Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak tanie jest życie palestyńsko - amerykańskiego starca?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
08-02-2022 10:58Arminius (25555 punktów)Jak tanie jest życie palestyńsko - amerykańskiego starca?
Ocena 2 na 2
W styczniu bieżącego roku żydowscy żołdacy pozbawili życia Omara Asaada, obywatela amerykańskiego pochodzenia palestyńskiego przebywającego na terenach Palestyny okupowanych przez Izrael. Osiemdziesięcioletni Asaad doświadczył ataku serca po tym jak został przez żołdaków jak wyżej wyciągnięty brutalnie z auta w środku nocy, następnie związany, zakneblowany i pozostawiony własnemu losowi na wiele godzin w opuszczonym, zimnym magazynie.
Żołdacy jak wyżej po śledztwie przeprowadzonym pod presją USA zostali ukarani...naganą ora zakazem dowodzenia akcjami jak niniejsza opisana przez okres dwóch lat.
Administracja amerykańska nie jest usatysfakcjonowana "ukaraniem" zbirów jak wyżej - co jednakże nie ma najpewniej żadnego znaczenia, zważywszy na potęgę lobby żydowsko - syjonistycznego nad Potomakiem.
zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowaneog materiału.

The Israeli army concluded its investigation last week into the death of Omar Asaad, an 80-year-old dual Palestinian-American citizen who was killed during a violent Israeli raid on his hometown in the occupied West Bank in January.

Asaad suffered from a heart attack on January 12th, after he was dragged out of his car in the middle of the night by Israeli soldiers, bound, gagged, and left in a cold abandoned warehouse for hours.

In its own internal investigation, which came after mounting pressure from US officials, the army concluded that Asaad's death was a "grave and unfortunate event, resulting from a moral failure and poor decision-making on the part of the soldiers."

mondoweiss(*)ist-biden-admin-not-satisfied/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Dobry Arab to tylko ten, co ginie z rąk izraelskich? "Naturalnie", przecież opisu tych zbrodni udokumentowanych - które ja zamieściłem - nie usuwał byś z taką furią, gdyby ofiarami byli palestyńczycy, a oprawcami Izrael.
Tobie jest obojętny los ofiar. Arminius wielokrotnie próbował głos wolności zagłuszyć, stając po stronie zbrodniarzy.

>Administracja amerykańska nie jest usatysfakcjonowana "ukaraniem" zbirów jak wyżej - co jednakże nie ma najpewniej żadnego znaczenia, zważywszy na potęgę lobby żydowsko - syjonistycznego nad Potomakiem.

No cóż, Amerykanie za Trumpa znieśli sankcje na Iran. A zbrodnie były i nadal są popełniane na Irańczykach przez reżim Irański



Koszmar nie bajka


Latem 1988 roku irański reżim dokonał egzekucji ponad 30 000 tysięcy więźniów politycznych przetrzymywanych w więzieniach w całym Iranie. Masakra została przeprowadzona na podstawie fatwy wydanej przez złowrogiego Ruhollaha Chomeiniego.
Niniejszy raport jest fragmentem drugiego wydania książki "Zbrodnia przeciwko ludzkości". Książka została wydana w sierpniu 2017 roku przez People's Mojahedin Organization of Iran (PMOI-MEK).

9 sierpnia 2016 r. krewni Hosseina-Ali Montazeriego, byłego następcy Chomeiniego, ujawnili szokującą taśmę audio, na której słychać, jak Montazeri mówi na spotkaniu członków "komisji śmierci" w Teheranie 28 lat temu (15 sierpnia 1988 r.), że są winni popełnienia ohydnej zbrodni. Nagranie Montazeriego ujawniło nowe informacje na temat zakresu i skali ówczesnej masakry więźniów politycznych. Wywołało to wstrząs w Iranie, szczególnie wśród urzędników reżimu, którzy przez ponad dwie dekady starali się narzucić bezwzględne milczenie w sprawie masakry.
Na nagraniu Hossein-Ali Montazeri, który później został usunięty jako następca Chomeiniego za swój sprzeciw wobec morderczych metod Chomeiniego, powiedział członkom "komisji śmierci", Hossein-Ali Nayyeri, reżimowemu sędziemu szariatu, Mortezie Eshraqi, prokuratorowi, Ebrahimowi Raissi, zastępcy prokuratora i Mostafie Pourmohammadi, przedstawicielowi Ministerstwa Wywiadu (MOIS lub VEVAK):
"Największa zbrodnia popełniona pod rządami Republiki Islamskiej, za którą historia nas potępi, została popełniona przez was. Wasze nazwiska w przyszłości zapiszą się w annałach historii jako zbrodniarze (...) Wykonanie wyroku śmierci na tych ludziach, gdy nie było już żadnych dalszych działań (z ich strony) oznacza, że (...) zawinił cały system sądowniczy.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,870247#w870272

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365