Religie zabijają planetę. Żądają wycieczkowania do Częstochowy, Rzymu, Mekki oraz posiadania 11-ciorga dzieci przez kobietę.
Z ekologicznych powodów popieram transport zbiorowy i rowerowy oraz zwiedzanie raczej, najpierw lokalnych atrakcji. Nie stać nas (ze względu na atmosferę) by każdy poleciał do Australii lub na Hawaje. Oglądajmy zdjęcia! Miejmy najwyżej 2 dzieci bo to też zalecenie nauki.
Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.