otworzyc, się nie wypowiem (mam chory kom)
Tekst ma tytuł 'Recykling Zwierzęcego i Ludzkiego Łajna Kluczem Do Zrównoważonego Rolnictwa'; można spróbować wkleić to w google (oczywiście jeśli chcesz, nie nalegam).

>(dom z kupy) byłby hit roku
Tyle, że niezbyt sympatyczny.

>cr, to może byc dobry pomysł na spieniężenie naszej tu aktywności
>potzebna działka, szybkowar i kupa
Zaprawdę, powiadam Ci, g.... z tego będzie.

>auto mam wybrane i jacht
Plus jakiś ładny domek. Z modrzewia.

cr
10-12-2021 17:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>sikałem na to co nie chcialy żreć, zżerały do gołej ziemi
>Chyba chodziło o sól.
współcześnie nawet w lasach zostawiaja lizawki dla sarenek

>>(dom z kupy) byłby hit roku
>Tyle, że niezbyt sympatyczny.
ale wcześniej wysterylizowana w szybkowarze, parowarze (tak jak kiedyś szczypawki)

>>cr, to może byc dobry pomysł na spieniężenie naszej tu aktywności
>>potzebna działka, szybkowar i kupa
>Zaprawdę, powiadam Ci, g.... z tego będzie.
to nie jest takie pewne, trzeba przeprowadzić ślepą próbę, są dwa identyczne domki, jeden z cegły drugi gówniany, wynajmujemy i pytamy w którym domku lepiej się czuli, bardziej wypoczeli, g... by wygrał

>>auto mam wybrane i jacht
>Plus jakiś ładny domek. Z modrzewia.
nowoczesna rajska lepianka z g

>Zaprawdę, powiadam Ci, g.... z tego będzie.
masz rację, a wiesz dlaczego? bo w g nie ma kleju, by sie rozleciala w dloni
chyba żeby dodawać jaja
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>współcześnie nawet w lasach zostawiaja lizawki dla sarenek

zalegalizowani kłusownicy zostawiają lizawki sarenkom na wprost ambony.
Jak idę do lasu to zabieram ze sobą zapachowy spray i w koło ambon nim psikam.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>(dom z kupy) byłby hit roku
>>Tyle, że niezbyt sympatyczny.
>ale wcześniej wysterylizowana w szybkowarze, parowarze (tak jak kiedyś szczypawki)
Że niby strzykawki?

>trzeba przeprowadzić ślepą próbę, są dwa identyczne domki, jeden z cegły drugi gówniany, wynajmujemy i pytamy w którym domku lepiej się czuli, bardziej wypoczeli, g... by wygrał
Z modrzewiem też wygra?

>>>auto mam wybrane i jacht
>>Plus jakiś ładny domek. Z modrzewia.
>nowoczesna rajska lepianka z g
Już prędzej z g ten jacht, bo rzeczony ekosurowiec podobno sam pływa.

>>Zaprawdę, powiadam Ci, g.... z tego będzie.
>masz rację, a wiesz dlaczego? bo w g nie ma kleju, by sie rozleciala w dloni
>chyba żeby dodawać jaja
Są dodane, przecież mamy je w diecie.


cr
12-12-2021 17:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>trzeba przeprowadzić ślepą próbę, są dwa identyczne domki, jeden z cegły drugi gówniany, wynajmujemy i pytamy w którym domku lepiej się czuli, bardziej wypoczeli, g... by wygrał
>Z modrzewiem też wygra?
wygra formą, w raju od poczęcia do śmierci mieszkali pod przysklepionymi przestrzeniami





tego się z modrzewia nie zbuduje a z g owszem (budowali w raju)



żyliśmy pod sklepieniem niebieskim, jak w planetarium
jak umarł usypali nad nim kupkę

krolowie mieszkali w wiekszych "kupkach"



>>>>auto mam wybrane i jacht
>>>Plus jakiś ładny domek. Z modrzewia.
czemu tak sie modrzewia czepiłaś?

>>nowoczesna rajska lepianka z g
>Już prędzej z g ten jacht, bo rzeczony ekosurowiec podobno sam pływa.
są betonowe jachty i statki jestemkons(*)/12/w-odziach-z-betonu_25.html

>>>Zaprawdę, powiadam Ci, g.... z tego będzie.
>>masz rację, a wiesz dlaczego? bo w g nie ma kleju, by sie rozleciala w dloni
>>chyba żeby dodawać jaja
>Są dodane, przecież mamy je w diecie.
dobry pomysł, trzeba specjalna dietę wymyśleć
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>czemu tak sie modrzewia czepiłaś?
Bo jego zaletą jest m.in. zapach.

>są betonowe jachty i statki jestemkons(*)/12/w-odziach-z-betonu_25.html
O!

