Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowy problem z tym samym czytelnikiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
09-12-2021 17:35kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Nowy problem z tym samym czytelnikiem
Ocena 1 na 3
Wydawało mi siȩ, ze wszystkie osoby wypowiadające sie na Portalu zasługują na szacunek, niezależnie od orientacji politycznej, okazuje sie, ze tak nie jest.

Czytelnik "farmer" kiedyś zaczął ze mną wojnȩ oskarażajac mnie o plagiat - założyłam wątek w temacie.

Teraz w dalszym ciągu prowadzi ze mna wojne minusową z nieciekawymi, nie w temacie wypowiedziami. Wiem, ze nie wszyscy ludzie zaliczają sie do grupy ludzi kulturalnych, mimo wszystko, ten Portal jak każdy inny zobowiązuje do odniesienia sie do treści, a nie do osoby.

W wątkach staram siȩ poruszac tematy aktualne, nawet nie te ktόre mnie interesują, ponieważ uważam, że rzeczywistość, ktόra nas otacza jest niezmiernie ważna dla nas wszystkich.

Wszystkie uwagi czytelnikόw mogą być cenne, bo sa to rόżnorodne perspektywy, niestety nie zawsze tak jest, są wyjątki.

Zwracam sie z prośbą do Pana redaktora o zwrόcenie uwagi na to co siȩ tutaj dzieje i rozwiązanie zaistniałego problemu.

Wiem, ze nie mam obowiązku tutaj sie udzielać, do tego być atakowana przez jakies przygodne, nieznane mi osoby, ale jak już jestem, chciałabym być respektowana wg kodeksu/regulaminu Portalu.

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
, okazuje sie, ze tak nie jest.
>Czytelnik "farmer" kiedyś zaczął ze mną wojnȩ oskarażajac mnie o plagiat - założyłam wątek w
>temacie.>

Kłamiesz . Prosiłem o podanie źródła. To nie jest wojna.

Kłamiesz cały czas kłamiesz. Manipulujesz. Ohyda

Problem jest z tobą .

Napisałaś kłamstwo na mój temat . Podaj gdzie i jak na tym forum sam się oceniam.
Zwracam się do administratora o zablokowanie " kobiety" aż nie sprostuje kłamliwych informacji na mój temat.

Niech ta osoba przestanie mnie atakować!!!?


Żeby samemu się oceniać potrzebne jest drugie konto.

Kobieta kłamie albo niech poda z jakiego konta się oceniam

Niech użytkownicy portalu dowiedzą się o manipulacji tej osoby wobec mnie
09-12-2021 20:29 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
Jako niewierzący w przykrością muszę stwierdzić, że na tym forum potrzebny jest bóg...
Bo obie strony zwracają się do takiego kogoś z prośbą, aby on rozstrzygnął problem, z którym same nie potrafią sobie poradzić. Zaczynam się powoli łamać w swoim ateizmie...
09-12-2021 21:09 
 Ocena 3 na 5
farmer (22440 punktów)
>Jako niewierzący w przykrością muszę stwierdzić, że na tym forum potrzebny jest bóg...
>Bo obie strony zwracają się do takiego kogoś z prośbą, aby on rozstrzygnął problem, z którym same nie potrafią sobie poradzić. Zaczynam się powoli łamać w swoim ateizmie...
>

Jestem tu jedenaście lat na tym forum. 11 lat jako farmer i tylko jako jako farmer pisze i oceniam.

Mam prawo bronić się przed chamstwem i czynami które mi się zarzuca.

Napisze to jeszce raz
Nie oceniam się sam . Nie posiadam innego konta . Oceny przyznaja mi tylko inni.


