Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak Izrael szpieguje Amerykę - VIII

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
04-02-2022 08:50Arminius (25555 punktów)Jak Izrael szpieguje Amerykę - VIII
0 na 2
Washington Post donosi, że osławiona ( zniesławiona) żydowska firma NSO będąca właścicielem Pegasusa oferowała wielka łapówkę firmie Mobileum mającej swą siedzibę w Kalifornii, której celem jest zwiększanie bezpieczeństwa telefonii komórkowej i która - jako taka - kooperuje z wieloma podmiotami w tej branży. O ofercie korupcyjnej doniósł Gary Miller były wiceszef firmy Mobileum. Stwierdził on, ż e w ten sposób geszefciarze od Pegasusa chcieli uzyskać dostęp do sieci SS7, która pozwala firmom trasować dane i przekierowywać połączenia ich klientów.
Zainteresowanych detalami - odsyłam do podlinkowanego materiału. Polecam go w szczególności komentatorowi Paolo Monstro. Czytaj pan, ucz się i nie wypisuj lewackich/filojudejskich andronów.


"The NSO Group, the Israeli firm infamous for selling spyware to foreign governments that used it against activists, journalists, and dissidents, is in turmoil once again.

Just this week, the Washington Post reported on an account from a whistleblower, Gary Miller, who alleged NSO offered “bags of cash” to Mobileum — a California-based company that works with cellular companies to enhance security — to access global communication networks. Miller, then vice president of Mobileum, said NSO officials wanted to purchase access to the SS7 network, which allows companies to route calls and data for their users. Access to the SS7 network would allow the user to query locations, divert calls, and eavesdrop on targets, providing NSO with a skeleton key that its Pegasus app could use on any phone in the world — including U.S. phone numbers.

Miller reported the conversation to the online FBI tip portal several months later but never received a response."


responsibl(*)rest-in-us-data-cia-fbi-links/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Washington Post donosi, że osławiona ( zniesławiona) żydowska firma NSO będąca

Ty na pewno masz płącone za to lub wikt i dach nad głową.

Jeśli płacone to coraz bardziej prawdopodobne że paca ci wrogowie Izreala, którzy są blisko tego kraju czyli sąsiadami lub prawie.

Albo zdegenerowany stary bogaty cymbał z radia Maryja.

Znikome jest prawdopodobieństwo że sam z siebie masz taką przypadłość psychiczną.

Siema

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365