>trzeba specjalna dietę wymyśleć
To i ja Cię zaskoczę.

cr
13-12-2021 15:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czemu tak sie modrzewia czepiłaś?
> Bo jego zaletą jest m.in. zapach.
tu gdzie mieszkam niespotykane, pewnie drogie a zapach można z mebli, schodów, poręczy, drzwi, parkietów, boazerii, słupów, wykonanych z niego, albo uprawiac w doniczce, kupić żywicę i będzie charakterystyczny, przyjemny, "leśny" zapach. znaczy że chciałabyś mieszkac w lesie?
dzikuska

>>są betonowe jachty i statki jestemkons(*)/12/w-odziach-z-betonu_25.html
>O!
domy na wodzie www.bryla.(*)om-zacumowal-w-bydgoszczy.html maja betonowe pływaki

>>trzeba specjalna dietę wymyśleć
>To i ja Cię zaskoczę.
jesteś niesamowita, wiedźmą, dzikuska -lubi zapach lasu (wiedźmy są nie z tego świata) chyba że Agnieszką Wierzbicką i zajmujesz się tym zawodowo. bo ja tego nie ogarniam i zaraz zapomne (nie widzę fizyki)
przy okazji, klej do kupy też z odpadów, tj kości, skóry
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>klej do kupy
Klej "Do kupy" - świetna nazwa dla kleju!

cr
16-12-2021 03:35 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>klej do kupy
>Klej "Do kupy" - świetna nazwa dla kleju!
lekko obrócisz i mamy "świetna nazwa dla kleju!"

proponujesz lasoterapie (domek z modrzewia), dom z kupy to byłaby kupoterapia, nam potrzeba rajoterapi
jak pachnie raj?

dom z modrzewia może wywoływać podświadomie poczucie zagrożenia, bycia zjedzonym przez wilka nie bałabyś się sama w takim lesie (dom z modrzewia) spać?

dlatego w domach z modrzewia ludzie sa naprawdę blisko (np śpią na łyżeczkę)
ze strachu
nam potrzeba zagrożenia, dla zdrowia, bo inaczej widzisz co sie dzieje (indywidualizm i wolność
16-12-2021 10:04 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> dom z modrzewia może wywoływać podświadomie poczucie zagrożenia [...] nam potrzeba zagrożenia, dla zdrowia
Czyli domek z modrzewia wygrywa.

cr
16-12-2021 10:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> dom z modrzewia może wywoływać podświadomie poczucie zagrożenia [...] nam potrzeba zagrożenia, dla zdrowia
>Czyli domek z modrzewia wygrywa.
nie ma raju bez węża
16-12-2021 11:17 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nie ma raju bez węża
Taki z wężem jest wszędzie.

cr
16-12-2021 12:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie ma raju bez węża
>Taki z wężem jest wszędzie.
dlatego kobiety śpią dużo spokojniej, gdy dzielą łóżko z psem
www.racjonalista.pl/forum.php/s,859714
16-12-2021 13:59 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>nie ma raju bez węża
>>Taki z wężem jest wszędzie.
>dlatego kobiety śpią dużo spokojniej, gdy dzielą łóżko z psem

"Nie chce mi się z Tobą gadać."



cr
haish (2905 punktów)

>w raju mieszkaliśmy na kupie, czy ktos z nas tak ma? czy ktoś z was mieszka na kupie?

Nie tak dawno mawiano w kraju nad Wisłą, o ludziach którzy żyli razem - że 'żyją na wiaderku'(znaczy się że do jednego wiaderka oddają mocz i dokonują defekacji). To powiedzenie
pochodzi z czasów gdy kanalizacji w domach w miastach nie było.
07-12-2021 12:36 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>w raju mieszkaliśmy na kupie, czy ktos z nas tak ma? czy ktoś z was mieszka na kupie?
> mawiano o ludziach którzy żyli razem - że 'żyją na wiaderku'(znaczy się że do jednego wiaderka dokonują defekacji). pochodzi z czasów gdy kanalizacji w domach w miastach nie było.
pierwsze udomowione osady ludzkie 10 000 lat temu, zmarłych chowano pod podłogą swoich "domów" (20m2). Archeolodzy odkopują np 20 szkieletów, pod jednym mieszkaniem 20m2

co ciekawe, ludzie wtedy zyli bardzo gęsto, jak na dzisiejszym Manhattanie, mimo że ziemi (za darmo) wokoło było w bród a do najbliższej osady 100 km
Duch Prawdy (14788 punktów)
>moje kupy powinienen ktoś kupowac!
www.youtube.com/watch?v=HDvSPQ7megQ


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
07-12-2021 21:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>moje kupy powinienen ktoś kupowac!
>www.youtube.com/watch?v=HDvSPQ7megQ
Japoński badacz tworzy sztuczne mięso z ludzkich odchodów. opracował "burgera" zrobionego z soi, esencji sosu do steków i białka wyekstrahowanego z ludzkiego kału.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365