Mam gdzieś kto to i jak sobie z tym poradzi.
Mierzi mnie kłamstwo i manipulacja.
09-12-2021 21:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Jako niewierzący w przykrością muszę stwierdzić, że na tym forum potrzebny jest bóg...
w raju była wiedźma, rozstrzygała spory, ale ona nie była bogiem a głosem ducha zażyłego ludzkiego stada, komuny dusz
w moim mózgu tez się kotłuje, są różne poglądy, frakcje, ale oni nie mają EGO, po podjęciu decyzji niema focha, czy innych działań destrukcyjnych

> obie strony zwracają się do takiego kogoś z prośbą, aby on rozstrzygnął problem, z którym same nie potrafią sobie poradzić.
powinniśmy mieć empatyczną wiedźme, które czuja ducha, istotę fR

>Zaczynam się powoli łamać w swoim ateizmie...
moim bogiem jest FIZYKA, wszystko jest zdeterminowane. fizycy nie wierzą w fizyke, ja, prymityw z raju wierzę
10-12-2021 15:33 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)a jak się okaże?
>Jako niewierzący w przykrością muszę stwierdzić, że na tym forum potrzebny jest bóg...
>Bo obie strony zwracają się do takiego kogoś z prośbą, aby on rozstrzygnął problem, z którym same nie potrafią sobie poradzić. Zaczynam się powoli łamać w swoim ateizmie...


A czy wróci pan do niego gdy się okaże, że problem nadal jest - bo nawet bóg nie był w stanie go rozwiązać?
Arminius (25555 punktów)jak karawana
>Wydawało mi siȩ, ze wszystkie osoby wypowiadające sie na Portalu zasługują na szacunek,
>niezależnie od orientacji politycznej, okazuje sie, ze tak nie jest.
>Czytelnik "farmer" kiedyś zaczął ze mną wojnȩ oskarażajac mnie o plagiat - założyłam wątek w
>temacie.
>Teraz w dalszym ciągu prowadzi ze mna wojne minusową z nieciekawymi, nie w temacie wypowiedziami.

Na forum jest kilku osobników, którzy, niestety, nie posiedli do tej pory elementarnych nawyków prowadzenia kulturalnej dyskusji.
Ich wypowiedzi są agresywne, pozamerytoryczne, roją się od wulgaryzmów, argumentów ad personam... Słowem spełniają wszelkie kryteria mowy nienawiści ( hejtu). Proszę się tym nie turbować, tylko się zaimpregnować i robić swoje. Jest taki przysłowie o karawanie, która idzie nadal mimo tego że....
10-12-2021 18:12 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: jak karawana
>są agresywne, pozamerytoryczne, roją się od wulgaryzmów, argumentów ad personam... Słowem spełniają wszelkie kryteria mowy nienawiści ( hejtu). Proszę się tym nie turbować, tylko się zaimpregnować i robić swoje. Jest taki przysłowie o karawanie, która idzie nadal mimo tego że....
>

Odwagi ci starczy napisać o innych "bydło" bo nie mają pojęcia o twoim istnieniu ale znane powiedzenie już nie bo odnosi się do ludzi z forum?

Co jest z wami? Z wami czyli z tymi którzy piszą o innych bandyci pieski bydło albo że sami się oceniają a nie potraficie wskazać kto co.
10-12-2021 23:23 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)bo chodzi o to żeby język giętki...
>>są agresywne, pozamerytoryczne, roją się od wulgaryzmów, argumentów ad personam... Słowem spełniają wszelkie kryteria mowy nienawiści ( hejtu). Proszę się tym nie turbować, tylko się zaimpregnować i robić swoje. Jest taki przysłowie o karawanie, która idzie nadal mimo tego że....
>>
>Odwagi ci starczy napisać o innych "bydło" bo nie mają pojęcia o twoim istnieniu ale znane >powiedzenie już nie bo odnosi się do ludzi z forum?

To zdanie jest fatalnie skonstruowane - i wyszedł finalnie bełkot. Niech pan go zrekonstruuje według należytych zasad - abym mógł zrozumieć co miał pan na myśli.

>Co jest z wami? Z wami czyli z tymi którzy piszą o innych bandyci pieski bydło albo że sami się >oceniają a nie potraficie wskazać kto co.

