 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-01-2022 19:29 | okragly (21676 punktów) | komu pomnik? | komu postawicie pomnik? ja wałesie, balcerowiczowi, tuskowi, reaganowi, thatcher, jp2, kk. Pomnik widzę, jak razem, jak stado wilków, z koltami przy pasie, idą rozpierdolic nasz barani kraj
prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic, zgodnie z idea liberałów, na indywidualne, wolne jednostki
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >komu postawicie pomnik? >ja wałesie, balcerowiczowi, tuskowi, reaganowi, thatcher, jp2, kk. >Pomnik widzę, jak razem, jak stado wilków, z koltami przy pasie, idą rozpierdolic nasz barani kraj >prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic, zgodnie z idea liberałów, na indywidualne, wolne >jednostki >
Okrągły przypominam Ci moje pytanie.
Jak kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> ... przypominam Ci moje pytanie. dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >... przypominam Ci moje pytanie.> dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik  Ale to zaległe pytanie. No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>... przypominam Ci moje pytanie.> > dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik  > Ale to zaległe pytanie.> No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.nie kłamię, nikt mi nie placi za propagowanie raju, który jest przeciwny obowiązującej ideii liberalnych patoelit, że niby żyjemy, dzieki nim, w najlepszym systemie i czasie, co jest kłamstwem ale dziennikarze, politycy, mas media, to dziwki, mówią, pisza, pokazuja, to co chcą amerykanie, niemcy, kulczyki czy inne patoelity, które im placą ja nie należę do patoelit, a szkoda, wprowadziłbym raj  napisz, komu pomnik? może bezdomnym, bezrobotnym, na umowach śmieciowych za 3zl/godz komu pomnik? może solidarności? gdzie ona była, jest? a może przeciwnie, liberalizmowi- indywidualizmowi, wolności, własności. Jak widzisz taki pomnik? ja tak ida razem pod rękę patoelity (jak stado wilkow) po trupach zmuszonych do liberalizmu- indywidualizmu, wolności, jednostek - niewolnikow.
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >>>... przypominam Ci moje pytanie.> >> dla przypomnienia, pytanie brzmi. Komu postawiłbyś pomnik  > >Ale to zaległe pytanie.> >No chyba wiesz czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia.> nie kłamię, nikt mi nie placi za propagowanie raju, który jest przeciwny obowiązującej ideii liberalnych patoelit, że niby żyjemy, dzieki nim, w najlepszym systemie i czasie, co jest kłamstwem> ale dziennikarze, politycy, mas media, to dziwki, mówią, pisza, pokazuja, to co chcą amerykanie, niemcy, kulczyki czy inne patoelity, które im placą> ja nie należę do patoelit, a szkoda, wprowadziłbym raj  > napisz, komu pomnik?> może bezdomnym, bezrobotnym, na umowach śmieciowych za 3zl/godz> komu pomnik?> może solidarności? gdzie ona była, jest?> a może przeciwnie, liberalizmowi- indywidualizmowi, wolności, własności. Jak widzisz taki pomnik?> ja tak> ida razem pod rękę patoelity (jak stado wilkow) po trupach zmuszonych do liberalizmu- indywidualizmu, wolności, jednostek - niewolnikow.> Ok. Ale odpowiedz na pytanie czy kłamstwo lub jego brak Cię zmienia .
|
|
1 na 1 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | >>komu postawicie pomnik? prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic<<
No to najlepiej postawić pomnik baranom. Ci pozostali nie są jednoznacznie pozytywni, żeby dla nich marnować miejsce i kamień.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>komu postawicie pomnik? >prawdziwe barany nie dadzą sie rozpierdolic > to najlepiej postawić pomnik baranom. podoba mi sie Twój pomysł, potrzebujemy pomnika baranów
patoelity, barany widzą jako bezwolne jednostki, wg nich (patoelit i ich niewolnikow) taki pomnik wygląda tak, statek pełen baranów na pełnym morzu, jeden wypada za burte, za nim pozostali, kotłują sie na pokładzie żeby wypaść. Patoelity sa niesamowite w kreacji naszej istoty (celem zniewolenia nas poprzez indywidualizm) przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą
|
|
|  | | Rafał Poniecki (7132 punktów) | >> przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą<<
Kultowymi masowymi samobójcami są lemingi, tyle że jak to jest u podstaw praktycznie każdego kultu, jest to wierutna bzdura, która nawet została poparta kryminalnym filmikiem. Kryminalnym w tym sensie, że jego producenci to kryminaliści, którzy siłą wypychali lemingi ze skarpy do morza. Sądzę, że z baranami jest podobnie. Są to zwierzęta stadne, więc podążają za przewodnikiem stada, czy to jest inny baran, czy pasterz. Ale, jak to jest coraz bardziej oczywiste dla tych, którzy chcą widzieć, w przeciwieństwie do ludzi - podobno inteligentnych - zwierzęta nie wybierają sobie na przewodnika najgłupszego osobnika. (Ukłon w stronę głosujących na Bandę Kaczora).
|
|
| |  | | okragly (21676 punktów) | > >> przeprowadźmy eksperyment, zaladujmy barany na statek, wyrzućmy jednego, zobaczmy czy pozostałe, tak jak głoszą patoelity -celem propagacji indywidualizmu, wolności, naszego zniewolenia - za nim skoczą<<> Kultowymi masowymi samobójcami są lemingi,lemingi to nie nasza wspólnota, zapożyczenie, ale skąd? u nas jadąc PKP do szkoly było krzyczane np stacja łąki, barany wysiadać  potrzebujemy pasterza który nasz zaprowadzi na soczyste łąki  > Sądzę, że z baranami jest podobnie. Są to zwierzęta stadne, więc podążają za przewodnikiem stada, czy to jest inny baran, czy pasterz. Ale, jak to jest coraz bardziej oczywiste dla tych, którzy chcą widzieć, w przeciwieństwie do ludzi - podobno inteligentnych - zwierzęta nie wybierają sobie na przewodnika najgłupszego osobnika.nie wiem jak u baranów ale u krów (bez byków) najważniejsza nie idzie na przedzie (tam zwykle mlode cielaki gnają) ale w środku stada bez ironii, komu postawiłbyś pomnik? ja Andrzejowi L
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|