Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak plują i "fuckują" Żydzi w Jerozolimie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
25-12-2021 22:18Arminius (25555 punktów)Jak plują i "fuckują" Żydzi w Jerozolimie
Ocena 1 na 1
Plucie na księży i obiekty kultu chrześcijańskiego to ulubiona rozrywka żydowskiej ultraortodoksyjnej młódzi w okupowanej przez nich Palestynie.
Pisałem już o tym procederze onegdaj. Teraz wracam do tematu, bo pojawiła się jego nowa odmiana. W listopadzie bieżącego roku w Jerozolimie miał miejsce incydent polegający na tym, iż szrajbełas z kategorii jak wyżej podszedł do bramy ormiańskiego patriarchatu w Jerozolimie i napluł na nią pięciokrotnie, po czem pokazał do kamery monitoringu gest "fuck you", a następnie uczynił znak krzyża z palca robiącego "fuck You" oraz z jednego z palców drugiej ręki.
Zdarzenia jak wyżej - będące emanacją czystego żydowskiego rasizmu i bigoterii religijnej - są na porządku dziennym w Jerozolimie.
Podlinkowany materiał polecam szczególnie tym wszystkim, którzy twierdzą, że wszystkie religie są takie same.

"JERUSALEM (CNS) - The Armenian Orthodox Patriarchate of Jerusalem urged Israeli police to "seriously investigate" a Nov. 15 incident in which a young Orthodox Jewish man spit several times at the entrance of the patriarchate, then angrily gestured with his middle finger toward a surveillance camera.

"Unfortunately, similar insulting acts, which are an expression of racism and anti-Christian hate, have been taking place frequently, especially by religious Jews against Christian clergymen at the Old City, mainly but not only at the Armenian Quarter," the patriarchate said in a statement sent to journalists Nov. 17. "We urge the police to seriously investigate these insulting acts and bring those who committed them to justice."

The video image shows the man, who is wearing a backward baseball cap and walking a dog, and is accompanied by another religious man wearing a dark sweater, purposefully walk up to the front gate of the patriarchate and spit twice, then make deliberate eye contact with the surveillance camera and spit three additional times with more emphasis. Then he faces the camera again, gestures with the middle finger of one hand and puts the finger of the other hand over it to form the sign of a cross, in what the patriarchate said was "a clear act of insult."

www.cathol(*)ng-incident-shows-racism-hate/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)Ideologiczne zlizywanie
Znowu ideologiczny bełkot w stylu niemal Maxia. Może palca w doopie nie trzymasz, ale zdaje się temat tradycyjny przy twoim świątecznym stole.
Smacznego zlizywania
>Podlinkowany materiał polecam szczególnie tym wszystkim, którzy twierdzą, że wszystkie religie są takie same.

Nie są takie same. Tu masz dowód jak np traktowani są chrześcijanie w reżimie irańskim.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,866211

Irańska religia miłości bliźniego:
"Sąd Najwyższy Iranu skazał 27-letniego mężczyznę i jego 33-letnią kochankę na śmierć za cudzołóstwo. Żona skazańca błagała o ułaskawienie, ale reszta rodziny nalegała na egzekucję.
Zgodnie z interpretacją islamskiego prawa szariatu obowiązującego od rewolucji w Iranie w 1979 r. cudzołóstwo jest karane ukamienowaniem. Jednak w 2013 roku Teheran zmienił prawo - umożliwił sędziom zmianę egzekucji na śmierć przez powieszenie. Nie wiadomo jednak, którą formę egzekucji sąd zarządził w tej sprawie.
Amnesty International wciąż regularnie otrzymuje powiadomienia o kolejnych egzekucjach."
natemat.pl(*)na-kare-smierci-za-cudzolostwo

Uczyniłeś z racjonalisty swoją prywatną spluwaczkę
26-12-2021 10:11 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)spluwaczki
>Tu masz dowód jak np traktowani są chrześcijanie w reżimie irańskim.

W Iranie takie numery z pluciem i "fuckowaniem" nie mają prawa się zdarzyć.
Chrześcijanie są traktowani zdecydowanie lepiej niż w okupowanej przez Żydów Palestynie - chyba ze są piątą kolumna Izraela. Czytaj pan, ucz się i nie wypisuj lewackich bredni.

>Uczyniłeś z racjonalisty swoją prywatną spluwaczkę

Jakkolwiek to interpretować, w pańskiej spluwaczce jest zdecydowanie więcej nienawistnej flegmy.
26-12-2021 16:21 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: spluwaczki

>Jakkolwiek to interpretować, w pańskiej spluwaczce jest zdecydowanie więcej nienawistnej flegmy

Obrzydlistwem prawdziwym twojej flegmy...
ip-46.com/about

...jest to, że zarażasz tak użytkowników FR, jak i gości.
Narażasz każdego kto klika w twoje linki. O skali tego procederu będzie odpowiedni wątek

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365