A "co jest z panem", że pan kreujesz takie "semantyczne" curiosa jak wyżej?
farmer (22440 punktów)Odp: bo chodzi o to żeby język giętki...
>>>są agresywne, pozamerytoryczne, roją się od wulgaryzmów, argumentów ad personam... Słowem spełniają wszelkie kryteria mowy nienawiści ( hejtu). Proszę się tym nie turbować, tylko się zaimpregnować i robić swoje. Jest taki przysłowie o karawanie, która idzie nadal mimo tego że....
>>>
>>Odwagi ci starczy napisać o innych "bydło" bo nie mają pojęcia o twoim istnieniu ale znane >powiedzenie już nie bo odnosi się do ludzi z forum?
>To zdanie jest fatalnie skonstruowane - i wyszedł finalnie bełkot. Niech pan go zrekonstruuje według należytych zasad - abym mógł zrozumieć co miał pan na myśli.

Ale wg twoich? Oj nie. Nie użyje słów obraźliwych dla innych jak "BYDŁO". Co to to nie.

Ty określasz tak innych . Na mnie nie licz.
Ale odwagi starcz ci tylko gdy te osoby nie wiedzą o twoim istnieniu.

>>Co jest z wami? Z wami czyli z tymi którzy piszą o innych bandyci pieski bydło albo że sami się >oceniają a nie potraficie wskazać kto co.
>A "co jest z panem", że pan kreujesz takie "semantyczne" curiosa jak wyżej?
>

Co jest z tobą? Do kogo jeszce mówisz bydło? Ale z ukrycia?
10-12-2021 19:43 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: jak karawana
>Na forum jest kilku osobników, którzy, niestety, nie posiedli do tej pory elementarnych nawyków prowadzenia kulturalnej dyskusji.
Przyjrzyj się swoim tytułom i "cytatom". Posługujesz się w swoich wypocinach na porządku dziennym językiem nienawiści. Racjonalista jest serwisem, który poza innym tropi przesądy, uprzedzenia, ale nie ty. Ty je tutaj produkujesz.

Lubisz cytować językiem nienawiści, ponieważ w swym tchórzostwie zdaje ci się, że jesteś zwolniony od odpowiedzialności. Motto twoich tematów - "Patrzcie jacy ci Żydzi obrzydliwi"
Jesteś jak erotoman, rozpowszechniający pornografię i wołający patrzcie jakie te zdęcia obrzydliwe. W twoim wypadku jest to o tyle obrzydliwe, że robisz to za kasę. Zauważyłem, że nawet awansowałeś, bo biurko ci dali.

Na określenie takiego osobnika jest jedno słowo - kanalia.
10-12-2021 23:18 
 Ocena 2 na 2
Arminius (25555 punktów)autoplagiat?
>>Na forum jest kilku osobników, którzy, niestety, nie posiedli do tej pory elementarnych nawyków prowadzenia kulturalnej dyskusji.
>Przyjrzyj się swoim tytułom i "cytatom". Posługujesz się w swoich wypocinach na porządku dziennym językiem nienawiści. Racjonalista jest serwisem, który poza innym tropi przesądy, uprzedzenia, ale nie ty. Ty je tutaj produkujesz.
>Lubisz cytować językiem nienawiści, ponieważ w swym tchórzostwie zdaje ci się, że jesteś zwolniony od odpowiedzialności. Motto twoich tematów - "Patrzcie jacy ci Żydzi obrzydliwi"
>Jesteś jak erotoman, rozpowszechniający pornografię i wołający patrzcie jakie te zdęcia obrzydliwe. W twoim wypadku jest to o tyle obrzydliwe, że robisz to za kasę. Zauważyłem, że nawet awansowałeś, bo biurko ci dali.
>Na określenie takiego osobnika jest jedno słowo - kanalia.

Pan identyczny wpis zamieścił w innym wątku. Uprawia pan autoplagiat? Brakuje panu weny?
romaro (25211 punktów)Odp: autoplagiat?
>Pan identyczny wpis zamieścił w innym wątku. Uprawia pan autoplagiat? Brakuje panu weny?
Wiesz, po tym jak ostatnio forumowicze się skarżyli, że ich odpowiedzi cenzurujesz... Choć przyznam, że w ostatnim tygodniu dało się odczuć, że nie było ciebie na forum, bo skargi jakby ucichły
Ale wracając do odpowiedzi - tak, to jest jakiś sposób na twoje kabotyńskie cenzurowanie.

A gdy mowa o kulturze - ot i nasz Arminek/ cenzorek:



Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365